Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Sylvi919

2019. január 11.

Tényleg az a termék, aminek akkor veszed észre a hatását ha éppen kimarad néhány alkalommal. Nagyon megszerettem és imádom használni. Hidratál és segíti a miteszerek és pattanások leküzdését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Verena

2019. január 9.

Már majdnem egy éve használom napi egyszer, most tartok kb az üveg felénél, úgyhogy kijelenthetjük, hogy nagyon gazdaságos :) A hatását nehéz megállapítani, hiszen a fő funkciója, hogy előkészítse a bőrt a többi szérumra/krémre :) de valamiért úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Aliko

2018. december 15.

Én AHA, BHA rásegítésnek vettem a terméket így sok változást nem tapasztaltam. De könnyen használható szórófejes így én vattát nem használok vele, szerintem felesleges közvetlen bőrre fújva tiszta kézzel kicsit bemasszírozom. Azt olvasom mindenkitől, hogy sokáig elég, hááát... ez tény hogy nem két hét alatt fogy el, de a többi termékhez képest sokkal gyorsabb léptékben ürül az üveg így lassan időszerű lesz az újabb rendelés. Bevallom még nem tudom hogy végül ez kerül e a kosárba... nem rossz de igazából nem is estem tőle annyira hanyatt mint az AHA-tól...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Nigea88

2018. december 11.

Óriási kiszerelés, könnyű használat és jó állag. Azokon a napokon használom, amikor BHA vagy AHA hámlasztó testvérét is, vagyis nem minden nap. Ekkor tisztítás után 2-3 fújást az arcomra és én a karomra is, mert ott is hámlasztok. szeretem, de nem tudom milyen lenne nélküle. Nyilván ez nem egy drogériás tisztító tonik, hanem a pH beállítására szolgál, tehát nem törölgetni kell vele az arcot, hanem beütögetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

dio14

2018. december 2.

A második flakon végénél járok, de most nem rendelem, újra, mást választottam helyette. Pedig nagyon hasznos kis termék, arcmosás után kellemes használni, én főleg C-vitamin, ill. hámlasztás előtt szoktam használni. Sokáig elég, pedig napi szinten használom. Nekem sokat segített a tudatos bőrápolásom kezdetén, az ő szerepe is hozzájárult, hogy helyrejőjjön a bőröm. Úgyhogy biztos újra fogom még venni, csak olyan nagy a választék, én meg imádok kísérletezni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Taestylips

2018. november 24.

Egy jó pár hónapja használom, főként esténként. Igazából a bőröm ph-jának beállítását és egy kis hidratálást vártam tőle, amit meg is kaptam. A márka PHA krémjével egészen jól érezhető hámosító hatást is érzékeltem. Önmagában használva nem mondanám nélkülözhetetlennek, de valóban felerősíti a többi termék hatását. Valószínűleg újra fogom venni, hiányozna az a kellemes érzés, amikor befújom vele az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

emerilda

2018. november 15.

Több hónapja használom kisebb angyobb kihagyásokkal így magabiztos véleményt tudok írni róla. Esténként szoktam arctisztítás után alaposan átpacsmagolni vele az arcom. Tapasztalatom az, hogy rendszers használattal szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, vagyis nem engedi összegyűlni és eltömíteni a pórusokat. Ennek a hatásának kell kb 2 hét mire tényleg észrevehető mivel neme gy erős hámlasztó ami mindent lepucol az ember fejéről, hanem csak szépen kordában tartja. Én mikor elkezdtem használni előtte 3 nappal egy erősebb hámlasztót alkalmaztam a bőrömön, így kapásból nem kellett megbírkóznia az összegyűlt hámsejtekkel, csak a tiszta végeredményt fenntartania, amit az én bőröm esetében fenn tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

tyukanyo

2018. október 27.

Nagyon szuper kis tonik.
Arclemosás után kellemes érzés használni, érzem hogy ápolja az arcom, ad hozzá egy kis extrát. Kisimultabb tőle az arcom és mintha kevésbé zsírosodna át alvás közben a bőröm. Önmagában nem ér aranyat, de észrevehető a külömbség eközött a tonik és a balea med tonik között.
Nem okozott egy deka pattanást sem és egy kicsit segített is a helyzetemen, javított a pattijaim sűrűségén és gyulladásán, de ezt csak minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Nagyon szuper kis tonik.

aminaleyla

2018. október 21.

Kellemes kis toner, de nem nélkülözhetetlen. Semmi extrát nem ad, de egy közbeiktatott lépésként végül egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

bstr13

2018. október 20.

Jó kis toner, feltölti nedvességgel az arcom, legelső lépésként használom a rétegzős rutinban. A fújós kiszerelés külön áldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.