Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Lailany

2018. október 18.

Használom már egy ideje, úgyhogy itt az idő a véleménykinyilvánításra. Amikor megérkezett, akkor az első észrevételem, hogy átlátszó az üveg, ezért én a dobozában tartom, nem szeretném, ha tönkremenne fényhatásra vagy valami. Víztiszta, szagtalan... Ami jó. :) A használata után nyilvánvaló változás annyi, hogy érzem, hogy a pórusaim kissé összehúzódnak. De már 2 hónapja vagyok a gazdája, akkora nagy extrát nem ad a bőrnek. Jó nagyon a pHja, hiszen nem kedvez a baciknak, amik a pattanásokat okozzák, amit érzek is, mivel sokkal de sokkal kevesebb a pattanásom menzesz ideje alatt, előtt és után is. Pedig erőteljesen pattira hajlamos vagyok a hormonjaim miatt és persze a fő gond az a sok átkozott mitesszer.... ami ugyanannyi vele és nélküle is, tehát pattanástémában verhetetlen, póruskarbantartásban is... nem bántam meg, hogy használom, de nem tudom újraveszem e. Teszek majd egy próbát, milyen az élet nélküle. :) Az ötöst azért megadom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Nemrég (3-4 hete) kezdtem el használni. Én már az első használat után úgy láttam, hogy simább a bőröm. Kezdő vagyok hámlasztásban és úgy gondoltam ez jó lesz megismertetni kicsit az arcbőrömmel az AHA/BHA anyagokat. 1-2 naponta este szoktam használni. Elégedett vagyok vele. Még megvárom amíg elfogy, és utána meglátom, hogy erősebb hámlasztóra váltok-e, vagy megelégszem ennyivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

e

2018. október 9.

Szerintem nem csinál semmi különlegeset nagyon enyhe hatása van, bár hámlasztás előtt be szoktam vele fújni az arcom, hogy "előkészítsek" vele, bár valahol olvastam hogy ez is a rendeltetése. Önmagában nem érzem a hatását, szerintem a hámlasztó nélküle is tenné a dolgát, Egyebkent egy kellemes arcpermet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

ritaszeged

2018. október 3.

Első termékem volt a márkától még évekkel ezelőtt, azóta 4-5 alkalommal újra vettem. Minden reggel és este az arcomra spricnizem és kis ütögető mozdulatokkal felitatom. Arctisztásom után az első lépés ennek a toniknak a használata. Előkészíti a bőrt a többi termék érkezésére. Ezután hámlasztót vagy egy hialuront tartalmazó szérumot szoktam felvinni, majd pedig egy két géles állagú terméket és jöhet a hidratáló és az olaj esténként, nappal pedig a fényvédő. Én imádom ezt a terméket az ára is nagyon jó és közel egy évig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

deezsina

2018. szeptember 12.

Néhány hete használom reggel és este, sebeknél enyhén csíp a felvitelkor, de amúgy nem fényesíti ki az arcom mint a többi tonik, emiatt tudom reggel is használni.
Kb egyidőben kezdtem el az AHA szérumot is használni a cosrx-től (heti egy alkalommal), és közepesen vagyok eddig elégedett. TO 5% lactic acidot váltom fel vele, mert azt erősnek találom a nyárra, de sajnos máris észrevettem a hiányát, a problémás területeken, sebek környékén meg általában az orromon könnyen kialakulnak száraz részek amik eléggé rosszul néznek ki.

update: már vagy 1 hónapja használom és nem érzékelek pozitív hatást, sőt, az arcom egyes részein egyre több az apró póruseltömődés (whitehead). Nem kizárt, hogy az az ok, hogy elkezdtem 1-2 szilikonos terméket is használni, nem tudom, nem örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

BLili

2018. szeptember 6.

Ez és az Innisfree egyik fényvédője érkezett meg legelőször Dél-Koreából a rutin felépítéséhez, és mivel már minden más, nem-koreai termék irritálta a bőrömet, amíg nem érkezett meg a többi dél-koreai kence, csak ezt a kettőt használtam reggel és este, és azt vettem észre, hogy már ennyitől, ennyi idő alatt szebb és tisztább lett a rosaceás, vízhiányos bőröm. Nem irritál, színtelen, szagtalan, nagyon jó, reggel és este is használom.

Update: a harmadik üveget rendeltem meg épp belőle, mert ez az a tonik, amivel be tudom állítani a ph-ját a bőrömnek a többi réteg előtt, és nekem egy tonik erre kell, ugyanakkor már ez is hidratálja a bőrömet, szóval ez is nagy plusz mellette. Hogy egy kicsit érdekesebb legyen, szerettem volna váltani, de nem találtam másik olyat, amiben parfüm sincsen, nemhogy alkohol, egyéb. Úgyhogy valószínűleg ez oszlopos tagja marad a rutinomnak, nagyon-nagyon jó termék! És apróság, de bátran szoktam spriccelni az arcomra, mert ha belemegy a szembe, akkor sem okoz irritációt. A fújós megoldásért is külön adnék még egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

hencico

2018. szeptember 1.

Jó kis termék, mert kellően hidratál és teszi a dolgát, de én a többi cosrx tomerhez viszonyítva nem vettem észre különbséget közte, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

KlaudiaZs

2018. augusztus 20.

Kicsit fölöslegesnek érzem ezt a tonert, mert nem látom pozitív hatását magamon. A hámlasztóim előtt használtam kb fél évig folyamatosan, nem sok fogyott belőle, de nem erősítette a hatását a hámlasztóknak. Sőt, néha pattanásokat okozott, amiket önmagukban a hámlasztóim sosem produkáltak. Amióta félretettem, nincs ilyen gondom. A spray kiszerelés engem idegesít, arcra nem tudom fújni, mert nem akarom, hogy szemkörnyékre menjen belőle. Elfújkálom, ha már megvettem, de egyik legfölöslegesebb ázsiai termék, amit valaha vettem, pedig imádom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nittuska

2018. július 26.

UPDATE :
Évek óta használom, próbáltam 1-2x kipróbálni mást is, de mégiscsak ehhez térek vissza.. Tökéletes a pH értéke, a kiszerelés h fújos, az állaga stb.. Ezzel tudom h tényleg nem árthatok a bőrömnek..

Kombinált a bőröm, engem nem szárított. És valóban felturbozza a többi termék hatását

Eleinte a tenyerembe fújkodtam, de most már inkább egyből az arcomra :)
Nagy kiszerelés szóval nem spórolok vele.
Napi 2 max 3x használom.
Tuti újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

UPDATE :

Eleinte a tenyerembe fújkodtam, de most már inkább egyből az arcomra :)
Nagy kiszerelés szóval nem spórolok vele.
Napi 2 max 3x használom.
Tuti újra veszem

Katavi

2018. július 5.

Igazából fogalmam sincs csinál e valamit.Rendszeresen használom reggel is este is.Szebb a bőröm az tény.Szeretem.Most hogy sajnos elfogyott kiderül hiányozni fog e bőrömnek.Az ára húzos,viszont elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.