Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6 500 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 5 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Taestylips

2018. november 24.

Egy jó pár hónapja használom, főként esténként. Igazából a bőröm ph-jának beállítását és egy kis hidratálást vártam tőle, amit meg is kaptam. A márka PHA krémjével egészen jól érezhető hámosító hatást is érzékeltem. Önmagában használva nem mondanám nélkülözhetetlennek, de valóban felerősíti a többi termék hatását. Valószínűleg újra fogom venni, hiányozna az a kellemes érzés, amikor befújom vele az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

emerilda

2018. november 15.

Több hónapja használom kisebb angyobb kihagyásokkal így magabiztos véleményt tudok írni róla. Esténként szoktam arctisztítás után alaposan átpacsmagolni vele az arcom. Tapasztalatom az, hogy rendszers használattal szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, vagyis nem engedi összegyűlni és eltömíteni a pórusokat. Ennek a hatásának kell kb 2 hét mire tényleg észrevehető mivel neme gy erős hámlasztó ami mindent lepucol az ember fejéről, hanem csak szépen kordában tartja. Én mikor elkezdtem használni előtte 3 nappal egy erősebb hámlasztót alkalmaztam a bőrömön, így kapásból nem kellett megbírkóznia az összegyűlt hámsejtekkel, csak a tiszta végeredményt fenntartania, amit az én bőröm esetében fenn tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

tyukanyo

2018. október 27.

Nagyon szuper kis tonik.
Arclemosás után kellemes érzés használni, érzem hogy ápolja az arcom, ad hozzá egy kis extrát. Kisimultabb tőle az arcom és mintha kevésbé zsírosodna át alvás közben a bőröm. Önmagában nem ér aranyat, de észrevehető a külömbség eközött a tonik és a balea med tonik között.
Nem okozott egy deka pattanást sem és egy kicsit segített is a helyzetemen, javított a pattijaim sűrűségén és gyulladásán, de ezt csak minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Nagyon szuper kis tonik.

aminaleyla

2018. október 21.

Kellemes kis toner, de nem nélkülözhetetlen. Semmi extrát nem ad, de egy közbeiktatott lépésként végül egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

bstr13

2018. október 20.

Jó kis toner, feltölti nedvességgel az arcom, legelső lépésként használom a rétegzős rutinban. A fújós kiszerelés külön áldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Lailany

2018. október 18.

Használom már egy ideje, úgyhogy itt az idő a véleménykinyilvánításra. Amikor megérkezett, akkor az első észrevételem, hogy átlátszó az üveg, ezért én a dobozában tartom, nem szeretném, ha tönkremenne fényhatásra vagy valami. Víztiszta, szagtalan... Ami jó. :) A használata után nyilvánvaló változás annyi, hogy érzem, hogy a pórusaim kissé összehúzódnak. De már 2 hónapja vagyok a gazdája, akkora nagy extrát nem ad a bőrnek. Jó nagyon a pHja, hiszen nem kedvez a baciknak, amik a pattanásokat okozzák, amit érzek is, mivel sokkal de sokkal kevesebb a pattanásom menzesz ideje alatt, előtt és után is. Pedig erőteljesen pattira hajlamos vagyok a hormonjaim miatt és persze a fő gond az a sok átkozott mitesszer.... ami ugyanannyi vele és nélküle is, tehát pattanástémában verhetetlen, póruskarbantartásban is... nem bántam meg, hogy használom, de nem tudom újraveszem e. Teszek majd egy próbát, milyen az élet nélküle. :) Az ötöst azért megadom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Nemrég (3-4 hete) kezdtem el használni. Én már az első használat után úgy láttam, hogy simább a bőröm. Kezdő vagyok hámlasztásban és úgy gondoltam ez jó lesz megismertetni kicsit az arcbőrömmel az AHA/BHA anyagokat. 1-2 naponta este szoktam használni. Elégedett vagyok vele. Még megvárom amíg elfogy, és utána meglátom, hogy erősebb hámlasztóra váltok-e, vagy megelégszem ennyivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

e

2018. október 9.

Szerintem nem csinál semmi különlegeset nagyon enyhe hatása van, bár hámlasztás előtt be szoktam vele fújni az arcom, hogy "előkészítsek" vele, bár valahol olvastam hogy ez is a rendeltetése. Önmagában nem érzem a hatását, szerintem a hámlasztó nélküle is tenné a dolgát, Egyebkent egy kellemes arcpermet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

ritaszeged

2018. október 3.

Első termékem volt a márkától még évekkel ezelőtt, azóta 4-5 alkalommal újra vettem. Minden reggel és este az arcomra spricnizem és kis ütögető mozdulatokkal felitatom. Arctisztásom után az első lépés ennek a toniknak a használata. Előkészíti a bőrt a többi termék érkezésére. Ezután hámlasztót vagy egy hialuront tartalmazó szérumot szoktam felvinni, majd pedig egy két géles állagú terméket és jöhet a hidratáló és az olaj esténként, nappal pedig a fényvédő. Én imádom ezt a terméket az ára is nagyon jó és közel egy évig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

deezsina

2018. szeptember 12.

Néhány hete használom reggel és este, sebeknél enyhén csíp a felvitelkor, de amúgy nem fényesíti ki az arcom mint a többi tonik, emiatt tudom reggel is használni.
Kb egyidőben kezdtem el az AHA szérumot is használni a cosrx-től (heti egy alkalommal), és közepesen vagyok eddig elégedett. TO 5% lactic acidot váltom fel vele, mert azt erősnek találom a nyárra, de sajnos máris észrevettem a hiányát, a problémás területeken, sebek környékén meg általában az orromon könnyen kialakulnak száraz részek amik eléggé rosszul néznek ki.

update: már vagy 1 hónapja használom és nem érzékelek pozitív hatást, sőt, az arcom egyes részein egyre több az apró póruseltömődés (whitehead). Nem kizárt, hogy az az ok, hogy elkezdtem 1-2 szilikonos terméket is használni, nem tudom, nem örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.