Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Lestine

2018. május 17.

Nagyon megtetszett a koreai vonal és nagyon megszerettem ezt a tonikot. Teljesen megreformálta a tonikokról alkotott képemet. Arctisztítás után, esszencia előtt használom. Nagyon kellemes érzés, felfrissíti, szinte már hidratálja az arcom. Azonnal beszívódik és már mehet is rá a következő lépés. Jól előkészíti az arc ph-ját a hámlasztókra is, sokkal jobb hatásúak lesznek tőle. Fújós kiszerelésű, nagyon könnyen használható és baromi sokáig elég. Ár érték arányban kiváló. Én csak ráfújom és belepaskolom a bőrömbe, nem használok vattát. Legjobb döntés volt beszerezni, ebay-ről rendeltem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

stunde67

2018. március 24.

Ez egy enyhe hámlasztó hatású tonik, pH 3,9
Tonikot nem tisztításra használjuk, hanem a bőr ph értékét tudjuk beállítani vele, hogy az utána lévő hatóanyagok jobban fel tudjanak szívódni.
korreai rétegzés elvét követve gyakori vendég a szekrényemben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

Ez egy enyhe hámlasztó hatású tonik, pH 3,9
korreai rétegzés elvét követve gyakori vendég a szekrényemben

adel.fiore

2018. március 18.

Abszolút újrarendelős. Régen rossz tonikokat használtam, a bőröm kiszáradt és irritált lett tőlük... ezt viszont nagyon szereti, az esti rutinomban ott a helye:) Szerintem bárki rendeli bármilyen bőrrel, nem fog benne csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

RenataB

2018. március 7.

Koreai arcápolásom oszlopos tagja.
A kétlépéses arctisztítás után fújom magamra. Nem tudnám megmondani, hogy milyen hatása van, de nincs illata, nem irritál, szóval nekem szuper. Ezután szoktam a márka 1 %-os BHA-ját használni.
Az INCI-je miatt és a sok pozitív vélemény miatt vettem meg, biztosan legközelebb is ezt fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Koreai arcápolásom oszlopos tagja.

cattitude

2018. március 4.

arclemosás után használom esténként. alapvetően ph-beállítás miatt vettem - bár 1; 20-30 perc után visszaáll a ph lúgos termékek használata után, 2; sajna aminek magas a ph-értéke, az mindenhogy roncsolja a bőrt, szóval csak emiatt szerintem nem éri meg megvenni, de már nem volt kedvem sokat várni savak használata előtt, meg kifogytak a nem hidratáló tonikjaim, szóval megvettem. kellemes használni, 2 fújás nekem elég, puhít, nyugtat, bátran kenhetem rá a mindenféle savakat utána. nem nagyon vettem észre, hogy hámlasztana, bár ezt a cosrx aha/bha-ról se tudtam megmondani eleinte. szerintem ez egy megfelelő termék ezért az árért, az inci is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

ursuska

2018. március 2.

Először csak szérumok, hámlasztók előtt használtam ezt a tonikot a pH beállítására. Miután elfogyott ez is és a "sima" tonikom is, gondoltam kipróbálok egy másikat a márkától, de végül ennél maradtam az enyhén savas pH értéke miatt és nem bántam meg. Oszlopos tagja azóta a rutinomnak, reggel-este is ezt használom. Szuper tonik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

PiciBia

2018. február 12.

Önmagában nem veszi észre az ember a hatását, viszont egy szépen kialakított rutinban mindenképpen helye van. Tisztítás után vitalizálja a bőrt, felkészíti a hámlasztó érkezésére, segít, hogy minél hatékonyabban bejussanak a hatóanyagok a bőr mélyebb rétegeibe. Nagyon kellemesen használható a pumpa, annyira üdítő és frissítő érzés ráfújni az arcomra, ez a kedvenc lépésem :) Azonnal beszippantja a bőröm, visszaadja neki azt a kis nedvességet amit a tisztítás során elvesztett. Az AHA power liquid hámlasztóval együtt használva számomra telitalálat, pattanások elvétve jönnek csak elő akkor amikor a biológia is úgy indokolja :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

maow

2018. február 8.

Az alacsony a PH-értéke miatt választottam ezt a tonikot, ami állítólag növeli a szérumok hatékonyságát, illetve azért, mert így minden nap kap az arcom egy enyhe hámlasztást. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, gyorsan beszívódik, de valahogy az én bőröm nem szereti az AHA savat, pedig abszolút nem érzékeny. Nekem a BHA vált be, de az nagyon. Igaziból nem vettem észre semmilyen pozitív hatást, sőt, mintha szárította volna a vízhiányos bőrömet. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

cskitti

2018. február 3.

Koreai 10 lépéses arcápolási rutinom egyik oszlopos tagja. Ez a kedvenc tonerem. Sokadjára veszem újra, és nem is akarom lecserélni semmi másra, annyira teszi a dolgát. Segiti hogy a hámlasztóm minél hatékonyabban működjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

matekinga

2018. február 1.

Nos, megvettem, mert kellett egy toner, ezt dobta ki elsőnek az ebay, csupa-csupa 5* mindenhol, gondoltam akkor hajrá. :D Ez nem csak egy szimpla valami, amit rákensz a fejedre, hogy ott legyen... Amióta használom, pattanások száma 90%-al csökkent, sokkal szebb a bőröm és ha kihagyom, az bizony meglátszik. Felerősíti a többi terméket, látványos lesz tőle a rutinom. Biztosan újra veszem majd ( mindennapos használat mellett is alig hiányzik belőle)! Fontos, hogy utána napvédőt használjunk, ha utcára megyünk. A termékcsalád többi tagja éppen most repül hozzám, azthiszem, ez szerelem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.