Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6 500 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 5 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BLili

2018. szeptember 6.

Ez és az Innisfree egyik fényvédője érkezett meg legelőször Dél-Koreából a rutin felépítéséhez, és mivel már minden más, nem-koreai termék irritálta a bőrömet, amíg nem érkezett meg a többi dél-koreai kence, csak ezt a kettőt használtam reggel és este, és azt vettem észre, hogy már ennyitől, ennyi idő alatt szebb és tisztább lett a rosaceás, vízhiányos bőröm. Nem irritál, színtelen, szagtalan, nagyon jó, reggel és este is használom.

Update: a harmadik üveget rendeltem meg épp belőle, mert ez az a tonik, amivel be tudom állítani a ph-ját a bőrömnek a többi réteg előtt, és nekem egy tonik erre kell, ugyanakkor már ez is hidratálja a bőrömet, szóval ez is nagy plusz mellette. Hogy egy kicsit érdekesebb legyen, szerettem volna váltani, de nem találtam másik olyat, amiben parfüm sincsen, nemhogy alkohol, egyéb. Úgyhogy valószínűleg ez oszlopos tagja marad a rutinomnak, nagyon-nagyon jó termék! És apróság, de bátran szoktam spriccelni az arcomra, mert ha belemegy a szembe, akkor sem okoz irritációt. A fújós megoldásért is külön adnék még egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

hencico

2018. szeptember 1.

Jó kis termék, mert kellően hidratál és teszi a dolgát, de én a többi cosrx tomerhez viszonyítva nem vettem észre különbséget közte, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

KlaudiaZs

2018. augusztus 20.

Kicsit fölöslegesnek érzem ezt a tonert, mert nem látom pozitív hatását magamon. A hámlasztóim előtt használtam kb fél évig folyamatosan, nem sok fogyott belőle, de nem erősítette a hatását a hámlasztóknak. Sőt, néha pattanásokat okozott, amiket önmagukban a hámlasztóim sosem produkáltak. Amióta félretettem, nincs ilyen gondom. A spray kiszerelés engem idegesít, arcra nem tudom fújni, mert nem akarom, hogy szemkörnyékre menjen belőle. Elfújkálom, ha már megvettem, de egyik legfölöslegesebb ázsiai termék, amit valaha vettem, pedig imádom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nittuska

2018. július 26.

UPDATE :
Évek óta használom, próbáltam 1-2x kipróbálni mást is, de mégiscsak ehhez térek vissza.. Tökéletes a pH értéke, a kiszerelés h fújos, az állaga stb.. Ezzel tudom h tényleg nem árthatok a bőrömnek..

Kombinált a bőröm, engem nem szárított. És valóban felturbozza a többi termék hatását

Eleinte a tenyerembe fújkodtam, de most már inkább egyből az arcomra :)
Nagy kiszerelés szóval nem spórolok vele.
Napi 2 max 3x használom.
Tuti újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

UPDATE :

Eleinte a tenyerembe fújkodtam, de most már inkább egyből az arcomra :)
Nagy kiszerelés szóval nem spórolok vele.
Napi 2 max 3x használom.
Tuti újra veszem

Katavi

2018. július 5.

Igazából fogalmam sincs csinál e valamit.Rendszeresen használom reggel is este is.Szebb a bőröm az tény.Szeretem.Most hogy sajnos elfogyott kiderül hiányozni fog e bőrömnek.Az ára húzos,viszont elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Lestine

2018. május 17.

Nagyon megtetszett a koreai vonal és nagyon megszerettem ezt a tonikot. Teljesen megreformálta a tonikokról alkotott képemet. Arctisztítás után, esszencia előtt használom. Nagyon kellemes érzés, felfrissíti, szinte már hidratálja az arcom. Azonnal beszívódik és már mehet is rá a következő lépés. Jól előkészíti az arc ph-ját a hámlasztókra is, sokkal jobb hatásúak lesznek tőle. Fújós kiszerelésű, nagyon könnyen használható és baromi sokáig elég. Ár érték arányban kiváló. Én csak ráfújom és belepaskolom a bőrömbe, nem használok vattát. Legjobb döntés volt beszerezni, ebay-ről rendeltem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

stunde67

Korcsoport: >54
2018. március 24.

Ez egy enyhe hámlasztó hatású tonik, pH 3,9
Tonikot nem tisztításra használjuk, hanem a bőr ph értékét tudjuk beállítani vele, hogy az utána lévő hatóanyagok jobban fel tudjanak szívódni.
korreai rétegzés elvét követve gyakori vendég a szekrényemben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 24.

Ez egy enyhe hámlasztó hatású tonik, pH 3,9
korreai rétegzés elvét követve gyakori vendég a szekrényemben

adel.fiore

2018. március 18.

Abszolút újrarendelős. Régen rossz tonikokat használtam, a bőröm kiszáradt és irritált lett tőlük... ezt viszont nagyon szereti, az esti rutinomban ott a helye:) Szerintem bárki rendeli bármilyen bőrrel, nem fog benne csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

RenataB

2018. március 7.

Koreai arcápolásom oszlopos tagja.
A kétlépéses arctisztítás után fújom magamra. Nem tudnám megmondani, hogy milyen hatása van, de nincs illata, nem irritál, szóval nekem szuper. Ezután szoktam a márka 1 %-os BHA-ját használni.
Az INCI-je miatt és a sok pozitív vélemény miatt vettem meg, biztosan legközelebb is ezt fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Koreai arcápolásom oszlopos tagja.

cattitude

2018. március 4.

arclemosás után használom esténként. alapvetően ph-beállítás miatt vettem - bár 1; 20-30 perc után visszaáll a ph lúgos termékek használata után, 2; sajna aminek magas a ph-értéke, az mindenhogy roncsolja a bőrt, szóval csak emiatt szerintem nem éri meg megvenni, de már nem volt kedvem sokat várni savak használata előtt, meg kifogytak a nem hidratáló tonikjaim, szóval megvettem. kellemes használni, 2 fújás nekem elég, puhít, nyugtat, bátran kenhetem rá a mindenféle savakat utána. nem nagyon vettem észre, hogy hámlasztana, bár ezt a cosrx aha/bha-ról se tudtam megmondani eleinte. szerintem ez egy megfelelő termék ezért az árért, az inci is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.