Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Tymy181

2018. január 27.

Végre egy tonik ami nem szárítja a bőrömet :) Szeretem nagyon, praktikus a csomagolása, nincs illata, nagyban megnövelte a teljesítményét a többi arcápolási termékemnek. Magában nem látható a hatása, inkább egy jó rutinba kell alkalmazni, és a többi termékkel együtt szép hatást lehet elérni. Ár-érték arányban kiválló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

PSophiee

2018. január 27.

A márka BHA hámlasztója előtt használom, szeretem, minden este használom első lépésként, aztán jön rá a többi cucc. :)

Lunalaluna

2018. január 25.

Nagyon érzékeny a bőröm, arctisztítás után is kipirosodik. Szerencsére nem okozott sem irritációt, sem pattanást ez a toner. A pirosságot szinte azonnal lehúzza és megnyugtatja a bőrömet. Alapvetően a pH beállítás miatt választottam, illetve mind whitehead, mind blackhead előfordul rajtam és gondoltam, hogy mennyi mindenre tudok hatni 1 készítménnyel. A pH beállítást illetően nincs kétségem, a többi pedig szerintem sok összetevős. Biztos vagyok benne, hogy az egészségesebb és egységesebb bőrképhez nagyban hozzájárul, szóval elégedett vagyok vele és továbbra is az arcápolásom részét fogja képezni. Most azt találtam ki, hogy este ezt fogom használni, reggelre pedig rendeltem Mandelic Acid 5% Prep Water-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Fincsodrett

2018. január 16.

szeretem, bár nem önállóan használom, hanem arctisztítás után Ph beállításra. 3 hónapja minden nap használom, a fele még megvan, úgy, hogy nyakra és dekoltázsra is fújom, szóval kiadós. illatmentes. ebay-ről rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

berkenye

2017. december 11.

Kémiai hámlasztás előtt mindig ezt használom, de egyébként ez használható minden nap is, mivel önmagában nincs hámlasztó hatása, csak a megfelelő pH beállításához kell. Naggggyon sokáig elég, még mindennapos használat mellett is, szóval szintén oszlopos tagja a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

beauty88lover

2017. december 5.

elhasználtam 2üveggel.nincsenek pattik az arcomon így én csak "sima" tonikként használom.jol hidratál de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

miskvx

2017. november 14.

Jókat olvastam erről a tonikról, megvettem. Vártam hogy majd valami húúde hatása legyen, na ez elmaradt. De..ha használom folyamatosan akkor puhább a bőröm, ha bármi gyulladás lenne azt hamar lehúzza, tisztább a bőrképem tőle. Így szépen lassan eljutottunk oda hogy ha nem használom akkor már hiányzik. Jó kis tonik, kicsit húzós árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

sunbeam

2017. november 1.

Beleépült a rutinomba, de nem fog hiányozni ha elfogy. Nem vettem észre, hogy annyit segítene az utána következő termékeken. Nekem az Etude House tonere jobban bejön.

Szerk.: használtam C vitamint, de nyilván nem a legjobbat találtam meg a bőrömnek, így most keresgélek egy újabbat. Viszont ahhoz meg kelleni fog ez a pH érték, amit ő tud, ezzel érdemes számolni. Az etude hose tonere az 4.5 pH-n mozog, C vitaminnak pedig jobb a COSRX. Akkor lehet, hogy mégis újravevős lesz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

mókincs

2017. szeptember 26.

Imádom, hogy fújós!
Szuperül előkészíti a bőröm a további termékek használatára, beállítja a pH-t. Hámlasztó ill. C vitaminos szérum előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Imádom, hogy fújós!

gyemi88

2017. szeptember 26.

Nem is tudom.... kb egy hónapja használom, önmagában semmi különös, de a többi termékkel együtt amit használok, elég jó a végeredmény. Nem szárít, puha lesz egy idő után a bőröm... adok neki még egy kis időt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.