Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Zsuu75

2017. szeptember 24.

Kb. Egy éve hasznàlom, bár a nyári hónapokban más tonerre váltottam. Hiányzott is, de most már újra a napi rutinom része. Egységesíti a bőrképemet, és sokkal jobban mûködnek a további arcápolók, ha ezt használom előttük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szigabika

2017. szeptember 23.

Az arcápolási rutinom része volt, de nem vettem észre semmi változást eközött és a korabban használt között. Elhasználtam, de a korabbi jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Yami

2017. szeptember 2.

Nem tudnám elkülöníteni, hogy ez a tonik magában mennyire jó, de nem is ezért vettem. Hatásos abban, hogy a többi terméket segítse hatni. A pH helyreállítása segíti az AHA-t és a C vitamint is, persze külön rutinban. Tetszik ez a permetezős megoldás is, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Monchhichi

2017. augusztus 18.

Eléggé elmaradhatatlan része a rutinomnak, tényleg teljesen más így felkenni az első sűrűbb anyagot, mint pucér bőrre. Több más kencével együtt tette rendbe a bőrömet, úgyhogy nem tudom megmondani, mekkora a szerepe egyénileg, de úgy tűnik, mintha elég sokat tenne hozzá, hogy a bőröm "külső védőrétege" maradéktalanul helyreálljon tisztítás után. Persze ehhez az is kellett, hogy csak olajos lemosót és micellás vizet használjak. Minden esetre újra tervezem venni.

Update: Elfogyott, és továbbra is tartom az öt csillagot, de nem rendeltem újra. Nagyon tetszik ez a permetezgetés, ezért rettentően gyorsan fogyasztom. Kipróbálom inkább a hígított almaecetet, vagy tisztán a rózsavizet, mert azokból belefér ha egy hónapban fél litert fújkálok magamra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

njudit95

2017. augusztus 5.

Már 3 hónap is eltelt az első használat után és nagyon szeretem ezt a terméket. Micellás víz után permetezem az ujjaimra és azzal viszem fel az arcomra. Színtelen, szagtalan és sokáig kitart, még több, mint a fele megvan. Nem zsírosítja és nem is szárítja a bőröm, szépen felfrissülök tőle és ahogy észrevettem jól elbánik a pattanásokkal is. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

lollypoppy

2017. július 9.

A meglévő BHA-hámlasztóm használata mellett ezzel sikerült túlhámlasztani a fejem, szóval az arcomra nem vált be. A hátamon lévő kisebb pattanások ellen viszont egész jól működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

shanja23

2017. július 3.

Számomra rejtély, hogy segít-e valamit az arcomon, de legalább nem zsírosít jobban, ami nálam nagy szó. A többi krémemmel jól kijönnek, remélhetőleg felerősíti a hatásukat. Már újra is vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

noriri

2017. július 3.

Tényleg kicsit nehéz megmondani mit tesz ez a tonik, de gondot legalábbis nem okoz. A c vitaminon szérumom előtt használom, annak ellenére is hogy megfelelő ph-jú a lemosóm. Valamiért úgy érzem, hogy hozzájárul a szép bőrképhez, szóval ha elfogy egyszer ebben az életben (nagyon kiadós adag) akkor újraveszem.
Véletlenül elejtettem az üveget és elromlott a fújókája. Egy blogon olvastam (tükörország), hogy a balea hajformázó vizének szórófeje jó a tetejére és tényleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Bog

2017. július 3.

Szerintem jó kis tonik. Semmilyen irritációt nem okoz, és önmagában is van egy kis bőrszépítő hatása. Hámlasztó termékek előtt használom a PH beállítására. Határozottan fokozza a hatásukat. Nincs összehasonlítási alapom más hasonló termékekkel, de ezt szeretem.
Mondjuk a csomagolását nem értem. Permetező minek? Nem permetezném rá az arcomra, nehogy a szemembe menjen. Akkor meg minek? A tenyerembe fújok 2-3-at és azt ütögetem az arcbőrömbe. És az átlátszo csomagolasák a Cosrx-nél... agyrém! Mindent a dobozába teszek vissza, de ez meg olyan macerás!
Ettől függetlenül jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Ettől függetlenül jó kis cucc.

aylobi

2017. június 28.

Nekem nagyon bevált. Visza állítja a bő ph-ját arcmosás után, kissebbek a pórusaim, kordában tartja a patikat is mivel ugye a patik nem szeretik az alacsony ph-át. 14 éves lányom is szereti.Mindennap használom arcmosás után. Egyszer nem kentem az arcomra és nagyon éreztem a hiányát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.