Cosrx

Ár:   $19.80   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2015. április 20.

Ár:   $19.80
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• kizárólag természetes összetevőkből készült
  • nyugtatja a bőrt és csökkenti a hegek méretét

Ár: 5 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szonetta

2021. március 19.

Fantasztikus kence a gyulladt pattanásokra, pirosságra. Nagyon sűrű krém, gyógyszeres növény illattal (de a finom fajtából), ami kenéskor enyhén porózus érzetű. Nem lehet teljes arcra használni, ahhoz túl fehér és feltűnő, viszont "spot treatment"-ként, célzottan a problémás felületen egy éjszaka alatt jelentősen leviszi a duzzanatot és segítí a bőrregenerálódást (hámlasztja is a problémát). Először mindenhová kentem, meg is voltam riadva, hogy ez micsoda, aztán rájöttem, hogy azért kisebb a tégelye is, mert ez nem egy full face hidratáló, hanem egy hatásos mentőöv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

kissd

2021. február 17.

Szuper kis termék! Az elmúlt pár évben valamiért kijöttek rajtam a gyulladt pattanások... Igazából a kezdeti, 3 évvel ezelőtti állapotomhoz képest már sokkal jobb a helyzet, de még mindig nem az igazi. Sok orvosnál jártam már, valószínű, hogy bizonyos ételek okozzák (viszont úgy, hogy kihagyom az étrendemből ezeket még így is előjönnek :( ), úgyhogy addig is meg kell küzdenem velük...(mármint a pattanásokkal).. Ezt a krémet csak a kényes helyekre, vagy közvetlen a pattanásokra szoktam kenni, van, hogy a hidratáló után.. és mindenképpen este!!!! Azt vettem észre, hogy a gyulladt pattanások egy fokkal visszahúzódnak, a sebek pedig könnyebben gyógyulnak. A vállaimra vékony rétegben kenve is hatásos, levitte a gyulladást...Szóval ha egyszer elfogy (mert így, hogy nem mindennap használom, viszonylag sokáig kitart), biztosan újra fogom venni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Eva123

2021. február 15.

Nem volt rossz, kellemes. Nagyon sokáig tart,hogy beszívódjon, ezért estére szoktam alkalmazni vagy tv nézés közben. Valóban nyugtat. De hamar elfogy, ha rendszeresen használja az ember. Én csak hetente 1-2x szoktam arcpakolás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

brigi50c

2021. január 27.

2020.11.14:
Négy napja használom, ami nem egy nagy intervallum, szóval mindenképp updatelek még. Mérete egy szemránckrémével egyezik meg majdnem 8k-ért, kicsit fájt a szívem, mikor megvettem. Szaga kámforos, apukám gyógyszertári zsíros kréméhez hasonlít, amit izomfájdalomra használ, szerintem teafaolaj lehet benne. A skinfluencerek úgy beszélnek róla, mintha hidratáló lenne, de valójában spot treatment, főleg ezzel a mérettel, és azzal a ténnyel, hogy zsíros, fehér bevonatot hagy a bőrön. Én ezt személy szerint se nappalra, se egész arcra nem tudnám elképzelni, de a problémazónákat lekenem vele esténként. A már lehúzódóban lévő piros pattanásokra, pattanáshelyekre gyorsan gyógyító, gyulladásgátló hatással bír, szebb tőle a bőrkép, de én nem lettem tőle problémamentes arcú - feltételezem belsőleges eredetű a dolog. Ha az egész rutinomat felépítem minőségi (koreai) cuccokból, és így sem múlik el, akkor nem ő a hibás, hanem a hormonszintem.

Update: Volt egy háromhetes időszak, mikor véletlenül vidéken maradt, és nagyon éreztem a különbséget ahhoz képest, mikor használom. Reggel gyulladásilag menedzselt pattanásokkal ébredni kimondhatatlanul jobb, mint gyulladtakkal. De valóban magas tesztoszteronszintem van, és dolgozom rajta innentől.

Még valami: itthon 7500 forintért vesztegetik, iherben 5000, nowzenithen meg... 3300 (se). Nagyon nem éri meg a hazai retailerektől bármi koreait venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

2020.11.14:

Tutuke

2020. november 13.

Estére használom. Azonnal az első használat után beleszerettem. Könnyen beszívódó, gazdag krém. Szépen lehúzza a gyulladást, érzem ahogy nyugtatja a bőrömet. Reméltem a sok ajánló után, hogy szeretni fogom de nem gondoltam hogy ennyire. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Schnebli

2020. május 20.

Könnyen beszívódó, kellemes illatú krém. Reggelre és estére is szerettem használni, pattanásos bőrre nagyon jó hidratáló. Rétegezős rutinba azért nehezen beilleszthető. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, mert nagyon szeretem az ázsiai gázlós termékeket, Viszonylag sokáig elég volt, az ára szerintem kicsit magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

nyuszita

2020. április 12.

Itteni kedves Krémmániástól vettem. Nagyon örültök, hogy sikerült kifognom belőle egy tégellyel, mert nehézkes a beszerzése. Az eddigi legjobb pattanás elleni készítmény, amit eddig használtam. Sokáig elég, szóval megéri. Fehér színű, ragacsos, lassan szárad (kb. reggelre), ezért vigyázni kell vele este - ennyi a negatívuma. Lassan a tégely végénél járok és gondolkodom, hogy nem kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Bettiiyy

2019. június 7.

Amikor megérkezett ez a krémecske nagyon csalódott voltam, azt hittem, 30 ml sokkal több. :)
Elég sok mindenem érkezett egyszerre, így úgy voltam vele, ezt hagyom, ínséges időkre jó lesz majd. Azonban a rutinomba nagyon jól be tudtam építeni azokra az időszakokra, amikor ellep a ragya, vagy éppen nekiestem a fejemnek, és sebes, vörös pöttyökkel van tele a bőröm. (Ez szerencsére egyre kevesebbszer fordul elő, de na...)
A krém fehér, sűrű, és olyan... nem is tudom, a gyógyszertári kenőcsök jutnak állagra eszembe, azonban könnyű kenni. Én mindig a rutinom végén kenem a bőrömre a centellás ampullája után, de a BHA-s éjszakai maszk előtt. Reggelre eltűnnek a pattanások és a sebek, de még a helyei is, vagy épphogy látszódnak csak. Szépen lehúzza a gyulladást. Csak éjszakára használom, és a kicsi kiszerelés miatt csak akkor, ha nagyon csúnya a bőröm, így nekem sokáig elég lesz.
Ahogy felkenem, rögtön szebb bőrképet eredményez, elfedi a bőrhibákat. Kellemes az illata, viszonylag jól beszívódik. (Arról, hogy milyen érzetet hagy maga után, nem tudok nyilatkozni, mert ahogy beszívódik a krém, rákenem az éjszakai arcmaszkot. Nappal pedig nem szoktam használni.)
Lehet e nélkül a krém nélkül létezni, de nem érdemes annak, akinek pattanásos a bőre, vagy időközönként előjönnek neki. Egy csodaszer! Nem lesz benne a mindennapi arcápolási rutinomban, de amikor szükség lesz rá, mindig fogok tartani egyet a polcot, mert életet ment. (Bár az esküvőnk előtt ismerkedtem volna meg ezzel a krémmel! Akkora pattanás volt a homlokom közepén, hogy a vendégek nem tudták eldönteni, hol a menyasszony, és miért az egyszarvúval fényképezik a vőlegényt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

norcca

2019. május 1.

Számomra borzalmas ezt a krémet az arcomon viselni. Kenhetek akármennyire keveset is. Már azon gondolkoztam, hogy vajon ezt is hamisítják-e és én csak a rosszat rendeltem meg.. Sminkelni sem tudok rá, mert mintha "leperegne" róla az alapozó. Ragacsos, fura illatú, mindezt drágán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Allics27

2019. április 28.

Szebb, egyenletesebb bőrképet eredmènyez közvetlenül felkenés után is!, de sajnos nem tartós a hatása, csak elfedi a bőrhibákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Zinc PCA

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.