Cosrx

Ár:   $19.80   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2015. április 20.

Ár:   $19.80
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• kizárólag természetes összetevőkből készült
  • nyugtatja a bőrt és csökkenti a hegek méretét

motetta

2019. január 20.

Fantasztikus! Az úr is egyböl rakapott, pedig nem kenyere az arcápolás. Mar masnap szebb volt mindkettonk böre. Egységesebb es gyorsan tunnek a foltok.

motetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Virdzsusz1107

2019. január 11.

Mivel nem kifejezetten zsíros a bőröm, estére használom alá szérumozok, és reggelre csodásan sima és hibatlana bőröm. Hovonta párszor jön ki pattanásom a homlokomon illetve államon, viszont amióta ezt a krémet használom, tökéletesen egységes a bőrképem. Biztosan újraveszem!

Virdzsusz1107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

ManekiNeko

2018. december 8.

Nem éri meg az árát. Kissé halványította a piros foltokat, de túlságosan szárított.

ManekiNeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

pilla91

2018. november 1.

Esti rutinomban használom az AHA 7 és a Galactomyces után kb 2 hete. Nekem a szaga fura, bár megnyugtató, hogy csupa jó összetevője van. Eleinte az állaga is fura volt, de be kell vallanom, hogy szépen fel lehet vinni az arcra és hamar beszívódik. Nagyon szépen egységesíti a bőrt reggelre, csökkenti a gyulladást, hamarabb elmúlnak az előmerészkedő új pattik. Nem érzem még, hogy csodaszer lenne, de kitartóan kenegetem, idő kell, hogy meggyógyuljon a bőröm. Az tuti, hogy nagyon nagyon nagyon sokáig elég lesz! A fent említett két termékkel úgy tűnik jól működik, mert már látok azért változást, ezért megelőlegezem az 5 csillagot :)

UPDATE: Egy darabig nem használtam, nem tudom megmondani pontosan miért. Most éjszaka használom, egy teafás tonik után. Nem igazán értem eddig miért mellőztem :D Ha reggelre szép szeretnék lenni, akkor ezt használom este :D én tuti újra fogom venni!

pilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Minci

2018. szeptember 2.

Már meg volt egy ideje de csak nem rég kezdtem használni nem is értem miért...Nekem nagyon bevált! Főleg este szoktam használni, reggelre szép egységes és puha lesz a pirosságra hajlamos bőröm,remélem ez így is marad, és akkor tuti újra veszem.

Minci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Una

2018. szeptember 1.

Nekem nem igazán vált be, talán egyszer volt olyan éjszaka, hogy leheletnyi réteget ráraktam a problémás területre és reggelre lenyugtatta a rondaságot, de cserébe lett kettő másik közvetlenül mellette. Több helyen olvastam, hogy ezt csak helyileg érdemes alkalmazni, nekem sehogy se működött.

Una
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

EricaKing

2018. május 27.

Nem lehet rá sminkelni, amúgy jól hidratál de semmi extra

EricaKing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nem lehet rá sminkelni, amúgy jól hidratál de semmi extra

picur666

2018. május 14.

Azthiszem kicsit belerontok az összképbe, mert nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Pattanásaimat nem tüntette el hamarabb, és mikor az arcomon nagyobb területen használtam, még ott is kipattogtam ahol addig nem. Nemtudom miért nem működött a bőrömön, de nem tette. Én sajnos nem tudom ajánlani.

picur666
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Stanczi

2018. április 27.

18.04.27.
Dúl a szerelem. Este felkenem és reggelre szép egységes bőrképet kapok, a pattik után maradt foltjaim szebbek, de ahhoz tényleg folyamatosan kell használni, hogy eredménye is legyen. Egy lustább időszakomban alig vettem elő és sajnos meg is látszódott. Viszonylag kevés is elég belőle, viszonylag testesebb krém, de könnyen beszívódik, nagyon tetszik, újravevős és csillagos ötös.

18.02.14.
Még alig használtam (3 x), de az első este után látható volt a változás az arcbőrömön. Egy ideig küszködtem a hormonális, állon és nyakon előjövő cisztás pattanásokkal, most az utánuk maradt piros foltok halványítására kerestem megoldást és ez a kence annak bizonyult. Este kenem fel utolsó lépésként, lezárom a rutint, könnyen beissza a bőröm, az illata is nagyon tetszik, kevés is elég az egész arcomra. Eddig nagy a szerelem, pedig féltem, hogy nem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeimet, de pozitívan csalódtam. Lehet kicsinek tűnik a tégely, de takarékosan használva sokáig elég lesz, nekem teljesen megérte az árát.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

18.04.27.

18.02.14.

RenataB

2018. március 7.

Most az Akneroxid előtt szoktam felkenni, de amíg azt nem vettem meg, addig ez volt az utolsó lépés az arcápolási rutinomban.
Kellemesen nyugtatta a bőröm, a pattanásaim is szépen visszahúzodtak. Nem tudom, hogy csak miatta, de így is nagyon szeretem ezt a krémet .
Nem irritál, nem csíp és pihi-puhi lesz a bőröm utána. Abszolút őt csillag.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Nem irritál, nem csíp és pihi-puhi lesz a bőröm utána. Abszolút őt csillag.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Zinc PCA

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.