Cosrx

Ár:   $19.80   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2015. április 20.

Ár:   $19.80
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• kizárólag természetes összetevőkből készült
  • nyugtatja a bőrt és csökkenti a hegek méretét

Bettiiyy

2019. június 7.

Amikor megérkezett ez a krémecske nagyon csalódott voltam, azt hittem, 30 ml sokkal több. :)
Elég sok mindenem érkezett egyszerre, így úgy voltam vele, ezt hagyom, ínséges időkre jó lesz majd. Azonban a rutinomba nagyon jól be tudtam építeni azokra az időszakokra, amikor ellep a ragya, vagy éppen nekiestem a fejemnek, és sebes, vörös pöttyökkel van tele a bőröm. (Ez szerencsére egyre kevesebbszer fordul elő, de na...)
A krém fehér, sűrű, és olyan... nem is tudom, a gyógyszertári kenőcsök jutnak állagra eszembe, azonban könnyű kenni. Én mindig a rutinom végén kenem a bőrömre a centellás ampullája után, de a BHA-s éjszakai maszk előtt. Reggelre eltűnnek a pattanások és a sebek, de még a helyei is, vagy épphogy látszódnak csak. Szépen lehúzza a gyulladást. Csak éjszakára használom, és a kicsi kiszerelés miatt csak akkor, ha nagyon csúnya a bőröm, így nekem sokáig elég lesz.
Ahogy felkenem, rögtön szebb bőrképet eredményez, elfedi a bőrhibákat. Kellemes az illata, viszonylag jól beszívódik. (Arról, hogy milyen érzetet hagy maga után, nem tudok nyilatkozni, mert ahogy beszívódik a krém, rákenem az éjszakai arcmaszkot. Nappal pedig nem szoktam használni.)
Lehet e nélkül a krém nélkül létezni, de nem érdemes annak, akinek pattanásos a bőre, vagy időközönként előjönnek neki. Egy csodaszer! Nem lesz benne a mindennapi arcápolási rutinomban, de amikor szükség lesz rá, mindig fogok tartani egyet a polcot, mert életet ment. (Bár az esküvőnk előtt ismerkedtem volna meg ezzel a krémmel! Akkora pattanás volt a homlokom közepén, hogy a vendégek nem tudták eldönteni, hol a menyasszony, és miért az egyszarvúval fényképezik a vőlegényt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

norcca

2019. május 1.

Számomra borzalmas ezt a krémet az arcomon viselni. Kenhetek akármennyire keveset is. Már azon gondolkoztam, hogy vajon ezt is hamisítják-e és én csak a rosszat rendeltem meg.. Sminkelni sem tudok rá, mert mintha "leperegne" róla az alapozó. Ragacsos, fura illatú, mindezt drágán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Allics27

2019. április 28.

Szebb, egyenletesebb bőrképet eredmènyez közvetlenül felkenés után is!, de sajnos nem tartós a hatása, csak elfedi a bőrhibákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

petrapapp

2019. április 5.

Ez A csodaszer. Másnap reggelre eltünteti a gyulladt pattanásokat, fantasztikus!! Életmentő társa az arcomnak. :) 100%-os újravevős darab, ha valaminek helye van a rutinban, az ez a termék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

motetta

2019. január 20.

Fantasztikus! Az úr is egyböl rakapott, pedig nem kenyere az arcápolás. Mar masnap szebb volt mindkettonk böre. Egységesebb es gyorsan tunnek a foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Virdzsusz1107

2019. január 11.

Mivel nem kifejezetten zsíros a bőröm, estére használom alá szérumozok, és reggelre csodásan sima és hibatlana bőröm. Hovonta párszor jön ki pattanásom a homlokomon illetve államon, viszont amióta ezt a krémet használom, tökéletesen egységes a bőrképem. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

ManekiNeko

2018. december 8.

Nem éri meg az árát. Kissé halványította a piros foltokat, de túlságosan szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

pilla91

2018. november 1.

Esti rutinomban használom az AHA 7 és a Galactomyces után kb 2 hete. Nekem a szaga fura, bár megnyugtató, hogy csupa jó összetevője van. Eleinte az állaga is fura volt, de be kell vallanom, hogy szépen fel lehet vinni az arcra és hamar beszívódik. Nagyon szépen egységesíti a bőrt reggelre, csökkenti a gyulladást, hamarabb elmúlnak az előmerészkedő új pattik. Nem érzem még, hogy csodaszer lenne, de kitartóan kenegetem, idő kell, hogy meggyógyuljon a bőröm. Az tuti, hogy nagyon nagyon nagyon sokáig elég lesz! A fent említett két termékkel úgy tűnik jól működik, mert már látok azért változást, ezért megelőlegezem az 5 csillagot :)

UPDATE: Egy darabig nem használtam, nem tudom megmondani pontosan miért. Most éjszaka használom, egy teafás tonik után. Nem igazán értem eddig miért mellőztem :D Ha reggelre szép szeretnék lenni, akkor ezt használom este :D én tuti újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Minci

2018. szeptember 2.

Már meg volt egy ideje de csak nem rég kezdtem használni nem is értem miért...Nekem nagyon bevált! Főleg este szoktam használni, reggelre szép egységes és puha lesz a pirosságra hajlamos bőröm,remélem ez így is marad, és akkor tuti újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Una

2018. szeptember 1.

Nekem nem igazán vált be, talán egyszer volt olyan éjszaka, hogy leheletnyi réteget ráraktam a problémás területre és reggelre lenyugtatta a rondaságot, de cserébe lett kettő másik közvetlenül mellette. Több helyen olvastam, hogy ezt csak helyileg érdemes alkalmazni, nekem sehogy se működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Zinc PCA

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.