Cosrx

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chiharu, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kategória:   Szemkrémek

Ceramidot és természetes mézet tartalmaz. Segít a fáradt szemkörnyék hidratálásában,és a bőr feszességének visszaállításában.

Ajánlott:

• fáradt szemkörnyékre
  • ráncokra, csökkent feszességre
  • táplálás és hidratáció hiányára

natulcien

2019. augusztus 11.

Ez egy kellemesen hidratáló de semmi extra krém. Nagy adag, gazdaságos, olcsó, de maximum fiataloknak megfelelő választás, akiknek semmi problémájuk nincs, csak egy kis extra hidratálásra vágynak. nekem csípte a szemem, így nem volt annyira kellemes a használata. Az InCi.je jó, megérdemli egy esélyt, de ez egy igazi közepes krém. Elég híg, így könnyű szembekenni, óvatosan:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

nyuszita

2019. július 18.

Kb. 1 éve használom. A legeslegjobb szemkörnyékápolóm! Soha egyetlen szemkörnyékápolóm nem tudta ilyen szépen eltüntetni a sötét karikákat. Hidratál is és a ráncokat is kordában tartja. Icipici mennyiség is elég, az állaga is rendben van. Illatmentes. Bárcsak könnyebb lenne beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Kimwifey88

2019. január 6.

Én elsősorban arra vettem, hogy megelőzzem a ráncosodást, illetve, hogy hátha kezd valamit a kis táskákkal a szemeim alatt. Az állaga tetszetős, viszont ha kicsit erősebben távolítottunk szemfestéket, akkor kicsit csíp. Nagyon sok, biztosan nagyon sokáig elég lesz, így ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

gabiba

2018. szeptember 17.

Szuper könnyű szemkörnyék ápoló! Inkább géles állagú,vizes érzés felkenés után de hamar felszívódik, ezért néha használom nappalra is. Ad egy extra hidratálást, de azért csodát nem várok tőle ha nem alszom rendesen és nem iszom elég folyadékot :)
Nagyon fontos, hogy sérült bőrfelületen ne használjuk!
Ez a kis 30ml nagyon megtévesztő, mert meglepően kevés kell belőle. A felét elajándékoztam, nehogy megromoljon, de igy sem győzöm eleget kenegetni. Nem tudom mikor fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nagyon fontos, hogy sérült bőrfelületen ne használjuk!

Tmika

2018. június 7.

Hatalmas adag, valószínű hamarabb kell kidobni, minthogy elfogyna. Néha kicsit csíp, főként ha előtte valami ragaszkodóbb szemfestéket kell lesikálnom, és csúnyán bánok a bőrömmel, de egyébként nem. A szemem alatti sötét karikákat halványítja, ez kellemes meglepetés, a ráncokkal nem nagyon tud mit kezdeni, igaz nem használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 7.

viragi

2018. május 23.

Több cosrx termék boldog tulajdonosa vagyok:-), gondoltam, hogy kipróbálom a szemkörnyék ápolójukat is. Könnyű, lágy textúrájú krém, szép összetevőkkel, gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem irritál és nincs erős illata, sőt mintha nem is lenne, ez is tetszik benne. Azt nem gondolom, h nagy ránctalanító hatása lenne, de azt nem is vártam. Jó ár-érték (ebay), a tégelyes kiszerelés annyira nem tetszik, ezért levonok egy csillagot, de maga a krém bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

souzanna

2018. március 16.

Meguntam, hogy 10 ezreket fizetek 15 ml-es krémekért, ami talán kibírja 1,5 hónapig és mocskosul sok kell belőle, ha szeretném, hogy rendesen hidratált legyen a szemkörnyékem.

Mivel a COSRX számomra az akne elleni küzdelmem egyik bástáyja volt, kicsit körülnéztem a többi termékében és csodálkozva tapasztaltam, hogy van szemkörnyékápolójuk dupla akkora kiszerelésben, amit mostanában használtam, de fele annyiért. Konkértan.

x állaga nagyon vizes-géles, rettentően könnyű eldolgozni
x hihetetlen kis mennyiség kell, nem viccelek, épp, hogy csak hozzáérintem az ujjbegyemet a krémhez és azt az apró mennyiséget csodálatosan el lehet dolgozni. Ha többet veszek fel akkor érzem, hogy teljesen feleslegesen úszik a bőröm ebben a csodában.
x jól hidratál, nem érzem, hogy száraz lenne a bőröm.
x exra sötét karikáim vannak, ezeket nem tüteti el, de a finom ráncokat szerintem szinten tartja, ha hanem is javít az állapotán.

Őszintén szólva ár-érték arányban tökéletesen megéri, azt csinálja amit ígér, nekem egyelőre nem kell más és ajánlani is merem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

x állaga nagyon vizes-géles, rettentően könnyű eldolgozni
x jól hidratál, nem érzem, hogy száraz lenne a bőröm.

StrangerCreams

2018. január 23.

Egy hete érkezett meg az első koreai szállítmányom, és ez az első termék, amiről éljenző véleményt kell írnom (a többi is követi majd). Szóval régóta kerestem olyan szemkörnyékápolót, ami hidratál, de könnyű textúrájú, nincs benne semmi oda nem való anyag, smink alá is jó és még fel is veszi a harcot a ráncok, illetve karikák ellen - na ez ilyen. Átszámolva nekem 5000 forintomba került (jolse-ról rendeltem), de olyan kevés mennyiség elég belőle, hogy évekig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

dinkofanni

2016. június 23.

Ez egy tökéletes szemkörnyék ápoló krém. Használatával a szemem alatti sötét karikák majdnem teljesen eltűntek, jól hidratálja a bőrt, feszesíti is. Nem a leggazdagabb krém, de az én kombinált bőrömre tökéletes. Könnyen beszívódik, nem okoz irritációt.
Ez a 30ml-es kiszerelés meg nagyon sokáig elég lesz. Gazdaságos a kiszerelése és ár-érték arányban szerintem kiváló kis krém.
Egy hibája van, hogy tégelyben forgalmazzák, de adnak hozzá kis spatulát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Egy hibája van, hogy tégelyben forgalmazzák, de adnak hozzá kis spatulát...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>