Cosrx

Ár:   $19.5   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   $19.5
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: HelloSkin, 7900 Ft

Mélyhidratáló krém hialuronsavval és homoktövissel, mely segít fenntartani a bőr optimális vízháztartását.

Ár: 7900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anevemhelye

2022. május 11.

lehet, h túl sokat használok belőle, és azért, vagy talán a semmilyennek sem mondható arcápolási rutinom miatt, de valahogy nem érzem annyira ezt, mint a csiganyálasat. inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

mariann33

2022. március 30.

Annyira száraz volt a bőröm az utóbbi 1-2hónapban,leginkább a homlokom és az orrom két oldalán.A bb krémek,bármilyet használtam,bármilyen primerrel vagy anélkül,összeállt ezeken a száraz részeken,vagy egyszerűen lemorzsolódott.

Szemeztem már ezzel a krémmel,de úgy gondoltam majd ősszel veszem meg,mert ekkora mennyiséget így nyár előtt vétek felkezdeni,úgysem fog elfogyni.
Végül megvettem,és csodát tett:)
Ez és a The Lab Prebiotic cera mist megmentették,teljesen helyreállították a bőr barriert,egységes,táplált a bőröm most,mindössze alig 2 hét használat után!

Én reggel is ezt kenem,megfogadván az itteni véleményeket és csak keveset.
Az én bőröm ilyenkor a legszárazabb,meglepő módon nem télen,így nekem ez nappalra sem sok.

Minimalizáltam a termékeket is,hiába a szuper sok lépéses rutin,nembiztos hogy annyi termék mindig jót tesz,akkor sem,ha azok kiváló,bevált krémek/szérumok.
A folyamatos sok réteg ha belegondolok nem hagyja levegőhöz jutni a bőrt,nem csoda ha egy idő után felborul az egyensúly és jelez a bőr.

Reggel és este is tisztítás után tetmál víz,rá egy kis Iunik Beta-glucan szérum,újra tetmál víz és rá ez a krém,és most ettől a kombótól helyre van állva minden.
Azt vontam le ismét,hogy a kevesebb több..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 30.

Végül megvettem,és csodát tett:)

Én reggel is ezt kenem,megfogadván az itteni véleményeket és csak keveset.

Azt vontam le ismét,hogy a kevesebb több..

Llushka

2022. március 22.

alig 1 hónapja használom, mikor elkezdtem épp nagyon durván kiszáradt a hideg szeles idő miatt a bőröm a szám körül és az államon, mint legutóbb tiniként, mikor kb minden pattanásgyilkos, barriert szétcs*sző cuccot magamra kentem:) nos, ezt pár éjszaka alatt csodásan rendbe rakta! elég intenzív és testes cucc, ahogy előttem is írják, én inkább este szeretem feltenni vagy ha itthon vagyok napközben és nem sminkelek, mert egy picit fényes és csúszós finisht hagy a bőrömön (de nem zsírosodik!!), reggel is olyan lemosni, hogy úgy érzem, nem szívódott be teljesen éjszaka, hanem kvázi vákumot képezve bent tartotta a szérumokat :D viszont nagyon szép hidratált és egységes bőrképet ad reggelre. illetve én valamiért imádom szétkenni, olyan az állaga tényleg mintha puding lenne :D azt vettem észre, hogy várom az esti puding krémezést :D jó érzés na. szép inci, jó összetevők, a kevesebb több elv válik be belőle. viszont nem fogom lecserélni az olcsóbb arckrémemet erre tartósan, de a téli időszakra és néha ilyen plusz boostnak be fogom vetni ;) nyárra vszeg amúgyis túlontúl sok lenne a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

fruzsooo

2022. március 19.

Száraz, ekcémara hajlamos bőröm van, és hát ez a krém ehhez nekem tökéletesnek tűnik. Hidratál, élénk marad tőle a bőröm, és picit fényes is (nem zsirosan csillogó, hanem szép, egészséges, nem olyan dull, mint amilyen amúgy általában hidratálók felkenese utan 2 órával lenne). Iszonyat sok ideig elég egy tégely, én a sajátom 5 hónapig használtam, most fogyott el, de készülök újravenni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

Panni21

2022. január 1.

Ez a hidratálókrém nyugdíjba küldte a kedvenc primeremet *.*
Karácsonyra kapott ajándékutalványt váltottam be rá, de meg fogom venni magamnak is, lenyűgöző. Elsőre kicsit drágálltam, viszont rengeteg van benne.
Semmit sem spórolok egy 2€-s hidratálókrémmel (amivel semmi baj, szeretem azt is továbbra is, de télre önmagában nekem kevés), ha havonta 13€-t kell kiadnom hidratáló primerre mellé.
Száraz, vízhiányos bőröm van, eddig hyaluron szérum + nappali arckrém + hidratáló primer kellett hozzá, hogy ilyen szép alapot tudjak adni a sminkemnek, mint amilyenre ez a krém önmagában képes.
Éjszakára mást használok, de nappalra ez a valaha próbált legjobb arckrémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

Ez a hidratálókrém nyugdíjba küldte a kedvenc primeremet *.*
Éjszakára mást használok, de nappalra ez a valaha próbált legjobb arckrémem.

cattitude

2021. november 1.

hát ez tényleg nagyon intenzív :D nagyon rég volt ilyen testes hidratálókrémem, nem is értem, miért 100ml a kiszerelése, a rizses éjszakai maszk sokkal könnyedebb és csak 60ml van benne.
nagyon olcsón rendeltem még a nyáron, nem olyan rég kezdtem fel. nem tudom, hogy fog megromlás nélkül elfogyni tavaszig ez a mennyiség, mert nagyon kevés is elég belőle. ahogy írtam, sűrű és testes krém, meglehetősen glicerines állaggal, szerintem semennyire nem géles.
nekem nem hagy zsíros érzetet, könnyű kenni és nem ül meg az arcomon. estére használom, nappalra szépen hidratált lesz a bőröm. szerencsére nem okozott pattanásokat, a benne lévő dimethicone miatt féltem kicsit, hogy eltömíti a pórusaim, de viszonylag az inci hátulján van.
nem fogom valószínűleg újravenni, mert túl nagy kiszerelés és vannak más jó krémek is, amiket egyszerűbb beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Stella1993

2021. április 22.

Nagyon jó krém, tiszta szívemből gyűlölöm magam, amiért eddig sajnáltam rá kiadni a pénzt. Nagyon szépek az összetevői, és illatmentes ami nekem nagyon sokat jelent. Elég nagy mennyiség, sokáig elég lesz. Esténként használom, reggel pihe-puha bőrrel ébredek. Mintha húzna egy hidratáló réteget a bőrömre, nem hagyja kiszáradni azt az éjszaka folyamán. Ha lehetne, több csillagot is adnék neki. Tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

okroseva

2020. szeptember 4.

Egy idő után furin szét tud esni darabos t.kony állagúra, de összerázom ilyenkor :D
Nagyon szeretem a hatását, misteket szoktam rá fújni, hogy szépen együtt száradjanak meg. Tetszik a csomi, az állag, a hatás. Ár-érték arányban is ok.
Ez a kedvencem, nem ír-olvas-táncol, vagy énekel, csak hidratál. Érdemes ennyit várni tőle, erre van kitalálva. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Vicus

2019. október 20.

Kellemes, géles állagú, illatmentes krém. Az nem zavar, hogy nagy, tégelyes kiszerelésben van, mert mindig csak egy keveset teszek át egy kisebb tégelybe, így higiénikus a használata. Nem kell sokat használni belőle, de úgy érzem még ennyit is alig szív be a bőröm és fura, olajos, csúszós réteget hagy maga után. Mégis jól tudok rá sminkelni, nem olvad le rólam napközben, bár nyáron tuti nem tudnám alapozó alá használni. Nem érzem, hogy eléggé hidratálná a bőrömet. Örülök, hogy kipróbáltam, különben furdalna a kíváncsiság, de nem hiszem, hogy újraveszem, a csiganyálas verziója sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 24.

Olyan sok jó véleményt olvastam róla, hogy kívánságlistás lett, majd itt a KM-en vásárlással végződött.
Sokunk számára meglepő ez a hatalmas, 100 ml-es kiszerelés, főleg ilyen áron.
A fehér, lágy, pudingszerű, illatmentes krém könnyen felvihető, és ahogyan sokan írták, nagyon kevés kell belőle. Bele kell nyúlkálni egy spatulával, ez nem annyira OK.
Mivel nem az az azonnal becuppantós fajta, és fényes is marad utána az arcbőrünk, csak este használom, reggel a gyorsabb felszívódású krémeket szeretem smink alá felvinni.
Nem tudok róla már újat mondani, mindent leírtak előttem.
Azoknak ajánlom, akik éjszakára keresnek egy szép összetevős hidratálót és nem zavarja őket - sem a környezetüket, ha nem egyedül élnek - hogy fénylő és kicsit ragacsos arccal kerülnek majd ágyba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Sokunk számára meglepő ez a hatalmas, 100 ml-es kiszerelés, főleg ilyen áron.
Nem tudok róla már újat mondani, mindent leírtak előttem.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.