Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 7800 Ft

70% nyírfa nedvet (Betula Platyphylla Japonica Juice) tartalmaz. Mélyen hidratál, puhít és feltölti a bőrt nedvességgel. Kiválóan kenhető, könnyen felszívódik, lágy, selymes fényű bőrt eredményez. BHA- és AHA-hámlasztóval, illetve C-vitamin tartalmú készítményekkel együtt is használható.

Ár: 7800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Dorotafinta

2021. április 6.

A Cosrx mini csomagjával vettem meg. A kicsi kiszerelés is bírta egy hónapig, bár én csak reggel használtam. Tökéletesen teljesíti amit elvár tőle az ember. Nagyon könnyed, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Viszont még kicsit hezitálok, hogy megéri-e befektetni a nagy kiszerelésbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

matyasflora

2021. február 28.

Egyszerű,de nagyszerű könnyed lotion állagú hidratáló,nekem tetszett,de az ára miatt lehet hogy inkább mással fogok kísérleteznil.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

tunderke0102

2020. október 29.

Az esti rutinomat ezzel zárom. Könnyen beszivodik, nincs erős illata, mégis azt érzem hogy kevés. Nem hidratál eléggé. Magyar webshopokban 8000Ft, számomra ennyit nem ér meg. Nem ujravevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

lipsticktravelist

2020. április 15.

Évek óta használom - egy flakon legalább egy fél évig feltart. Este használom főleg szérum előtt, szépen hidratálja a bőrömet, fontos része a rutinomnak. Ha szárazabbnak érzem a bőröm (főleg télen), akkor reggel is használom arckrém előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Daina

2020. február 23.

Nekem igazi must-have lett! 3 másik Cosrx termékkel együtt rendeltem meg, és a 4-ből ez lett a kedvencem. Imádom a csomagolását, a pumpáját, az illatát és az érzését a bőrömön. Mellette az Etude House Moistfull Collagen lotion-ját is kipróbáltam és ez messzemenőkig veri nálam. Sajnos az Etude House terméke nálam fojtogató érzetet hagy maga után, mintha nem hagyná lélegezni a bőrömet, és sosem szívódna be igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Fujituli

2019. augusztus 24.

Nagyon fincsa illata van, a markara jellemzo karakteru. Az allaga geles, olajos borueknek tokeletes. Purito termekekkel gombinalom, vegleges esti vedoretegkent az arcomra. Azonban szaraz borueknek nem ajanlom, mert a cucc nem eleg a mifelenknek. Viszont megjegyeznem, hogy hihetetlen sok termek jon a tubusban, az adagolo pedig higienikus es praktikus. A csomagolas 10/10, a hidratalas attol fugg, kinek ajanljuk. Olajos, kombinalt borueknek telitalalat. Szarazborukent nem eleg, azonban megkapja az 5 csillagot, mert ha nekem nem is, de masnak tokeletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Rozmaring

2018. november 3.

Én nagyon szeretem, gondolkodok rajta, hogy újraveszem, ha elfogy, de 4 hónapja használom, és most vagyok a felénél még csak! :)
Én a reggeli rutinomban használom csak, csodásan működik a többi dologgal, amit használok, hagyok neki időt beszívódni, utána jön a fényvédőm, majd a BB krémem. Éjszakára tényleg nagyon nem volt jó, fénylett tőle az arcom, de reggel hipphopp magába itta a bőröm, és annyi. Hidratál, hűsít, nekem nagyon tetszik az illata, eleinte furcsa volt, most meg más imádom ezt a citromos, teafaolajos egyveleget :) Alapjáraton száraz, T vonalban zsírosabb a bőröm, azzal jól működik, szóval ez nálam 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Izar

2018. október 5.

Update (2018-10-15): Visszaolvastam a régi véleményeimet, és megakadt a szemem azon, hogy ennek még mindig 5 csillaga van tőlem.
Na azt már nem, ez valami förtelem.
A szaga egy dolog: nyáron a hangyák és egyéb vadállatok ellen mi egy citrom- és teafa olajból kikevert spray-t használunk a nyaralónkban. Annak a szagáról sajnos én a méretes szárnyas hangyákra és más förtelmekre asszociálok, ennek a kencének pedig egy az egyben ugyanolyan a szaga. Tudom, az egyéni probléma, hogy így ettől a krémtől is borsózik a hátam, de azért ha objektíven nézem, akkor is pocsék ez egy arckrémnek, arról nem beszélve, amit az érzékeny arcommal csinált hosszabb távon... Citromolaj egy arckrémbe? És ilyet a Cosrx követ el??? Te jó ég...
Egyébként pedig egy csúszós, nyálas, undorító förtelem az egész, fuldoklott alatta a bőröm.
Abszolút nem ajánlom ha érzékeny az arcod vagy zsíros bőröd van. (Mondjuk Anyué érett és száraz, de ő is utálta ezt a krémet.)

--- --- ---

Egy hete használom, és nagyon tetszik.

Nem okoz pattanást, sőt azóta sokkal nyugodtabb a bőröm, nem irritál, nem pirosodik be tőle az arcom, mint sok más krémtől.
Az illatáról annyit, hogy a benne lévő citrom- és teafa olajat lehet érezni, az pedig nem egy olyan kombináció, amiből a parfümök készülnek. :-) Engem konkrétan arra a löttyre emlékeztet, amit a nyáron szoktunk Anyummal kikeverni szárnyas-hangyák ellen, így nem mondom, hogy kellemes dolgokra asszociálok tőle, de a hatása miatt elnézem neki. (Halkan megjegyzem, hogy azért elviselhető. ;-))

Az arcomon erősen zsírosodik a bőröm, főleg a T zónában, de semmi bajom ettől a krémtől, ráadásul szuperül terül rajta az alapozó és a BB krém is. (Az Etude House Concealer BB mintámmal például csodásan együttműködik, és fantasztikusan el tudom rajta oszlatni ezt a BB krémet, pedig ez az a fajta, amivel vigyázni kell, különben totál vakolat hatása van.)

Összességében nagyon tetszik, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Na azt már nem, ez valami förtelem.

--- --- ---

Egy hete használom, és nagyon tetszik.

Összességében nagyon tetszik, örülök, hogy megvettem.

elike

2018. július 31.

3 hónapja használom és jó! A pumpás adagolója egészen pici mennyiséget is kiad, a krém állaga kissé zselés, nagyon könnyű felvinni. A bőröm szereti, gyorsan szívja be, puha, hidratált lesz tőle. Főleg este használom a tisztítás és a tápláló krém között, de a mostani melegben sok ez a sok kence, ezért van, amikor csak önmagában teszem fel és így is elég. Reggel is használom néha, akkor csak önmagában. Az arcom nem fénylik tőle, pattanásokat és aknét nem okozott.
Ha nem akarnék kipróbálni még kb. 1 millió más koreai lotiont is, akkor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

jul100

2018. július 19.

Szerintem egy teljesen jó kis krém, semmi szuperextrát nem csinál, csak amit kell: hidratál. Nagyon szeretem az állagát, egész különleges, nem zsíros, de nem is vizes, valahol a bársony és egy száraz olaj között van félúton. :D Rövid ideig érzek egy filmréteget a bőrömön, de ez hamar eltűnik. Talán aki semmiféle krém érzést nem bír elviselni az arcán, annak sok lehet. Az esti rutint mindig ezzel fejezem be, reggel ha nagyon meleg van, valami könnyebbet választok, de amúgy működik nappalra is. Olajakkal meg fényvédővel szoktam keverni, egész keveset használok belőle, szóval sokáig elég lesz. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.