Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   $16
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tápláló, intenzíven hidratáló, bőrfehérítő hatású éjszakai maszk 65% rizs kivonattal.

Illa

2019. október 5.

Kissé ragacsos, viszont éjszakára ez nem gond. Reggelre szép, feltöltött, puha bőrt eredményez. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, de igazából tápláló, hidratáló éjszakai arcápolónak vettem, így nem vagyok csalódott. Nincs "hűha!" élményem vele kapcsolatban, nem tartom csodaszernek, de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Éjszakai krémként használom kb 2 hónapja. Nagyon nagyon jól hidratál, reggelre puha lesz a bőröm. Az inci mondjuk nagyon szép, szóval nem csoda. Kombinált bőröm van és nagyon szuper, hogy a zsíros részeket nem zsírosítja, a száraz részeket pedig nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Chyly

2019. augusztus 31.

1 hónapja használom esténként. Fehérítő hatást nem vettem észre, de nagyon jól hidratál! Nem érzem nehéznek, nem ragad, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Stanczi

2019. június 14.

Nagyon jól hidratálja a bőröm, csak este használom (a mézes verziót reggel is fel tudtam kenni). Icipicit nehéznek érzem, ha többet használok a kelleténél, de ennek ellenére is gyorsan beszívódik és feltölti a bőrt. Télre, hidegebb időben jobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Nyimuska

2019. április 9.

1 hónapja hasznàlom. Kellemes viselet, szép összetétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

1 hónapja hasznàlom. Kellemes viselet, szép összetétel.

monett

2019. január 20.

Csak 2 tasaknyi mintát használtam belőle. Kisebb csodát vártam a rizstől, mint összetevőtől, de elmaradt. Esti krėmként használtam a rutin utolsó lépéseként. Nem teljesen szívódott be és mivel kombinált a bőröm, nem szeretem az ilyen tipusú kencéket, nem kell a plusz zsírosság a fejemen, mėg éjszaka sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

BLili

2019. január 12.

Mindkét cosrx maszk két hét használat után elkezdte irritálni a bőrömet, alig várom, hogy megérkezzenek a soon Jung család termékei, mert a túlérzékeny, rosaceas bőrömről majd’ 1 évnyi kísérletezés után elmondható, hogy csak azok nem irritálták, sőt, lehúzták a pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

stunde67

2019. január 7.

wishtrendről rendeltem, nem pakolásként használtam, hanem krémként. Hűvösebb időszakokra tökéletes. Bármikor újra rendelném.

2019. január: tél van, így újra vettem, még mindig szeretem, táplál, könnyen felszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

maitaifreebird

2018. november 26.

Nagyon tetszik, reggelre puha, hidratált tőle az arcom. Éjszakai krémként használom, reggel lemosom. A fehérítő hatás szerintem kamu, de nem is amiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Rozmaring

2018. november 3.

Körülbelül 2 hete használom, azalatt nagyon megszerettem. :) Erre esett a választásom téli esti hidratálóra a koreai arcápolási rutinomban. Én nem pakolásként, se nem maszkként, sima éjszakai krémként használom, és eddig tökéletesen elégedett vagyok vele. Kombinált, a T vonalamon kívül száraz bőröm van, ez szépen hidratálja, pihepuha leszek tőle, még reggel is. :) Érzem, ahogy táplálja az arcomat, nagyon könnyed érzés mégis az arcomon. Gyorsan beszívódik, nekem nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, nagyon örülök, hogy erre a kis krémre esett végül a választásom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak