Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   $16
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Tápláló, intenzíven hidratáló, bőrfehérítő hatású éjszakai maszk 65% rizs kivonattal.

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 800 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 4990 , Eladó: vixca
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kóny, fizetés: utalással, posta/foxpost OK

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

khelgaaa

2022. augusztus 28.

Normál, száraz bőröm van. Eléggé érzékeny kipirosodásra hajlamos. Az aknéimat bőrgyógyász által felírt dolgokkal kezelem, ami eléggé szárít. Régebben teljesen tönkre is tették a bőrömet a felírt dolgok, teljesen leszárították. Az után hidratálót váltottam, ami segített. Ezt a maszkot este pluszba használom, nagyon szépen megköti a vizet, reggelre szép feltöltődött és puha lesz a bőröm tőle. Látható és érezhető a változás ha használom hidratáló utáni pluszként

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

little_irish

2021. december 19.

Szeretem!
Néha reggel is felteszem, nem csak estére, az én bőröm valamivel szárazabb, nem nehéz az arcomon, pont kellemes textúrájú és amikor beissza a bőröm, sokkal üdébb, puhább az eredmény. Úgy érzem, javul a bőröm minősége is a használata nyomán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Szeretem!

himeneko

2021. május 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket, az esti arcápolás utolsó lépéseként kenem fel az arcomra és egész éjszakára fenthagyom. Reggelre pihe-puha bőr fogad és a bőröm állapota is sokat javult, mióta ezt a krémet használom, mindenképp ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Babooca

2021. március 30.

Egynek elmegy kategória számomra, télen jó, de nyáron már biztosan nem lesz kellemes használni. Nekem hagy egy olajos, fénylő réteget az arcomon, ami sajnos csúszkál, nem szívódik be, így nem szívesen használom. Nem venném újra, de ettől függetlenül jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

VikkaBeres

2021. március 29.

Nagyon szerettem volna szeretni,mert mindenhonnan ódákat hallottam róla mennyire egy csoda maszk. Végül James Welsh hatására vettem meg. Nehezebben szívódik be de mivel ez egy overnight maszk ez nem okozott számomra gondot. Másnapra tényleg puha lett az arcom tőle de ezenkívül számomra nem okozott más olyan hatást amitől azt érzem,hogy ezt újra szeretném vásárolni. 3.hónapja használom heti kb 1-2 alkalommal, ha az ember spórol vele sokáig kitart. Összességében egyszeri megvételre számomra jó volt,szerettem de nem szerettem sajnos belé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

balazskrisztii

2020. augusztus 26.

Többet vártam, nem érzem úgy, hogy kellően hidratálna, miközben abszolút megvan a maszk-érzés. Most, hogy melegszik az idő, nem kellemes a használata, lehet parkolópályára küldöm

UPDATE
Azóta annyira megszerettem, hogy már a második tubust használom. Nem tudom mi volt a problémám, miért nem éreztem elégnek (:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

UPDATE

Bibi

2020. július 1.

Fokozta a bőröm faggyútermelését ,tágította a pórusaimat, határozottan kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Illa

2019. október 5.

Kissé ragacsos, viszont éjszakára ez nem gond. Reggelre szép, feltöltött, puha bőrt eredményez. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, de igazából tápláló, hidratáló éjszakai arcápolónak vettem, így nem vagyok csalódott. Nincs "hűha!" élményem vele kapcsolatban, nem tartom csodaszernek, de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Éjszakai krémként használom kb 2 hónapja. Nagyon nagyon jól hidratál, reggelre puha lesz a bőröm. Az inci mondjuk nagyon szép, szóval nem csoda. Kombinált bőröm van és nagyon szuper, hogy a zsíros részeket nem zsírosítja, a száraz részeket pedig nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Chyly

2019. augusztus 31.

1 hónapja használom esténként. Fehérítő hatást nem vettem észre, de nagyon jól hidratál! Nem érzem nehéznek, nem ragad, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.