Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2014. február 24.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Cote d'Azur Escale EDT üvegében
Ár: 1.200,- Ft+ postaköltség , Eladó: Bigris
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: --
JuditTTT

2018. május 11.

Örülök, h. a kedvenc Escadaimnak van ilyen jó minőségű utánzata végre. Ez is teljesen rendben van. Kell neki egy kis idő, amíg kijön az Escadasága, de amúgy nagyon hasonlít az eredetire. Annak a tartóssága is kb. NULLA, úgyhogy ezzel jobban jársz. Kb. addig tart, mint az eredeti, olyan nagyon max. 2-3 óra. De rakd a hajadra, ruhádra is, mert bőrön nem tartós. Ez nem a copy hibája, az Escada sem hajlandó tartós illatokat készíteni.:/ Így pedig nem mindegy, mennyit adsz érte ugyebár.
Mínusz egy csillag az üveg miatt. Nem így néz ki, egy nagy pink üvegtéglát kapsz a létező legrandább kupakkal (lecseréltem, hiába tárolom fiókban, de ránézek és rosszul vagyok tőle, pedig nem hajt a sznobizmus).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Jeanne

2018. április 28.

Már több üveggel elhasználtam belőle, nagyon fincsi ez a meggyes parfüm, ugyanis ez nem cseresznyés, hanem meggyes, "meggy van a levegőben". 😁 Noha valóban egy édes illat. Tökéletes rohangálós illat a mindennapokra, munkahelyre. Szerintem nem az a feltűnő parfüm, úgy értve, hogy nem ő visel engem, nem akar feltűnni, én speciel a magam örömére szoktam fújkálni, mert vidám kedvem lesz tőle mindig, tavaszi-nyári időben sem fullaszt meg, kaptam többször is bókot rá, úgyhogy pozitív a hatósugara is ezek alapján. 😋 Kedvelem az Escada utánzatait, amiket eddig én használtam belőlük, azokon nem érezni mellékzöngét, oda nem illő összetevőt, elérhető áron vannak és tartósak is. 🍒😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

krizsaneniko

2017. április 24.

Nemrég kaptam meg ezt a parfümöt. Első, amitől a szívemhez kaptam az az üveg, hogy milyen szép, jó kézbe venni, ahhoz képest, hogy tök olcsó parfümről van szó. A második pedig az illata. Nekem nem volt meg az eredeti Cherry in the air, de a barátnőmnek igen, úgyhogy hamarosan összehasonlítást végzünk, és majd jövök Up-olni. :D

Nagyon fincsi édes cseresznyés illat egyébként, nyáron imádni fogom, amikor "nem kívánom" a parfümöket.
Mivel az escada sem tartós a tizen ezres árához képest, így emiatt nem vonok le pontot ettől a parfümtől sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

japanna

2017. április 18.

Nem ismerem az eredeti Escadát, de ez a parfüm tartós, friss, bármelyik évszakban megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

pomme

2017. február 14.

Ez egy hatalmas WOW! Van eredeti Cherry in the air-em is, de mivel ugye az Escadák nem arról híresek, hogy sokáig tartanának, gondoltam megpróbálkozok vele. Nem csalódtam, isteni illata van, 90%-ban ugyanaz, mint az eredeti. Újravevős.

Update: drága "mindentkiszagolok" férjem is approve-olta, ami hatalmas nagy szó :D Letámadtam egy öleléssel, hogy na hogy tetszik? és az volt a komment, hogy, hogy úú, ez a Cserkó <3 (értsd: Escada Cherry in the Air, amit tőle kaptam), de hát ez nem új. :D Ha valami icipici oda nem illő hülyeség lenne benne, egyből észrevenné, mert egy vadászkutya veszett el benne, de nem :) Nagyon örülök neki, igyekszem beszerezni a Born in Paradise dupe-ot is.

Update2: Tesóm is beleszerelmesedett a Cherry in the Air-be, de nála ezt úgy kell elképzelni, hogy vesz egy 100 ml-set és elfújja 2 hónap alatt :D Mutattam neki ezt a verziót és egyszerűen nem akarta elhinni hogy 1800 Ft volt 100 ml. Nagyon boldog vele, testvériesen megosztoztunk 1 üvegen, én fújtam magamnak 20 ml-t fújósba, ő meg megkapta a maradékot :D Ha hazamegyünk tutira veszünk pár üveggel megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Autumn35

2017. február 6.

Cseresznye illat a köbön !:) Imádni való ,kiadós,jó áron kapható ,3-4 órát simán kitart.Kedvenc nyári darab lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

molnarnikolett1983

2016. augusztus 23.

Imádom én is. Már második üveggel szereztem be. Nekem még jobban is tetszik, mint az eredeti, mert nem olyan tolakodóan erős. És ami nagyon fontos, hogy az alap illat is nagyon jó, mert még több óra múltán is egy finom szantálos illatfelhő vesz körül. Remélem még sokáig gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Erika80

2014. augusztus 3.

Én most szereztem be egy üveggel. Amikor teszteltem, elég sokáig rajta maradt a bőrömön az illat. Elsőre nagyon megfogott, szeretem a gyümölcsös illatokat, ha azok nem túl erősek vagy tolakodóak. Szerintem ez az illat nagyon kellemes, igazán finom, nőies. Hosszabb távon való használata után tudok pontosabbat róla. :)

Update: Használom, használom és használom, de egyszerűen nem tudom megunni. :) Nagyon finom, kellemes illata van. Igaz, a tartóssága nem az erőssége, ezt az egyet sajnálom is, de akkor is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

bbertie

2014. április 8.

Escada Cherry in the air utánzat. Én most vettem meg, az eredetiért ennyi pénzt soha nem adtam volna ki, főleg hogy a tartóssága nem az erőssége. Ez sem a legtartósabb parfümök egyike, de ennyi pénzért ne várjon csodát senki.
Az illata az nagyon finom, számomra cseresznyés cukorka illat. Egyszerű, de kellemes. Nem egy túlbonyolított illat, igazi tavaszváró "édesség". Gyerekként és még fiatal felnőttként is imádtam mindent, ami cseresznyés volt.Mostanra ez a lelkesedésem alábbhagyott, de még ma is szívesen fújkálom magamra. Lehet, hogy van aki szerint ez az illat infantilis, ebben igazat is adok, de néha jól esik még "gyereknek" lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

bizsuka

2014. március 6.

Én nagyon szeretem, jó hogy ilyen nagy és olcsó, nem kell sajnálni :D nagyon finom illata van, igaz az eredetit nem ismerem :) tartóssága csak közepes, de ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, D-Limonene, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Red 28 / CI 45410

Lásd denaturált alkohol.