Cote d'Azur

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   2000 Ft

Illatösszetétel: grapefruit, mangó, gardénia, tubarózsa, mósuz, tölgymoha

Verona5

2018. június 29.

Tényleg teljesen tökéletes utánzata a Hermés Jour parfümjének, potom áron, már ha lehetne még kapni, mert sajnos hiánycikkesedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Kata lizator

2016. április 11.

Elhasználtam egy egész üveggel! És ez nagy szó.
Ha egy szóval szeretném leírni, akkor olyan, mint a selyem.
Nagyon kifinomult illat. Én mézet is érzek benne, de nem az a szokványosan édes illat. Különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Elhasználtam egy egész üveggel! És ez nagy szó.
Ha egy szóval szeretném leírni, akkor olyan, mint a selyem.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, D-Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Lásd denaturált alkohol.