Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Britney Spears Fantasy jellegű illat.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: kiwi, licsi, fehér csokoládé, jázmin, orchidea, musk, fák

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Andi07

2018. november 22.

Nagyon szeretem az illatát! Mindig van itthon. Legalább 10 éve, hogy először használtam, de nem tudom megunni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

LathatatlanOzike

2016. május 18.

Nem igazán bírom magamon elviselni ezt az illatot.
Elfújkálom a levegőbe otthon, nem akarom a teljes üveget egy laza mozdulattal kidobni a kukába. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Nem igazán bírom magamon elviselni ezt az illatot.

HuAnita

2016. március 19.

Édeskés, tartós, nagyon jó kis illat. Nagyon megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Édeskés, tartós, nagyon jó kis illat. Nagyon megéri az árát! :)

vivi.szivi

2015. december 10.

Az eredetit nem ismerem, és igazából nem is érdekel... :D Azt sem tudom már, hogy az első üvegcsém ebből honnan, vagy kitől volt, de körülbelül 6 éve már, hogy a mi szerelmünk rendíthetetlen... :)
Nemrégiben elfogyott, és ezért tegnap új parfüm után indultam a DM-be (néha szoktam kitekinteni). Nagyon megtetszett az egyik illat, itthon szagolgattuk párommal a kis papírcsíkot amire az üzletben fújtam, de aztán összehasonlítottuk ezzel, és egy szolíd összemosolygással nyugtáztuk, hogy ennek a nyomába sem ér... újból ilyet akarunk... én is magamon, és ő is rajtam :D

up: meg is vettem (egyből kettőt), 1700 forint/db, ennyiért 100 ml-t kapunk, sokáig érezni az illatát, lassan fogy. IMÁDOM <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

alexaa87

2015. február 20.

Semmi köze az eredetihez.Volt alkalmam kipróbálni és csalódás.De a 3 csillag jár,mert tartós és függetlenül attól,hogy az igazi fantasyhoz tényleg alig van köze,nem rossz illat 2000 ft-ért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

nettike

2013. december 31.

Nagyon kellemes illata van ,nagyon megszerettem ezt a parfümöt.Az árához képest nagyon jó ,tartós ,a 100 ml- eshez 1000 ft ért jutottam hozzá.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

ct

2013. szeptember 12.

Hát nem gondoltam volna, hogy még ezt is megtalálom itt. :) Anyukám kapta évekkel korábban, de szerintem ez nem 60 évesekhez illő illat meg nem is használ parfümöt, így idővel elkunyeráltam tőle. Nekem 100 ml-es kiszerelés van, lassan fogy, pedig sokszor használom. Nem tudom, hogy az eredetije milyen, ez viszont tetszik. Az üvege is, a színe is, az illat is. Édes is, gyümölcsös is és elég tartós, ami külön jó pont egy "utánzat" esetében.Ha jól tudom, akkor nem is volt drága sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Kiscsillag5

2013. március 1.

Ma sutyiban fújam egyet a kézfejemre egy kis illatszerboltban. Nem lett volna szabad, mert nem teszter volt. Dehát könyöröm! Akkor hogy tudjam meg, hogy milyen az illat?! Az egy dolog, hogy a kupakból megszagoltam, de bőrön is kell tesztelni. Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem igazán jött be. Eléggé gagyi, komolytalan, tucat hatása van. A 2 csillagot csak azért kapja meg, mert utánzat létére tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

dory008

2013. február 22.

hmmm... aah... mennyei az illata.:) édeskés, gyümölcsös, virágos. először anyukámnak volt ilyen illata, és már akkor is nagyon szerettem, sokat kunyiztam tőle... :P és megörültem, amikor én is hozzájuthattam, sokáig le sem akartam tenni, és elkereszteltem a boldogság illatának *-* még a barátnőm is említette, hogy milyen jó az illatom :) és csudajó, hogy 100 ml-s :) nem fog hamar elfogyni, amit nem is bánok! :) viszont ha kisebb kiszerelésű lenne, könnyebben lehetne hordozni akár egy táskában. tartósságát átlagosnak mondanám, van nála tartósabb és kevésbé tartósabb is, de ár-érték arányban ötös :) imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 22.

Mossyka

2013. január 16.

Szerintem megszólalásig hasonlít az eredeti Britney illatra csak ez SOKKAL tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 16.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 28 / CI 45410

Lásd denaturált alkohol.