Cote d'Azur

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   akciosillat.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   akciosillat.hu
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Prada Luna Rossa Homme jellegű illat

Illatkategória: citrus-aromás

Illatösszetevők: levandula, keserű narancs, menta, zsálya, ambrette, ambroxan

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Lapo

2017. május 29.

A néhány igazán jól sikerült utánzatok egyik darabja szerintem.. csak azért nem veszek Luna Rossát, mert ez az illat kb 90 %-ban ugyanazt tudja.. kis túlzással ingyen..Elképesztő, hogy mit lehet találni ezerpárszáz Ft-ért.. nem is értem. Persze biztos sokan fanyalognak, hogy húúdeezgagyi és pancsolt lötty.. Jelzem, nagyon sok eredeti designer illat nem tudja azt amit ez az illat. Illetve fontos megjegyezni, hogy az utánzat nem egyenlő a hamis parfümmel, hiszen előbbi esetében egy bevizsgált termékről beszélünk.
Nagyon finom, tartós, talán bőrközeli de picit túlfújva lehet rajta segíteni.. Tavasztól őszig nagyon szívesen hordom..Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

loju

2016. október 21.

Ez egy IGAZI FÉRFI illata!!! Véletlenül sem a mostanában olyan divatos páva ficsúroknak való!

Nagyon kellemes, komfortos, abszolút nem tolakodó parfüm. Diszkréten hívja fel magára a figyelmet, nem azzal, hogy azonnal pofán vág, ahogy a viselője befordul a sarkon.

Nagyon tetszik a páromon! Neki is tetszik, pedig ő jobban szereti az erősebb parfümöket, de ez valahogy megtalálta kettőnk ízlése között az arany középutat!

Tartósságát tekintve valóban lehetne ragaszkodóbb is, de az a helyzet, hogy az eredeti Prada sem muzsikál jobban! Ez pedig kérem szépen kevesebb, mint tizedébe kerül, úgyhogy lehet mérlegelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Kellemes, de jellegtelen, teljesen általános, frissecske illatocska.
De, nem ám egy "trendi" vizes, gyümölcsös, virágos (ami egyébként még nem lenne baj!), hanem egy jó kis retró!
Már kifújáskor bőr-közeli, tartóssága az meg nincsen neki...leginkább valami régi, szocreál after shave-re emlékeztet, ami kicsit citromos, kicsit mentolos volt...
(talán a "Figaro"...meg a "Barbon" keveréke...egy kis "széna"-kölnivel...)
Semmi parfüm-szerű...teljes arcvíz jelleg...akinek kell egy semleges és gyenge arcvíz, ami nem zavarja a parfümjét, az megtalálta!

Az eredeti biztosan jó, de ez ultra gagyi.

UPDATE: egyrészt azóta illatoltam az eredeti Prada-t valamint mégiscsak - kezdeti nem túl rózsás véleményem ellenére el kezdtem használni a Panamerát - és megváltozott a véleményem (pozitíve), ami mellesleg ritkán fordul elő...Az eredeti sokkal édesebb, virágosabb, nőiesebb...vagyis számomra: rosszabb. A Panamera vizesebb, gyümölcsösebb, frissebb, férfiasabb...vagyis számomra: JOBB. sőt: sokkal JOBB! Fokozatosan változott meg a véleményem, a használat során ugyanis egyre kellemesebb lett az élmény.(!) A Panamera légies és áttetsző jellege nem jelenti azt, hogy nulla lenne a tartóssága és az intenzitása, nem érezzük magunkon olyan egyértelmű határozottsággal, de attól még mások érzik és pozitívak a visszajelzések... Decens és diszkrét illatról van szó, nem pedig fűszer-bombáról, de mivel ez utóbbiakhoz vagyok szokva, így a Panamera csak üggyel-bajjal lépte át az ingerküszöbömet, de miután átlépte, önkritikát gyakorolva felülbírálom véleményem első részét és örömmel 4-esre javítom az elégtelen osztályzatot, levonva a tanulságot: bármennyire is "illat-expert"-nek tartom magamat, nem volt helyes a legelső benyomásokból elhamarkodottan ítélni...Ezer bocs, Panamera! :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Kellemes, de jellegtelen, teljesen általános, frissecske illatocska.
(talán a "Figaro"...meg a "Barbon" keveréke...egy kis "széna"-kölnivel...)

Az eredeti biztosan jó, de ez ultra gagyi.

Flami

2016. május 23.

Nem ismerem az eredeti Prada parfümöt, de olvastam róla, hogy sokak szerint a legjobb férfi illat és hogy a Panamera mennyire hasonlít rá.
Páromnak megvettem és szeretem, ha ezt használja, kellemes, férfias és nagyon tartós, két fújás szinte egész nap kitart rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

CalMag

2015. június 9.

Az illat nagyon kellemes!
Nem mértem stopperrel,de,4-5 órát tartott rajtam.
Ruhán késő estig is,míg be nem tettem a szennyestartóba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Az illat nagyon kellemes!
Nem mértem stopperrel,de,4-5 órát tartott rajtam.
Ruhán késő estig is,míg be nem tettem a szennyestartóba.

x

2015. február 22.

Nekem is volt hozzá szerencsém, valóban nagyon jól visszaadja a Luna Rossát (ahhoz nem ismerem eléggé, hogy a tartósságáról nyilatkozzam, de), emlékeim szerint nem lehet rá panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Joe38

2015. január 21.

Prada illatok kétségtelenül kifinomult ,márkás ,egyedi, felső kategóriás illatszerek!Ami számomra hátrányt jelent a mostani mérhetetlen kínálattal szemben az az ára!Sajnos manapság ritkábban tehetem meg ,hogy ilyen árfekvésű illatok között mazsolázzak......még a net-es Webshop-okban sem pedig ott még valamivel olcsóbban is beszerezhetők.És ekkor jött a villámcsapás egy utánzatokat is áruló üzletben!!!Mikor megszimatoltam a Panamera-t döbbentem nyugtáztam,hogy ezt az illatot nemrég szimatoltam eredetiben és fájó szívvel tettem vissza a polcra mikor megláttam ,hogy mennyibe kerül......Teljesen ugyan azt az illatvilágot hozza csak tized akkora áron!!!!Ráadásul mivel ebből is volt teszter, próba után még nem is egyből tettem be kosárba, hanem mentem tovább intézni a dolgaimat a csuklómon pedig ott illatozott a Panamera édeskés kellemes aromája és folyamatosan ott éreztem végig az orromban az illatát!Talán nem egy "ki,ha én nem" feltűnősködő illatzápor ,de a saját szféránkon belül egy igenis határozott jelenség!!
Minden szempontból tökéletes a parfüm!Illata vetekszik az eredetivel,tartóssága kiváló!Az ára pedig egyenesen pofátlanul olcsó ehhez a minőséghez!!!Ezt egyszerűen nem lehetett ott hagyni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 21.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, D-Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol
Színezékek: FD&C Blue 1

Lásd denaturált alkohol.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.