Cote d'Azur

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pinky001, az összetevőket feltöltötte: FincsiFancsi, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   2000 Ft

Jean Paul Gaultier Scandal parfüm utánzat

hjh666

2018. augusztus 30.

Hogy ehhez még hogy nem írtam véleményt? :) Ez valami isteni finom! Alig vártam hogy vége legyen a kánikulának, mert melegben nagyon kemény tud lenni. Édes finom illat, ami egész nap kitart. Kollégáim rendszeresen megjegyzik milyen jó is ez. Mindig szoktam fújni a karomra is egyet, így napközben csak odadugom az orrom megillatolni, és persze tesztelni, hogy mennyire tartja magát. Sajnos én mértéktelenül túlfújom, reggel mindkét fül mögé 2x :) Az eredeti tartósságát nem ismerem, de ez: reggel 7-kor fújtam, este 8 körül fürdéshez készülődve még elég szépen éreztem. Párommal is megszimatoltattam, hogy ő érzi-e, vagy én beszélem be magamnak...de igen, ennyi idő után is dolgozik a drága, egész napos meló után már bőrközelibb, csak úgy érződik ha átölelik az ember lányát. Nekem ez a parfüm újravevős lesz az biztos, le a kalappal a gyártó előtt, nagyon jól megcsinálták!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Színezékek: CI 45410