Coty

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1995

Fejillat: mandula, bazsalikom, levendula
Szívillat: jázmin, mangó, kardamom
Alapjegyek: tonkabab, szantálfa

mariasoros

2019. május 17.

Megláttam az üveg képét itt, és máris visszajött az illat, emlékekkel együtt. :) Gimnáziumban használtam, jó pár éve. Ezt nappal, este az Une Touche de Naf Naf-ot. Ez a zöld egy nagyon friss, tartós illat volt. Lehet, hogy ma lesz egy utam a T****-ba, hátha van még. Pont jó lenne így májusra (hátha végre a nap is kisüt.) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

sada

2018. december 10.

Ma mikor megláttam a T***oban nem hittem a szememnek, én imádom ezt az illatot de én azt hittem már nem gyártják, illetve hát nem is volt sehol kapható az elmúlt kb. 20 évben. Szóval azonnal vettem egyet magamnak, egyet ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

googles

2018. december 2.

Most láttam (2018. 12. 02.) a madaras hipermarketben, csomagban a parfum deodorant nevu uvegest es egy flakonos dezodort. Lehet, hogy maga a kölni is volt mashol.

Regen ismertem, akkor kivalo friss zold illat volt ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

Regen ismertem, akkor kivalo friss zold illat volt ez.

Albertina

2018. augusztus 2.

Sikerült újra beszereznem (EMAG). Nosztalgia illat, de ma is remekül megállja a helyét. Tartós, friss, nyárias, egyedi. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

mohano

2018. június 9.

Első illatom volt, egyetemistaként ez volt megfizethető számomra, szerettem, sajnálom, hogy nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

daliah

2017. október 11.

Romániában sikerült beszereznem, rég vágytam rá. Gyerekkoromban volt belőle a dezodor verzió, kincsként őrizgettem. Nagyon jó friss, zöld illat, jól megfér a polcon a niche parfümök mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kendralinx

2017. szeptember 30.

itt fellelhető ez a parfüm szemezek vele de még gondolkozom hogy megvegyem e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

itt fellelhető ez a parfüm szemezek vele de még gondolkozom hogy megvegyem e

ErikaErika

2017. június 23.

O, nagyon szerettem, 90-es evek vegen mindig szemeztem vele a tescoban, vegul vettem magamnak egy sprayt. Jo lenne, ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Pdrea

2017. február 3.

Egyetemistaként használtam. Ez volt a nyári vizsgaidőszakom állandó illata, lehet, hogy hozzájárult a sikeres szigorlatokhoz. ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

Tyler

2017. február 3.

😀 Ez volt a legeslegelső parfümöm!!!! ✌👌🙆 Karácsonyi vagy mikulás ajándékba kaptam (?) a sógornőmtől 1996 ban... (Utólag kiderült,azért kaptam mert neki nem tetszett,ugyanis ő orientális illatmániás,megszállatott Avon Far Away függő azóta amióta azt kiadták...) Igy később következtettem arra,hogy ő is úgy kapta; de mit érdekelt engem az... kislány voltam még és majd kicsattantam,úgy örültem hogy végre kaptam valami igazán nagylányos dolgot 😆😉 az illatatól oda voltam,olyan természetes, friss, zöld illat volt...Ha tehettem volna azonnal magamra is fújtam volna mindet 😆 ezért anyu gondosan elzárta,és csak "különleges alkalmakkor" adta oda ☺ Persze aztán feltételekhez kötve odaadta ☺Meghatározó alapja lett volt a parfüm ízlésemnek,kipróbáltam sok mindent,de akkor is,ez az illatjegy maradtak az örök nyerők...Friss,ZÖLD! 😁 A reklámjára én is emlékszem 😀 Miután "elpárolgott" mindig másfajtával leptek meg,majd később már leptem meg én saját magam 😉 A drogériákban kb.a 2000es évek elején láttam utoljára 😭 aztán azt hiszem 4 vagy 5 verziójával próbálkoztam,de mindet el ajándékoztam 😄 Amúgy nem tudja valaki hogy hol lehet ezt még beszerezni?!? 😳 Az üres üvegjét még most is őrzöm!!!!!!! COTY CHANSON D 'EAU mindörökkön mindörökké.... 💘

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol