Coverderm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. április 5.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Coverderm Classic az egyetlen olyan make-up, amely tökéletesen elrejti az olyan mindennapi életet megnehezítő bőrhibákat, mint az anyajegy, vitiligo, psoriasis, ichtiózis, égések, májfolt, pigmentfolt, műtéti hegek vagy egyéb más forradás, sebhely és horzsolás, nagyfokú rozacea és tetoválás.
Nagyon magas, akár 40%-os pigment tartalmának köszönhetően akár 5x jobban fed, mint a hagyományos folyékony alapozók. SPF 30-as fényvédő faktort tartalmaz – kizárólag természetes filtert -, amely megvédi a bőrt a napsugárzás káros hatásaitól, ezért fölösleges további fényvédő használata.

lysza1985

2015. november 28.

Update:
1,5 év távlatából azt mondhatom, hogy pár hónapot rendszeresen használtam, pattanást és irritációt sem okozott soha. Sajnos a 3-as szín világos nekem és nem túl jók a választható árnyalatok. Közelről kicsit maszkos hatása van,elég jól tartós is, fényképen és messziről nagyon jól mutat, igazi babaarc. DE mióta kipróbáltam az Estée Lauder Doubleweart és hosszú idő után újra felkentem ezt, annyira nehéz érzetű és zsíros volt, míg az EL annyira könnyed és ugyanígy fed, ezek után már biztos nem vennem újra, mert nagyon tömény.

2014.07
Nagyon bíztam benne, hiszen nem épp olcsó és nagyon jókat ígér. Szépen fed, de nekem nem 100%osan, nem vagyok sminkmester, lehet, hogy én rontok el valamit. Tartósnak rendkívül tartós, egész nap a helyén marad, nem használtam fixáló púdert, így talán nem is teljesen vízálló, napvégére kicsit kicserepesedett. Ennek ellenére a legjobb azok közül, amiket próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Update:

2014.07

arnocze

2015. február 2.

Nagyon jól fedi a bőrhibákat, mivel elég magas a pigmenttartalma. Néha hidratálókrémbe is bele szoktam keverni egy keveset, ha nem akarok olyan sokat felvinni belőle (elég sűrű egyébként).
Még akkor is hónapokig tart ha minden nap használom. Amit még szeretek benne: 30 faktoros fényvédő is egyben :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Milka

2014. január 4.

rozáceás bőrpírt szépen takarja, az értágulatok viszont nálam látszanak, bár jelentősen halványabb formában, továbbá a szem alatti sötét karikákat sem fedi teljesen, legfeljebb halványítja azokat. vízálló, de nem érintésálló, fixálás szükséges hozzá. féltem attól, hogy nehéz viselet lesz, de egyáltalán nem az. betonkemény, meg kell dolgozni az eloszlatásért, nem kizárt, hogy primer után egyszerűbb a használata és egységesebb bőrképet ad. / pláne, hogy a tág pórusoknak sem barátja / összességében nem rossz termék, aki csak korrektornak használja időtlen-időkig elég, de teljes arcra is sokáig kitart. pozitívuma még, hogy építve sem vettem volna észre, hogy beleülne a ráncokba. itt vettem, igencsak jutányos áron, szavam se lehet, mert amennyit fizettem érte, annyit igencsak megért :) fontos a megfelelő színárnyalat eltalálása, ellenkező esetben biztos, hogy bejátszik a maszkhatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Kriszta.1983

2013. október 9.

Nagyon-nagyon jól fed,szépen el is tudtam dolgozni,viszont a színt sajnos nem sikerült eltalálnom,világos lett,úgyhogy van egy felesleges 03-as színűm, 3-szor használt. Akit érdekel,oda adom 2500 Ft-ért! kovats.kriszta@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

yasmine1122

2013. szeptember 19.

Én nem akarom ezt az alapozót lehúzni, mert egyébként nagyon jól fed, de nekem sikerült az árnyalatot rosszul megválasztani, ezen kívül hamar átfénylik a bőrömön, hiába a púder. ( Nekem mondjuk eléggé problémás a bőröm. ) Szóval tégelybe jónak tűnt a szín, de felkenve nem passzolt a bőrömhöz, illetve nem fedte el teljesen a sötét foltocskámat. Nekem a Malu Wilz Camouflage jobban bevált. Van egy ilyen alapozóm 3/4-ig tele, ha érdekel valakit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

csillab01

2013. május 20.

én most szeretném kipróbálni, de nem tudom mennyi ideig tart ki a 15ml. Valakinek nincs tapasztalata ezen a téren? ( Mindennapos használat közben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

zsebibaba

2013. február 3.

Nem lesz maszk hatása felvitel után?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

Nem lesz maszk hatása felvitel után?

bandita

2012. július 19.

Első találkozásom a márkával ez a termék volt. Sajnálom, hogy csak a színválasztás során és csak pár napig használtam. A későbbiekben a tubusos alapozó krémet rendeltem meg, amely kissé nehezebben eloszlatható ennél a terméknél.
A fedés a maximumig fokozható, ujjbeggyel bekopogtatva lehet szépen felvinni szerintem. Mindent elfed, megbízhatóan. Felvitelt követően áttetsző púderrel fixálni kell, különben elmászkál.
Sajnos, nem illatmentes. Kár.
Durva bőrhibák elfedésére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Sajnos, nem illatmentes. Kár.
Durva bőrhibák elfedésére tökéletes.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.