Coverderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. november 22.

Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Coverderm Perfect Face egy csodálatos, krémes, foltmentesen terülő, könnyen kenhető make-up azoknak, akik mindennap tökéletes megjelenésre vágynak. Olyan kisebb bőrhibák elfedésére alkalmas, mint az akné, couperose, vitiligo, elhalványult angióma, terhességi maszk, öregségi és napfoltok, pigmentáció, szeplő és arcvörösség.

9 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

torppicur3

2015. március 18.

Kb. 2 éve rakosgatom ide- oda ezt az alapozót, mert kidobni sajnálom, viszont számomra használhatatlan. Sajnos rossz színt is választottam, de talán ez a legkisebb problémám vele. Nagyon tömény alapozó, így nehéz szépen eldolgozni. Tényleg eltakar mindent, viszont nem tudom úgy felkenni, hogy ne legyen maszkos. Nappalra nagyon sok, természetellenes. Mesterséges esti fényben talán hordható, de még úgy sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

bandita

2013. november 16.

2012. 03. 23
Sajnos, a 9 színárnyalat egyike sem volt számomra megfelelő, talán két árnyalat keverésével lehetne megoldani a dolgot. Tavaly nyáron próbáltam először. Allergiás reakciót nem váltott ki nálam. Nagyon erősen fedő alapozó, szerintem a megfelelő árnyalat kiválasztása kiemelten fontos emiatt. Olyan, mint egy második bőr. Kicsit húzós az ára, de nagyon kevés kell belőle, hihetetlenül tömény. Kenni szerintem nem szabad, csak "bekopogtatni a bőrbe. Szemkörnyékre is használható, de a ráncokba ott nekem beleül. Van fixáló porpúdere, de az nekem nem vált be, erős illatú, áttetsző, és nem mattít egyáltalán. Más púderrel használom. Tényleg vízálló, de az én bőrömön nem 24 órás a fedés. Az összetevők között van ásványolaj, emiatt folyamatosan nem tudom használni, kissé fokozta a mitesszerképződést.
2012. 05. 17
Zsíros, valamint érzékeny bőrre nem ajánlom, az illatanyag miatt. A pigmentfoltokat, bőrhibákat azonban tökéletesen fedi kis mennyiségben is, matt fedés és fixálás áttetsző púderrel lehetséges legszebben. Az 5 csillagot továbbra is fenntartom, mivel amit ígér, azt megbízhatóan betartja.
2013. 11. 16
Itt az ideje, hogy átnézzem valamennyi általam használt (és már nem használt) alapozóm értékelését, és ott, ahol szükségét érzem, korrigálni fogok a csillagszámokon.
Több oka is van annak, hogy én ezt az alapozót most lepontozom.
A maximális fedés miatt leginkább akkor használtam, amikor a pigmentfoltjaim látványát nem bírtam elviselni magamon...tehát nappali fényben, az utcán vagy a munkahelyemen. Az általa nyújtott műanyagszerű réteg azonban annyira természetellenes hatást nyújt ilyen fényviszonyok mellett, hogy amikor először szembesültem élesben a látvánnyal, inkább félretettem.
A választott árnyalat nem mindig passzolt a bőröm színéhez. Még csak azt sem mondhatom, hogy "egyévszakos" alapozó, mert még az adott évszakon belül sem mindig stimmelt. A maximális fedés ára, hogy egy hangyabokányit sem tud idomulni a bőrhöz.
Az INCI miatt ma már meg se venném, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

2012. 03. 23
2012. 05. 17
2013. 11. 16
Több oka is van annak, hogy én ezt az alapozót most lepontozom.
Az INCI miatt ma már meg se venném, az biztos.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Propylparaben

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.