Best of Beauty 2019

Crazy Rumors

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Ajakszínező, ami 100%-ban organikus, vegán ajakápoló, természetes ásványi színezékkel felturbózott változata. Organikus hibiszkuszillattal.

6 árnyalatban kapható

izabella73

2018. január 17.

Tropical árnyalatban van meg,ami egy bordós-barnás szín.Felkenve nem túl erős,inkább csak egy kis színt és fényt ad az ajkaknak.Nagyon jól hidratál,állaga is ,illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

Munyi

2015. november 22.

A színe nagyon szép, fényes, ajakápolóhoz képest erős. Viszont kevésbé hidratál. Amennyiben ezeket az adottságait elfogadjuk egy nagyon jó ajakszínezőt kapunk, amivel a rúzsunkat is kiválthatjuk, vagy bátran ajándékozhatunk ilyet kislány ismerőseinknek, családtagjainknak, nekik igazán csajszis kis ajándék. Isteni finom az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

ingyombingyom

2015. május 27.

A natúr sminket, természetes megjelenést kedvelem. Ennek kiváló segítsége ez az ajakszínező , mely amellett hogy ápol remek színt is kölcsönöz ajkaimnak. A szín lekopása után is sokáig puha lesz a szám! Az illata mennyei , zabálnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 27.

vtina85

2015. február 17.

Nekem a Breeze árnyalat van meg, nagyon szeretem. Diszkrét színe és fénye van, ápolja az ajkakat, nem szárít és nagyon jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

amatar

2013. május 2.

Hihetetlenül jól működik ajakápolóként is, igazából nem is lenne szükség sokszor kenni, de olyan szép színe lesz tőle a számnak, hogy folyton elővenném szívem szerint. Nekem a Pearl van meg, de biztos fogok még belőle venni más árnyalatban is, az egyetlen problémám, hogy nagyon hamar el fog fogyni, ettől függetlenül zseniális cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

sydney

2012. december 25.

Nekem a tropical árnyalat van meg. Kicsit számomra kemény az állaga, picit nehéz felvinni. Viszont gondolom emiatt is, de alig hagy nyomot pl. poháron, fogon, stb... Színe tényleg visszafogott, ez is rózsaszínes barnás, csak gondolom sötétebb, mint a coral. :) És ha jól láttam csak 2,5 gramm. Nekem kicsit bizsergeti a számat, és kicsit soknak érzem, valahogy nekem nem olyan kellemes viselni. De nagyon puha lesz tőle a szám. 3,5 pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

karli

Korcsoport: < 18
2012. július 5.

Isteni finom az illata és az íze! Túlzás nélkül állítom ilyen puha nem lett a szám még egy ajakápolótól sem. Nem színez erősen, a szám természetes színét emeli ki, olyan rózsaszínes barnás. Nagyon cuki a doboza, szerintem elég pici, igazából nem tudom hány grammos nem látom rajta. Sajnos valószínűleg nagyon hamar el fog fogyni. Próbálok majd spórolni, de nem hiszem, hogy menni fog, IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.