Creed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsenike, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, mandarin, narancsvirág, rózsaszín bors

Szívillat: alma, cédrusfa, rózsa

Alapillat: mósusz, vetiver

allegra

2019. június 13.

Nyáron mindig ezt fújom magamra, váltogatva a CK One-nal. Ezt elegánsabb alkalmakra is megfelelőnek érzem. Gyönyörű mandarinos, rózsaborsos felütés után cédrusos-pézsmás leszáradás. Közepesen tartós, bőrön 5-6 óráig tart, de hajon egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

pomme

2017. december 26.

Hordani nem tudnám, de egy szépség :) Az elején elég csajos, narancsot és narancsvirágot érzek egy kis rózsával, citrussal és pár frissebb illatjeggyel. Aztán szépen elfiúsodik, de így is finom, előjönnek a zöldes, hideg jegyek, én még paradicsomszárat is érezek benne, pedig elvileg nincs. Tavaszra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

andrea91

2016. március 30.

Fújóst használok belőle, immár több éve visszatérő többnyári szerelem:). Teljes méretben nem venném meg még akkor sem ha amúgy nem okozna gondot kipengetni, aminek két oka van: nekem nem tetszik a nagy üveg, legalábbis rettentő kényelmetlen megfogni, és sokkal gagyibb is mint képen, másrészt és főleg azért mert ennyi TUTI rámromlana mielőtt elhasználnám. Ez az ára a természetes illatanyagoknak. Abszolút a legszebb citrusos illatnak tartom. Nekem egy olyan kép ugrik be, ahogy egy olaszországi nyaralas alkalmával az erkélyen ültünk reggel, már meleg volt, de még nem verőfényes idő, csend, béke, nem volt semmi dolgunk, csak ültünk kint, még köntösben, reggeliztünk. De tulajdonképpen a belvárosi nyüzsin kívül bárhova tökéletes, városi pezsgő élethez talán nem legjobb választás, de sehova sem kifejezetten oda nem illő, ha ez így érthető. Csak egyszerűen túl jó, túl zen életérzés ahhoz:)

Update. Még mindig érte nyúlok először a jó idő beköszöntével, és bár még nem jött el az ő ideje, de hétvégén libegőzni már őt vittem magammal. Annyira jól esik mindig.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Zsenike

2012. december 12.

Őrületesen összerakott illat. Unisexként van hirdetve, és valóban, ha nagyon akarom, van benne valami kis férfias felhang, de csak annyira, mint egy zakót viselő nőben, ha értitek, mire gondolok (aki egyébként magassarkúban van).
Az elején a legfrissebb, legszebb citrusos, nagyon enyhén fűszeres nyitánnyal kezd, én tulajdonképpen emiatt vettem meg, mert nagyon én vagyok. Aztán jön a cédrus egy kicsit megédesítve, és végül egy határozott vetiver. Nagyon kifinomult illat, tudni kell viselni, de szerintem hétköznapra is abszolút elmegy, hordható, szép. Kár, h a teljes méret többe kerül, mint egy nettó fizetés, viszont ezért 2 és fél decit kapunk (a mennyiség érzékeltetése miatt írtam deciben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.