Creed

Ár:   42 400 - 64 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   42 400 - 64 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2015

Illatkategória: fás-virágos

Fejillat: szicíliai bergamot, ibolya, rózsa

Szívillat: toszkán írisz, jázmin, vanília, pacsuli

Alapillat: sziámi benzoé, styrax, szantálfa, thaiföldi sztórax (amerikai ámbrafa gyantája)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

leaseydoux

2022. február 16.

Kezdetben egy olyan medikális, földes, fás oud, hogy a könnyem kicsordul a szépségétől. Pont ezt várnám el egy illattól manapság, amit a kifújást követő egy órában produkál: van valami meghökkentően provokatív benne, de minden harsányságot mellőzve, a lehető legtermészetesebb módon. (gondolom Creedek nem spórolnak a minőségi alapanyagokkal) Nekem amúgy se royal, se princess, se piros ruha, se power-woman asszociációm nincsen, (pedig ez utóbbit azért bámibe bele tudom látni). Inkább egy androgün, távolságtartó, valóban patikamérlegen kibalanszírozott csoda. Az a fajta ritkaság, ami úgy követel figyelmet, hogy igazán nem is akar figyelmet, egyszerűen csak nagyon szép. Ez a varázslat jelenleg rajtam 1-1,5 óráig tart, utána egy kissé leegyszerűsített, vizes-virágos illatka lesz. ez se rossz egyébként, de azért még nem érzem annak viharos erejű csapásnak a szelét, ami a bankszámlámat fenyegetné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

laracroft

2017. november 30.

Nagy meglepetésemre én, aki nem szereti Olivier Creed illatait (eddig még egyik sem tetszett), és nem szereti az oud-os illatokat, hát a Royal Princess Oud-ba belebolondultam. Igaz, fragin azt írják, ez egy "oud-os illat azoknak, akik nem szeretik az oud-ot". :)
Kifújáskor fülledt, mohás, földes, olyan, mint az eső utáni erdőben az ázott fakéreg illata, nem tetszik, de aztán pár perc alatt megszelídül, kellemes, finom, fás, száraz, kicsit kesernyés, fűszeres (nem meleg fűszerek, inkább frissítőek), de mégis puha. Nagyon tiszta, eszméletlen jó arányokkal. Szerintem lehetne uniszex illat, és itt jön képbe a harmadik csoda, az én bőröm ugyanis utálja az uniszex illatokat, egyszerűen nekem nem állnak jól, olcsó férfi kölni szagom lesz tőlük. A Royal Princessnél valahogy mégis működik a kémia.
Leszáradásban megmarad száraz-kesernyés-fásnak, de már finomítják és édesítik a virágok, amitől egy kissé púderesebb jelleget kap. Mindenesetre számomra erőt sugárzó, de mégis nőies és energikus illat.
Tartósságára és hatósugarára sincs panaszom, úgy néz ki, nálam szerelem lesz.

PS: Nagyon egyet értek szeliger "power woman"-os jellemzésével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Tartósságára és hatósugarára sincs panaszom, úgy néz ki, nálam szerelem lesz.

PS: Nagyon egyet értek szeliger "power woman"-os jellemzésével.

Anne74

2016. augusztus 15.

Elbűvölő illat, mely olyan akár egy modern vörös koktélruha. A Royal Princess Oud tökéletes azon hölgyek számára, akik szeretik a különleges, egyedi illatokat Egy hercegnő parfümje, mely a kedélyes délutáni teázástól kezdve egészen a bálokig ízlésesen viselhető...
Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Nagyon szeretem :)

szeliger

2015. november 26.

Első alkalommal a karomra tettem és nem tetszett. Egyfolytában az járt az eszemben, hogy az nem lehet, hogy egy ilyen klasszikus házból való parfümnek ennyire borotvahab szaga legyen, a név ráadásul fiatal és elegáns hölgyre utal. Ugyanakkor a borotvahab mögül csak meg-megcsapta az orromat valami nagyon finom, hol balzsamos, hol virágos illat, úgyhogy egy reggel ez került a fülem mögé is. Teljesen más élményt hozott, először egy kesernyés illatot éreztem, tömény bergamot aromát, aztán kezdett balzsamosodni, de alapvetően inkább száraz, fás marad az illat, amit a virágos jegyek megbolondítanak. Nekem ez nem hercegnős, nem piros ruhás, hanem egy "power woman". Egy nagyon okos, nagyon sikeres nő illata, aki nem akar feltűnést kelteni, de utolsó porcikájáig tökéletes. Mondjuk egy nyomozó vagy egy hacker vagy akár egy biotechnológiai cég igazgatója, a lényeg, hogy élvezi a munkáját és óriási szabadságban él, ő válogatja meg, hogy mit vállal el, független és öntudatos. Ezt az illatot viselni határozottságot és magabiztosságot ad, tiszta gondolkodást és erőt. Igen jó a tartóssága, patikamérlegen kimért a hatósugara, nem tolakodó, de azért ott van, körülveszi az embert. Nagyszerű illat, minden parfümrajongónak ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.