Creed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2020. május 17.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A trópusi nyár elbűvölő illatai, a hajókat előre repítő passzátszelek, a napsütötte tenger gyönyörű trópusi illatpalettát fest elénk: kirajzolódnak a Karib-szigetek, ahol az élet nyugodt és békés, a fuvallatok pedig mesés illatokat hoznak.

Bergamott, lime és mandarin nyit, kókusszal kisérve, amelyet jázmin, hibiszkusz, ilang-ilang és gyömbér követ, végül nádcukor, pézsma és fehér rum zárja a varázslatot, felvonultatva a trópusok egzotikus kincseinek illatos szépségét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Borbalia

2021. szeptember 5.

Ezt a parfümöt pontosan nekem találták ki, olyan harmóniában vagyok vele, hogy arra nem találok szavakat. Így nem tudok nem elfogultan beszélni róla, ez nálam egyszerűen maga a Boldogság illatának a definíciója. Egy lehelet könnyed, gondtalan, felszabadult illat, mintha a trópusokon egy tengerparti forró fuvallat fújta volna rám a nyári kánikulában. Nálam a kókusz és a lime egyébként is a legütősebb kombinációk egyike, ezt a 2 összetevőt (+ koriandert, bazsalikomot) még az első főzős élményemkor fedeztem fel, mikoron is thai curryt készítettem. Már akkor éreztem, hogy ennek nem csak az íze lesz isteni, de ezek az illatok - ahogyan azt auberginecat már rendkívül találóan megfogalmazta előttem - "olyan mesterien korrelálnak, hogy az már nem is evilági együttállás.." És valóban.. itt valami nálam is nagyon durván beütött, mintha valami drog lenne, esküszöm, nem bírom nem szagolni.. Nagyon sokan lepontozták az ár-tartósság aránytalanság miatt, és hogy őszinte legyek, szerintem is kissé túl van árazva, viszont bárki is árazta be ezt a parfümöt, pontosan tudta, hogy itt tényleg nem csak a parfüm lesz az árban, hanem az összes asszociáció, amiket magával hoz majd ezeknek az illatoknak a harmóniája.. esküszöm lelki szemei előtt látta, ahogy kifizetnek érte az emberek akár 2x annyit is, mert ez valami olyan ikonikus nyári önfeledt illat, amiben minden hedonista nőnek vagy férfinek végig kell vonulnia minimum egyszer egy tengerparton.. Nem egy naptejes, töményen édes illat egyébként (az inkább a másik nagy szerelmem, a Cruz Del Sur II), rajtam ezt inkább egy kezdetben friss, citrusos, üde, majd enyhén édeskés-tejes, minimálisan fűszeres koktélhoz tudnám hasonlítani. És egyébként, hogy ünneprontó legyek, valóban előfordulhat, hogy egyeseken szúnyogriasztóvá válik.. Szerencsére nem rajtam, az elején viszont egy leheletnyivel mintha citrusosabb lenne a kelleténél, de természetesen ez hamar elszáll. Valaki azt mondta rá, hogy kapor illatú rajtam, szerintem nem ért hozzá :D Bármit is mond bárki erre a parfümre, nekem olyan erős boldogság-szabadság-önfeledtség asszociációim vannak, hogy semmivel sem tudja elvenni a kedvem tőle, még az árával sem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Rhodesian Ridgeback

2021. április 21.

Ez is egy igen népszerű darabja a Creed-nek, de szerintem ennek nagyobb a füstje, mint a lángja.
Kellemes nyári illat. Leginkább a citrusosságot érzem ki belőle. Inkább nőknek, mert személy szerint semmi férfiasat nem vélek benne felfedezni. A tartóssága átlag alatti (max. 1,5-2 óra, döntsd el, megéri-e...), miközben az ára egy magyar fizetéshez képest bőven átlag feletti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

MesMess

2020. november 5.

Fújó mintát próbáltam többször: melegben ès most novemberben is. Nagyon kellemes, friss a nyitánya( bergamott és citrusok) , ez 15 perc után rajtam teljesen kókuszos trópusi gyümölcsbe megy át. Kellemes, finom, nem émelyítô. Nem nagy a hatósugara, de tartós. Valami koktélra emlékeztet, talán egy kevésbe édes pina colada? Nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Rannek111

2020. október 28.

Nem rossz de mivel a kókuszt írták az első helyre sokan én tényleg azt hittem ez valami kókusz bomba lesz. Hát helyette lett lime bomba, aztán átmegy gyerek cukorka illatba. Én nem igazán érzek kókuszt max nagyon a háttérben elbújva, amitől testápolós lesz. Egyébként nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

mopi0306

2020. szeptember 5.

Nagyon finom citrusos kánikulaillat!
Tökéletesen viselhető 30 fok felett, és teljesen visszaidézi a tengerparti nyár hangulatát!
Szerintem az egyik legtökéletesebb választás a meleg időszakra!
Nem zavaró, nem sok, pont ideális!
Lehetne tartósabb, mert sajnos rólam hamar elillant, de remekül megkomponált illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Nagyon finom citrusos kánikulaillat!
Szerintem az egyik legtökéletesebb választás a meleg időszakra!
Nem zavaró, nem sok, pont ideális!

Luna1024

2020. február 20.

Minden évben, télen-nyáron véget nem érő mániám a tökéletes kókusz/naptejillat megtalálása. Természetesen sose járok sikerrel, mivel az én fejemben élő naptej-illat valahogy nem egyezik a parfümőrök által elképzelttel, vagy én nem tudom, mi lehet a dolog hátulütője, de még nem sikerült találnom egyetlen 100 %-ig elfogadhatót sem a kategóriában, ami igazán megdobogtatta volna a szívemet...
Na, hogy a lényegre térjek: fentebbiek okán ISMÉT kikötöttem a Fragrantica főoldalán, cikkeket és fórumokat böngésztem, listát írtam, és nem tudtam nem észrevenni, hogy ha kókuszos nyári illatokról van szó, akkor sokak számára a Virgin Island Water az etalon, rendszeresen előkerült a neve, így mire észbe kaptam, már úton volt felém egy fújós - annak ellenére, hogy Creed-től még soha, semmit nem sikerült illatolnom, ami kicsit is lenyűgözött volna: az illataik jobb esetben semlegesek a számomra, rosszabb esetben elviselhetetlenek, ráadásul az általam próbáltak nem is igazán hozták számomra a "niche minőséget".
Jelentem: a Virgin Island Water sem kivétel, sajnos számomra nem Ő lesz A Nyárillat, bár rossznak nem mondanám, mi több: az általam próbált Creed-ek közül talán Ő tetszik a legjobban. Igazából nem egy nagy was ist das: lime és kókusz, semmi több. Bánatomra a lime rajtam dominánsabb, bár azért a kókusz sem "hagyja magát", eléggé érezhető Ő is, de a lime így is "lekönyökli", így rajtam inkább a citrusos oldala domborodik ki. A kókusz megjelenése csalódás is, meg nem is: egyrészt jobb szeretem az édesebb, lédús verziót, amitől összefolyik a nyál a számban, ugyanakkor meg kell jegyeznem, hogy az eddig próbált nyári illatokkal ellentétben itt a kókusz tényleg 100 %-ban természetes, egy az egyben a gyümölcs illatát hozza, mindenféle idegesítő szintetikus mellékszag nélkül! Kicsit sem édes, hanem nagyon természetes, nyers, krémes kókuszillata van. Nekem egy minimális (tényleg icipici) édesség elfért volna benne, akkor szerintem jobban szeretném, és tökéletes nyári illat lehetne a számomra. Igaz, édesebben már inkább női illat lenne, de így, jelenlegi formájában 100 %-ig uniszex: tényleg legalább annyira el tudom képzelni férfiakon, mint nőkön.

Nekem valami hiányzik belőle, mint minden Creed-ből, így üveges verzióra biztosan nincs szükségem, bár egyébként pénzem se lenne rá, szóval kár ezen gondolkodnom. :D Viszont a tartósságára nem lehet panasz: még nyáron is sok órán keresztül érzem magamon, körbeleng szolidan, de határozottan, nem olvad le a bőrömről két perc után... Ez egy piros pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Adam0108

2020. január 2.

Tökéletes nyári illat ,első szimatra szerelem ..bárcsak a barátnőmnek is tetszene..szerinte szúnyogírtó szagú ..!? De ez az ő véleménye. Nekem nagyon bejön ez a citrus ,krémes kókusz feeling ,nagyon unisex tényleg 50/50. Férfiak is nyugodtan hordhatják . Egy baj van csak az ár ,még nemis panaszkodnék ha nem csak 2..3órán át tartana sajnos ,az illat 5csillag viszont minusz egy a tartóssága miatt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Pamador

2019. augusztus 1.

Úrmegazisten! Blatteren jött velem, és azóta rácsúsztam a papírra. Régóta szerettem volna érezni a tenger, fény, kókusz, szél, meg minden illatát, olyat ami nem mű. Na kérem, itt is van. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

auberginecat

2019. június 6.

Tavaly csaptam le egy jóáras maradék üvegre, az illatjegyek alapján sejtettem, hogy tetszeni fog, és bár a citrusos jegyek távol állnak tőlem, de megszavaztam neki a bizalmat, milyen jól tettem. Merem állítani, hogy életem legszerencsésebb kimenetelű vakvásárlását követtem el a Virgin Island Water személyében. A Tökéletes Nyári Illat számomra. Már kifogyóban az üveg, de habozás nélkül fogom hamarosan újravenni. Most, hogy végre itt a kánikula, csak ezt használom, pedig van még pár meleg időre optimalizált illatom, de egyik sem éri el nálam azt a tökéletességérzést, amit a Virgin Island. Egyszerűen olyan pazar harmóniában működik együtt a kókusz puhasága és a lime szikrázó frissessége, olyan mesterien korrelálnak, hogy az már nem is evilági együttállás, hanem egyenesen az isteni létezés olfaktorikus kinyilatkoztatása. Fennkölt szavak ezek, de korántsem túlzóak, sőt még így is elhitványulnak és kiüresednek a Virgin Island Water illatélménye mellett. :D Ja és rajtam szerencsére nagyon tartós, másnap is érzem, bár az is igaz, hogy nem spórolok vele, és a hajamra is fújok. Természetesen 5 csillag, de megérné az összeset, ami csak az égen ragyog. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Zoltanracz

2019. május 5.

Az illat maga nem rossz,egészen addig a másfél óráig,amíg tart...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Az illat maga nem rossz,egészen addig a másfél óráig,amíg tart...

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.