Creed

Ár:   98 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   98 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A fenséges Royal Exclusives sorozat része, a 2016-ban bemutatott új, 75 ml-es üvegekben, valódi arannyal borított kupakkal.

Az illat maga a 2011-ben, a parfümház alapításának 250. évfordulója alkalmából kiadott sorozat része.

Fejjegyek: ibolya, zöld alma, citrom

Szívjegyek: geránium, jázmin, rózsa

Alapjegyek: pézsma, nárcisz, szantál

Ár: 5ml 7500,- , Eladó: Annemarie
Állapot: Frissen kimérve 5-10ml fújós kiadó, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával/foxpost küldöm, személyes átvétel lehetséges

szeliger

2016. április 25.

1 ml minta fiolában. Valami gyönyörűséges üvege van, nagyon elegáns. Mint ahogyan az illat maga is az, egy friss, virágos presztízsillat. Szerintem mindenkinek jól áll, fiatalnak, idősebbnek, estélyihez, menyasszonyi ruhához, kosztümös tűsarkúhoz, de éppenséggel farmerhez is. Nagyon tiszta, kicsit szappanos jellegű parfüm, igen jó minőségű, lágy illatjegyekkel, amik egészében mégis csengőek és makulátlanok. Nincs benne semmi extra, egyszerűen csak bombabiztos, hibátlan kis eminens, jó tartóssággal, megfelelő hatósugárral. Igyekszik, igyekszik, de pont az a kis plusz hiányzik belőle, ami a szorgalmas ember sikereit is megkülönbözteti a tehetséges emberétől, nem tudok belekötni, de nem süt át rajta a csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.