Crest

Ár:   $7   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Fehéríti a fogakat a felületen lévő foltok 95%-ának eltávolításával, 3 nap alatt
  • Megvédi a fogakat az újabb kialakuló foltok ellen
  • Erősíti a fogakat és védi a fogzománcot
  • Véd a fogszuvasodás ellen
  • Élénk borsmenta íz

bernadettmajdan

2018. november 20.

Konkrétan Ali-ról rendeltem. Nagyon hatékonynak bizonyult, korábban már próbáltam a tapaszos verziót, attól viszont nagyon érzékenyek lettek a fogaim, így megpróbáltam egy kevésbé fájdalmas fogfehérítést a márkán belül, és 100%-ig meg vagyok elégedve. 2 tubust rendeltem, ugyanúgy mosok vele fogat mint más márkájú fogkrémekkel, de az itthon magasabb kategóriába tartozók sem érhetnek ennek a poros nyomába sem.
AJánlom mindenkinek akinek érzékenyek a fogai de szeretné ha világosabb, szebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6