Crystal Nails

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rugalmas, leoldható, fémes hatású króm CrystaLac.

fanni413

2016. január 12.

Nem egyszerű használni, de a végeredmény kárpótol. Újabban a vendégeim is rákaptak. Vékony körmöknél kell egy alá easy off erősítés, mert vastagsága nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

bandita

2015. július 20.

Nagyon, NAGYON élénk, mármár meghökkentő színekkel találkoztam ebből a szériából. Nem egyszerű a termék használata, ahhoz, hogy tökéletes eredményt érjünk el. A márka honlapján és a videócsatornán korrekt tájékoztatást kaphatunk erről, így csak néhány személyes tapasztalatot osztanék meg ezzel kapcsolatban:

Működik más márka one step alapjával és fedőjével is, csak arra figyeljünk oda, hogy az alapréteg tükörsima és hibátlan legyen.
Én mindenképp javaslok egy zselés körömerősítést alá, akár leoldhatót, amennyiben a körömlemez vékony, puhácska, mert tartós eredményt én csak így tudtam elérni.

Díszítésre kiválóan alkalmas, a csomagolás hatcsillagos!! Ezt megelőzőleg a Moonbasa Nails krómhatásúját próbáltam, ami nyomába se lép ennek a terméknek. Ebben az üvegcsében apró golyócska biztosítja a tökéletes keveredést, és az ecset is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Illatanyagok: Methoxyisopropanol
Színezékek: Silver / CI 77820, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Pigments

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.