Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyenge, törékeny körmökre kifejlesztett nagyhatású körömerősítő alapozó lakk kálciummal, E vitaminnal és szója proteinnel. 1 hónap után (heit 1-2 alkalmas használattal) a körmök erősebbek és ellenállóbbak lesznek.

senskin

2015. augusztus 7.

Tényleg zöld lakk van benne. Szép fénye van,nem kelt mű és gagyi hatást. Natur.Védi a körmöket, sokkal szebbé teszi őket. Sok manikűrös is ezt használja, mert tényleg kiváló! :) Onnan kaparintottam meg. Hol lehet ezt amúgy kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

snowyfairy

2015. május 9.

Nekem is zöld színű lakk benne. :) Alaplakknak vettem,de nem annak használom. Két lakkozás között festem ki vele a körmöm, vagy ha nincsen időm lakkozni. Nem rossz, 4 napig fent marad. De szerintem nem tud többet egy sima átlátszó lakknál. A nagy kiszerelés szuper, egy életre elég lesz. A legnagyobb hibája, hogy sárgítja a körmömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

olin

2014. február 13.

Hű meg há, ez aztán a csodaszer! Igazából ilyen szmötyizöld színe van, felkenve átlátszó, és egy életre elég egy adag (potom ezer forintért). A körmöket pikk-pakk egy hónap alatt tényleg rendbe hozza - kevésbé töredeznek, sokkal erősebbek és ellenállóbbak. Nem minden körömre hat mondjuk egyformán, de ez szerintem a genetikám hibája... Sőt, plusz: az elszíneződést is gátolja. A lényeg: csodaszer, jó szívvel ajánlom rövid, töredezős körmű sorstársaimnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

szisz5

2013. január 13.

A Gyorsszárító fedőlakkal együtt használom, nagyon beváltak eddig, csodaszer! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Sz

2012. június 15.

Nekem nagyon bejön, egy hétig is bírja a köröm a lakkot, nem pattog le. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Nekem nagyon bejön, egy hétig is bírja a köröm a lakkot, nem pattog le. Imádom!

EniNails

2012. május 15.

Rendszeres használattal látszik a változás. Tartós, bár ez függ a körömtől. Vannak vendégeim akiknek 5 napot kibír egy lakkozás, nekem 2-3 nap a max. Árban jó, professzionális termék, sokáig elég. Ha viszont csodára vágyunk, inkább csináltassunk egy japán manikűrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Antioxidánsok: Dioleyl Tocopheryl Methylsilanol
Hidratálók: Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.