Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyenge, törékeny körmökre kifejlesztett nagyhatású körömerősítő alapozó lakk kalciummal, E-vitaminnal és szója proteinnel. 1 hónap után (heit 1-2 alkalmas használattal) a körmök erősebbek és ellenállóbbak lesznek.

Fabi95

2017. május 8.

Nekem bevált, erősebbek a körmeim. Körömlakk alá mint alapozólakk is jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Mesi13

2016. április 5.

Nagy dilemmában vagyok, hány csillagot adjak... :/ Ugyanis teszi a dolgát, mióta használom (legutóbb 2 hete szedtem elő), azóta hozzá se kellett nyúlni a körmeimhez, szépen nőnek (máskor napi szinten beszakad, lemezesre törik valamelyik, és most 2 hete tényleg semmi, hihetetlen)... Viszont fokozatosan SÁRGÍTJA a körmeimet... és sajnos nem a lakk színe ilyen, mert ha lemosom, megmarad a szín... Nyáron, mikor megvettem, ugyanez volt, minél többet használom, annál sárgább, és mikor lenő, alatta látszik a még rózsaszín köröm. Nem annyira feltűnő, csak kicsit tér el a normálistól, de engem zavar. Azt hiszem, ezért is csak időnként használom...
Az erősítő hatás miatt 5 csillagot érdemelne, de így....
Mindenki döntse el maga, megéri-e az "áldozatot"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Az erősítő hatás miatt 5 csillagot érdemelne, de így....
Mindenki döntse el maga, megéri-e az "áldozatot"...

Antioxidánsok: Dioleyl Tocopheryl Methylsilanol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.