Crystal Nails

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mnikc, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Teljesen új fejlesztésű előkészítő anyag. Segítségével szupergyors és minden eddiginél kíméletesebb a klasszikus CrystaLac-ozás és a ONE STEP CrystaLac-ozás. A No Buffer Scrub a mattítást és a Nail Prep-et helyettesíti; erős vízelvonó és zsírtalanító hatása miatt a köröm másfajta előkészítést nem igényel. Klasszikus CrystaLac-nál, ha No Buffer Scrubot használsz, primer-re sincs szükség.  A saját körmön mostantól bufferezés (mattítás) nélkül is biztos tapadással használható.

Bettiiyy

2019. május 29.

Van ennél ezerszer jobb előkészítő folyadék, ha olyan géllakkot használunk, amihez nem kell bolyhozni. Azt vettem észre, hogy kevés ember van, akinek bolyhozás nélkül fent marad csak ezzel a folyadékkal a One stepes CN géllakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Törpe

2018. október 14.

Amiatt nem mertem belevágni a géllakozzásba, mert féltem, hogy a felbolyhozás elvékonyítja a körmömet, így ezért legalább 2 hónapig vaciláltam, hogy vegyek -e vagy sem készletet. Majd mikor huszadjára futottam át a Crystal Nails honlapját, észrevettem ezt a terméket, és azt gondoltam, hogy váó, nekem ez kell. Nincsen összehasonlítási alapom, de azt hozza, amit vártam. Géllak nem válik fel, leoldás után olyan állapotba kerül a körmöm, mint mielőtt felkerült a géllakk. Szuper! Egyelőre one step lakkal próbáltam csak, de hamarosan másik márka 3 lépéses lakkjával is tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

timity

2018. január 17.

Sajnos amire kitalálták arra nem való.. Ezután nem tapadnak az anyagok, maximum fertőtlenítőként használható. Többször próbálkoztam vele, de az eredmény lehangoló. Mindenképpen bufferolni kell alá, és még úgy sem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

edi01

2017. június 23.

Jó tapadást biztosit zselenek gellakknak. Jobb mint a primert mert ez egy ujabb fejlesztes es nem kell annyi lepest elvegezni. Megkonnyiti a dolgomat☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

petoandika

2016. június 20.

Szerintem egy tipikusan fölösleges termék. Lehet azért, mert nekem elég erős körmöm van alapból. Nem utolsó sorban jobban tapad a hagyományos előkészítés után a géllakk, szóval maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

hessviky666

2016. április 13.

Amióta tudom, hogy létezik, csak ezzel készítem elő a körmeimet! A reszelgetés nagyon gyorsan elvékonyította a körmeimet, de ezzel semmi probléma! Kicsit féltem, hogy vajon ugyanolyan jó lesz-e, mint a klasszikus előkészítés, vajon tartós lesz-e a lakkozás, de tökéletes! Semmi különbség a lakkozás minőségében és tartósságában, a körmeim viszont ismét erősek és ha leoldom a lakkot, akár natúr körmökkel is kimehetek az utcára (az előző esetekben olyan vékony volt már a körmöm, hogy vállalhatatlan volt). Nekem a kis üveges verzió van meg otthon használom, sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

pmarcsi

2016. április 3.

Imádom! One Step, és One Step Easy alá ezt használom mindig. Gyorsítja a folyamatot, mégis remekül előkészìt, a vendégeim kifejezetten díjazzák ezt. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

2016. február 21.

Nekem egyáltalán nem vált be, maradok a régi előkészítésnél, kell az a savas primer, hogy rendesen fent maradjon a gel lakk. Mivel nekem fél nap után egyben le lehetett húzni a gel lakkot, egy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Aquila

2016. január 5.

Elvileg az lenne a lényege, hogy ne kell buffer hozzá, tehát nem kell mattítani előtte, de ez így nem igaz. Inkább mondanám no prepnek mint no buffernek. Nekem a márkaboltos eladó azt mondta, hogy ez inkább csak fertőtlenít de sajnos a tapadást nem segíti túlzottan, így viszont ugye sok értelme nincs, mert buffer kell hozzá és az hogy prepet vagy ezt használom szerintem teljesen mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

rockroka

2015. december 27.

3 lépcsős géllakkhoz használom, de meg szoktam reszelni előtte a körömfelületet, mert ez a no buffer azért elég nagy kamu. Próbáltam, és úgy már 2 nap után kezdett feljönni a géllakk... szóval reszeléssel kiegészítve szerintem tökéletes zsírtalanításra, de ne dőljetek be a no buffer dumának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 42045