Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Dezodorok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Serena0123

2019. szeptember 8.

Az illata jo viszont nem hasznal. Nem vagyok egy izzados fajta viszont amig ezt használtam nem ereztem túl komfortosan magam 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Jelizz

2017. május 11.

Eleg olcso volt . Nemismerem ezt a markat de nem csalodtam. Kellemes illata can noies friss nem tudom meg mondani de tetszik ,valyon a parfumjenek is ilyen illata van??? Ha igen kell azis,segitsetek letszi. Es nagyon jol birja ,alig izzadok 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Nano

2015. március 18.

Ezt is próbáltam, és a parfümöt is nagyon szeretem, hétköznapra teljesen jó ez az illat igazi kis nyárias...nekem nincs olcsó parfüm illata. A dezodor változat is teljesen jól teljesített én is eurosba vettem és szerettem. Ár-érték arányban nagyon korrekt kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Mossyka

2013. július 8.

Ma vettem egy eurós boltban 600 Forintért. Az árát kicsit sokallom azért, de az illata kellemes és cuki rózsaszín. :D A hatása is teljesen rendben van, nem hagyott foltot a felsősöm. Nálam lekörözte a Niveát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Alkoholok: Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, D-Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.