Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Dezodorok

Serena0123

2019. szeptember 8.

Az illata jo viszont nem hasznal. Nem vagyok egy izzados fajta viszont amig ezt használtam nem ereztem túl komfortosan magam 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Jelizz

2017. május 11.

Eleg olcso volt . Nemismerem ezt a markat de nem csalodtam. Kellemes illata can noies friss nem tudom meg mondani de tetszik ,valyon a parfumjenek is ilyen illata van??? Ha igen kell azis,segitsetek letszi. Es nagyon jol birja ,alig izzadok 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Nano

2015. március 18.

Ezt is próbáltam, és a parfümöt is nagyon szeretem, hétköznapra teljesen jó ez az illat igazi kis nyárias...nekem nincs olcsó parfüm illata. A dezodor változat is teljesen jól teljesített én is eurosba vettem és szerettem. Ár-érték arányban nagyon korrekt kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Mossyka

2013. július 8.

Ma vettem egy eurós boltban 600 Forintért. Az árát kicsit sokallom azért, de az illata kellemes és cuki rózsaszín. :D A hatása is teljesen rendben van, nem hagyott foltot a felsősöm. Nálam lekörözte a Niveát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, D-Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.