Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Egzotikus, gyümölcsös illat

Ilatösszetevők: tropikus mangó, erdei szamóca, grapefruit,fekete frézia, gyöngyvirág, vanília, tonkabab, hársvirá

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

vikubogyo

2019. november 28.

Jajj hát a kis top3-as kedvencem<3
Édes, kicsit fűszeres... nekem nagyon megnyugtató illat.
Ára pedig a legbarátibb, főleg,hogy elég tartós is ... de ennyi pénzért bele is fér 1-2 frissítés napközben :D
Stabil parfümöm, hozzámnőtt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Jajj hát a kis top3-as kedvencem<3
Édes, kicsit fűszeres... nekem nagyon megnyugtató illat.
Stabil parfümöm, hozzámnőtt :)

Betticupcake

2019. október 19.

Fincsi cukorkás, gyümölcsös illat. Nyári illatnak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Fincsi cukorkás, gyümölcsös illat. Nyári illatnak is tökéletes.

Frufru3

2019. október 16.

Az illatjegyek alapján egy finom kis gyümölcsös virágos illatra számítottam.
Rajtam valamiért nagyon "pasis" illata lett,nem tudom,melyik összetevőket érzem ki,de kicsit hányinger keltő.
Mindenképp friss illata van,lehet máson másképp illatozik,de én nem ajánlanék pl. vakvásárlást ez esetben.
Tartósság miatt 3*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Az illatjegyek alapján egy finom kis gyümölcsös virágos illatra számítottam.
Tartósság miatt 3*.

pinky001

2019. április 4.

A 2000-es évek elején mindenkinek ilyen illata volt a szóbeszédek szerint, legalábbis Ed Hardy illata, aminek ugyebár ez a parfüm az utánzata. Na most... ha a 2000-es évek elején mindenki ilyen unalmas, egysíkú illatfelhőt húzott maga után, akkor én egyáltalán nem bánom a mai gourmand-trendet. Ajándékba kaptam, az üveg és a doboz alapján valami igazán vadra számítottam, erre kaptam egy 100 ml-s üvegbe öntött öblítőt. Ugyan ezt, amit ez a parfüm tud, tudja egy Cocconlino is, de most csak írtam egy példát. Talán a kistinik első parfümjének jó, bár én a lányomnak már tizenévesen is valami komolyabbat szánnék. Erre a pláne, hogy 2 órát tartós maximum, szillázsa nulla, kapott egy próbanapot, hát kitalálhatjátok, hogy senki sem dícsérte. Így pedig még az olcsóbb parfümutánzatokkal sem jártam. 2 pont, de csak az üvege miatt, az tetszik. Remélem nem romlik rám...
UPDATE: Most látom, hogy Notino-n 3 080 magyar forintot képesek elkérni ezért... jót nevettem. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Lina_01

2016. november 30.

Imádom az illatát!
Egyedi, és nagyon tartós! A párom a nap végén is érzi a nyakamon. :)
Csomagolás szempontjából nagyon jó ötletnek tartom a fém hengert. Esztétikus is, és utazáskor sem kell attól félnem, hogy esetleg összetörik az üveg, és mindenem parfümös lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Imádom az illatát!
Egyedi, és nagyon tartós! A párom a nap végén is érzi a nyakamon. :)

Anne74

2016. szeptember 23.

Egzotikus, virágos és édes, fás-aromás, egyedi illat.
Nagyon finom összhatás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Egzotikus, virágos és édes, fás-aromás, egyedi illat.
Nagyon finom összhatás...

Boginyuszi

2016. június 4.

Nagyon finom édes, gyümölcsös illat, igen hamar a kedvencemmé vált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Nagyon finom édes, gyümölcsös illat, igen hamar a kedvencemmé vált! :)

daylight81

2016. május 13.

Cukros gyümölcsös illata van, egész jó, nem émelyítő, de semmi extra. Az ára is kedvező, bár lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

bdori

2016. március 26.

Nekem tök máshogy néz ki,mint a képen (lilás kupak, szürkéből lilába átmenő üveg), úgyhogy remélem jó helyre írom. Nem a kedvenc parfümöm, nem használom gyakran. Valahogy nekem nincs az illatában semmi különleges, de egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Hfhhdjenebeh

2016. március 16.

Te jo ég!! Imadom♡♡♡ tartos az illat isteni es a csomagolás nagyon aranyos♡♡ ja es meg az ara is tokeletes! Mar haromszor ujravettem , de szerintem a negyedik is haza fog jonni velem☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, D-Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.