Cuccio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mézkivonat, természetes vivőanyag, nedvesít és alapvető tápanyagokat biztosít, a tej és méz nyugtató illatával. A manikűr elengedhetetlen kelléke.

nikilane

2014. március 31.

Egyszer rendeltem magamnak, hogy kipróbáljam és esetleg ajánlani tudjam a vendégeimnek. Amikor elfogyott egy darabig észre sem vettem a hiányát, olyan szépen rendbe hozta a kiszáradt és kiszálasodott körömágyamat.
Most megint rendeltem belőle és akinél látom, hogy brutálisan ki van repedezve, bőrkeményedéses a körömágya, bátran ajánlom!!! Igaz van, hogy napi 2-3-szor is bekenem a legkényesebb pontokat, pl. a jobb kéz középső ujját, mert ott a legrondább a bőrkeményedés. De az egész kezemet maximum este kenem be és azt is max 2 naponta.
Az illata mennyei finom, ez a mézes&tejes kombináció nekem nagyon tetszik, de külön jó pont, hogy létezik natúr is, ha valaki nem szereti az illatosított dolgokat. + Én rendeltem hozzá testápoló krémet is, ami fokozza ennek a hatását. Félre lehet dobni minden otthon használatos köröm olajat, mert ez csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.