Cuticura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wiwike, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Cuticura 2in1 kéztisztító/kézferőrlenítő gél hidratálóval.

Kiszerelés: 100 ml

bogdanykata

2013. december 10.

Én megvagyok elégedve vele, valóban pár másodpercig ragad, de én ezt minden hasonló terméknél tapasztaltam. Nem tudom lehet-e ezeknél a kézfertőtlenítőknél hatékonyságot véleményezni. Én megszokásból használom buszozás, vásárlás után, aztán lehet csak azt hiszem, hogy le van fertőtlenítve a kezem. Bár a fő összetevője alkohol, ami ugye fertőtlenít, szóval gondolom nagy baj nem lehet. Szárítani valóban nem szárít, talán még hidratál is kicsit. Engem az illata sem zavar. Az ára pedig verhetetlen, így biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Roseblood

2013. október 6.

Rettentő büdös, kissé ragadós érzést hagy maga után (a doboz hátulján lévő felirat ígéretével ellentétben). Ha jól emlékszem, 100 forint körüli áron vettem, ehhez képest egészen jól tisztít és tényleg nem szárítja ki a kezem. Hármast kap, mert utazás közben azért elég sokszor hasznát veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, C11-15 Pareth-7
Tisztítószerek: C11-15 Pareth-7
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide