CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2016. május 25.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Élénkítő arctisztító kendő sárgadinnye kivonattal, normál bőrre.

Hatékonyan és gyengéden tisztít, eltávolítja a vízálló sminket és hidratál. Bőrbarát jellege dermatológiailag tesztelt.

Brigoca

2018. november 30.

Kíváncsiságból vettem meg, anélkül hogy itt a véleményeket elolvastam volna, hát hatalmas nagy hiba volt. Büdös, kipirosodik tőle az arcom és még pattanásos is lesz. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

SzL

2018. január 3.

Én nem sminklemosásra használom, hanem sminkeléskor ha hirtelen valami kis probléma adódik annak a kijavítására használom általában. Nem irritálja a bőrömet, nem okozott égő érzést se egyáltalán. Lehetne nedvesebb is, de így is eltudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

SzoffScene

2017. augusztus 10.

Sajnos azt kell mondanom, hogy ez a termék nekem sem vált be. Irritálta a bőrömet, minden egyes használat után kipirosodott az arcom és kiszárította az érzékenyebb területeken.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

orsipanka

2017. augusztus 10.

Nyaralásra vettem egy csomaggal, mert szállításkor a habzó arctisztítóm mindig kifolyik. A vízálló szempillaspirált csak úgy viszi le, ha jön vele a szempilla is, pedig épphogy egy kicsit használtam a spirálból. A smink nélküli arcomat valahogy megtisztította, nem is irritált. Viszont a kendő túl nagy, utazáskor ez plusz súly, kettévágni macerás, az egészet egyszerre elhasználni pazarlás. Emellett lehetne jobban nedvesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

matekinga

2017. március 19.

Az én bőröm egyáltalán nem érzékeny, soha semmi nem csípte, viszont ez a kendő annyira, hogy utána még egy órával is piros volt a fejem és szemem. Nagyon fájt. Tele lettem tőle pattanásokkal. Kedvelem a CV termékeket, de ez valami borzalmas! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

cintialaura

2017. január 23.

Mindig van a neszeszeremben egy csomag arctisztító kendő. Na ő volt az, aki számomra használhatatlan volt. Égette az arcom, főként a szemem környékét, aki teheti kerülje.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

valaholmessze

2016. december 9.

Életem legrosszabb arctisztító kendője. Micellás vizet használok, de náhány csomag kendő is szokott lenni utazáshoz, lustább napokhoz. Na ez annyira élénkítette az arcomat, hogy olyan allergiás reakciót váltott ki, ami nem múlt el, végül bőrgyógyászhoz kellett fordulnom. Egyébként egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Már a szagáról is ordít, hogy mennyi parfüm van benne. Senkinek se ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Orsolya13

2016. november 22.

Mindig visszatérek ehhez a kendőhöz. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó, kellemes az illata, nem irritál és leszedi a vízálló sminket is. Nekem ez az egyetlen kendő ami normálisan leszedi a szemsminkem és nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol