CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2016. november 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatásos a fénylő bőr, az eltömődött pórusok, a makacs bőrproblémák ellen.

Bőrbarát jellege dermatológiailag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 9.

nem elég nedves, és a sminket sem szedi le rendesen, eléggé dörzsölgetni kell. mínusz pont, amiért alkoholos. csak alkalmanként használtam, nem rendszeresen, így nem okozott pattanást, irritációt. olcsó, pici, inkább utazáshoz, sürgős sminklemosáshoz jöhet jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

csaktom

2018. július 6.

gyakorlatilag az egyetlen alkoholos tisztítókendő, az összes többiből kiveszett az alkohol. nagy becsben tartom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

Akara

2017. szeptember 11.

A korongos verzióját nagyon szerettem, gondoltam, kipróbálom ezt is. Az elsőre tetszett, hogy ez egy gyengédebb valaminek tűnt. De ez a gyengédség átcsapott abba, hogy konkrétan egy kis időleges illatosításon túl semmit nem ér. Ugyanúgy csillog 10 perc múlva a bőröm, nem is érzem frissebbnek. Úgy éreztem, nincs is eléggé "beáztatva" a kendő, elég száraznak tűnt. Kórházi benntartózkodásra vettem, de nem nyerte el a tetszésemet, maradok a korongoknál. Az építkezésen is nagyon jó volt, napközben kicsit tisztítani a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Teljesen jól tisztít, a kendők is eléggé nedvesek. Ha éjszakai sminket viselek mindig ezzel mosom le, mert sokkal környezetbarátabb egy kendőt elhasználni, mint vagy 5 vattakorongot. A kendő mérete nagyszerű, a smink nem ivódik át a hátoldalra, szóval mindkét oldala használható. Az illata kellemes, semmi túl erős vagy parfümös érzet. Kedvező ára miatt próbáltam ki, talán a legolcsóbb a sminkeltávolító kendők között. Különösen örültem, hogy zsíros bőrre fejlesztették ki, de eddig nem tudom mennyiben segített ezen a téren, mindenesetre a zsírosságot is eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Honey, Glucose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.