CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagént, alga kivonatot és B5 provitamint tartalmaz. Speciálisan az ápolásra szoruló bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve.

• B5 provitamin: Csökkenti az irritációkat és elősegíti a bőr pihenési folyamatát.
  • Barna alga kivonat: támogatja a bőr regenerációját és remineralizációs folyamatát.
  • Kollagén és betain: értékesen hidratálnak.

kneva

2017. szeptember 14.

Nekem ő jobban tetszett a hialuron savas társánál, mert kevésbé volt olajos, viszkózus az oldat, és a vegyes bőrömbe jobban fel is szívódott. Semmilyen csípő érzést vagy irritációt nem észleltem.
Két estére volt elegendő a 2 ml úgy, hogy a nyakra és valamennyire a dekoltázsra is kentem belőle. Ha jobban beosztom, 3 alkalom is kijött volna belőle, de egy ilyen feltört ampullát nem tudok korrektül hogy és hol tárolni. (talán ha egyedül használnám a fürdőszobát, akkor esetleg nem kellene félnem, h valamely családtagom fellöki).
Nagy hatása őszintén szólva egy ampullának nincs. Felkenve szép a bőrkép, feltöltött, hidratált, mintha primer lenne rajta. Este használtam és másnap már nem éreztem a hatását. Nem láttam nagy változást a bőrömön. Feltételezem kellene rendszeresen heti 1-2 ampulla, a tartós hatás kiváltásához. Ár / érték arányban kiváló, aki Müller közelében lakik, annak könnyen beszerezhető. Használata egyszerű, esti rutinba jól beilleszthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Hidratálók: Betaine, Soluble Collagen, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol