CV Cadea Vera

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargalipton, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sárgadinnye-kivonattal és panthenollal az ultrafriss bőr érdekében. A tiszta bőr feltétele a pórusok mélyéig ható tisztítás. A CV Young gyengéd tisztító hab tisztít, hidratál és megnyugtatja a bőrt.

Bőrtűrő képességét dermatológiai vizsgálatokkal támasztották alá.

francais

2019. július 25.

Visszafogott illata van és gyengéden tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Visszafogott illata van és gyengéden tisztít.

Beby

2018. március 20.

Szeretem, megvagyok vele elégedve. Egy pici is elég belőle az egész arcra, jól tisztít, kellemes illatú és árban is megfelelő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Zsani.D

2017. november 9.

Nagyon jo kis termek, egy éve használom mar körülbelül. Nagyon kellemes “gyengéd” illata van, nem túl erős. Az adagolasa nagyon egyszerű es praktikus. Azert kap csak 4 csillagot mert ahogy hidegebb lett azt tapasztaltam, hogy elegge szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Vanília

2017. május 21.

Imádom ezt a habot, egyszerűen odavagyok érte!!! Eddig a púdert és ezt a habot próbáltam ettől a márkától, de legszívesebben mindent letesztelnék tőlük, annyira klasszak ár-érték arányban. A habot élmény felvinni, imádom az állagát és az illatát. A tisztítás is működik - ugyan nem annyira erősen pucolja le a bőrt, mint néhány (főleg szemcsés-)zselés tisztító, de kiegészítve micellás vízzel nekem nagyon bevált. Az egyik legklasszabb termék, amit idén próbáltam!
Update: Nem vonok le az értékelésből, de az a tapasztalatom, hogy ha néhány napig minden este használom, elkezdi irritálni a bőröm - valamire érzékeny lehetek a komponensei közül. DE továbbra is baráti a kapcsolatunk és megoldom, hogy felváltva használom más arclemosóval:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

Darsa

2017. április 16.

Nagyjából három hónapja a fürdőszoba lakója, majdnem minden hétköznap használom és még mindig van benne bőséggel, így azt kell mondanom, ennyi pénzért, ilyen mennyiségű termék ajándék.
De azért nem egy nagy szerelem a mienk. Szenvedek vele, ha szempillaspirált kell leszednem, az illata pedif engem kifejezetten zavar. Erről nem a termék tehet, de arcvízhez képest ez a habos megoldás nekem sokkal bobyolultabb, feleslegesen sok jön ki belőle, nem tufom olyan gyorsan&szépen eloszlatni, mint az arcvizet vattakoronggal.
Nekem kicsit szárítja is a bőrömet, pedig alapvetően nem szokott ezzel problémám lenni, sőt.
Nem fogom újravenni, maximum csap takarításához, mert arra viszont kiváló! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Nem fogom újravenni, maximum csap takarításához, mert arra viszont kiváló! :D

k.boglarka

2016. június 17.

Teljesen megvagyok vele elégedve,olcsó, nem szárítja a bőröm, nem lesz tőle pattanásom, és még a sminket is lehozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

fokid1

2016. május 5.

Az első használatkor nem annyira tetszett, de azóta egyre többször nyúlok ezért. Azt leszögezném, hogy semmiképp sem mondható gyengédnek ugyanis a vízálló szempillaspirált is lerobbantja, ezért is szeretem akkor használni, aha lusta vagyok, mert ezzel csak átdörzsölöm a fejem, lemosom utána micellás vízzel még átmegyek a bőrömön, és általában már nem is marad semmi a vattapamacson. Hatalmas pozitívum, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem, az elején kicsit szárított, de azóta azzal sincs gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

orsipanka

2016. január 13.

Olcsó, jól tisztít, nem szárít, de nem is hidratál. Összességében elégedett vagyok vele, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Matilda

2015. július 30.

Nekem túl sok volt az illata és nagyon szárította az arcom, bár jól tisztított, szépen eltávolította a sminket is. A végét el sem használtam, hanem átöntöttem másik flakonba, mert az adagolója viszont nagyon tetszett mindaddig amíg utazásra nem vittem, ahol viszont kifolyt belőle nem kevés, szerencsére főleg a kupakjába csak, de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Juliette88

2015. január 20.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, már háromszor vettem újra. Volt párszor, hogy próbálkoztam mással, de mindig visszatértem ehhez, mert a bőröm kifejezetten szereti és a sminket is teljesen és egyből leszedi. Bár azért hozzátenném, hogy azért kicsit szárít is, de korántsem annyira mint más, általam próbált habzó lemosók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol