CV Cadea Vera

Ár:   425 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitticat, Módosítva: 2013. január 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Aloe Vera tartalmú, olajos, parfümmentes összetétel. A tökéletesen ápolt bőr eléréséhez az első lépés a tisztítás. A CV tisztító kozmetikai termékek alaposan és kíméletesen tisztítanak, és megteremtik a bőrápolás optimális eredményének előfeltételeit. A CV Face Kétfázisú szemfestéklemosó gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket az érzékeny szemkörnyékről.

Színtelen fázis: az Aloe Vera és a Panthenol intenzíven hidratálja és kellemesen puhává varázsolja a bőrt.

Kék fázis: az olivából nyert növényi Squalan intenzíven ápolja a bőrt és a szempillákat, támogatja a bőr rugalmasságát.

Aloe Vera: Védi a bőrt a nedvességvesztéstől, hidratál és elősegíti a bőrregenerációt.

Az eredmény: Gyengéden tisztított és ápolt szemkörnyék.

A CV Kétfázisú szemfestéklemosó nem zsírosít, parfümmentes és alkalmazható a kontaktlencsét viselők számára is.

Alkalmazás: Használat előtt rázza fel a készítményt a kék és a fehér fázisú folyadék teljes összekeveredéséig. Egy átitatott vattakorong segítségével törölje át a lecsukott szemeket. Bőrtűrőképessége dermatológiailag igazolt.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Újravenni nem fogom, de amíg erősebben sminkeltem a szemem, azzal sikeresen küzdött meg, szépen feltöltötte és megnyugtatta a szemem környékét, abszolút nem csípett. Így, hogy már csak szempillaspirált használok, nem tartom indokoltnak azt, hogy a sminklemosási rutinom része legyen, azzal elbír a sima arclemosó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Pinki

2018. augusztus 9.

A vizálló sminkel, nem tud megküzdeni hiába igéri. A szemem környekén nagy kekete folt marad a szemiplla spirál után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bobobubble23

2017. december 22.

Ez az első sminktermék, ami irritálta a szemem és a bőröm is. Még órákkal később is csípte a szemem, hiába próbáltam lemosni a maradékát. Nagyjából leviszi a sminket, de ez ilyen irritáció mellett irreleváns. Kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

andigina

2017. október 5.

Nem szedte le teljesen a sminket, csípte és irritálta a szemem, eléggé olajos érzetet hagyott maga után. Tuti, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

fuufanni

2017. január 1.

Olajos marad utánna a szemem és a környéke, viszont szerintem jó termék, le hozza a sminket és a szupervízállo spirált is! Utazáshoz praktikus mert kicsi, és jó az adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

ludmilla

2016. július 19.

Nekem nagyon csípi, égeti, irritálja a szememet. Leszedi a sminket, viszont kicsit mindig marad a szememen. Valószínűleg azért, mert nagyon óvatosan használom a csípő érzés miatt. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

_zsulu_

2016. április 11.

Én vízálló, "levakarhatatlan" szempillaspirál eltüntetésére vettem. Megküzdött vele derekasan, a nagyját leszedte. Kicsit olajos érzetet hagy maga után, de én amúgy is arclemosás előtt használom, szóval mindegy is. A szememet nem csípte, pedig kontaktlencsés vagyok.
A tubusa viszont tényleg rettenetes. Nekem is kilő, és mikor kiöntöm, általában melléfolyik egy kicsi, ezért 1 mínusz... Viszont az ára nagyon baráti.

Update (16.04.11.):
Amíg ezt használtam nem nagyon volt viszonyítási alapom, de mostmár inkább Baleás vagyok. Sokkal jobban végzi a dolgát, jobb a csomagolása, és szintén nem drága. Ezért egy picit kénytelen vagyok lehúzni őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Update (16.04.11.):

dbogi95

2016. február 24.

Szerintem szépen eltávolítja a spirált és a tust. Viszont csak a szememre haszálom, mert az arcomon az olajos érzést még szappanos mosással se tudom eltüntetni. Nem hiszem, hogy újravevős lesz. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

szonia

2016. február 23.

Nagyon változó a véleményem erről a sminklemosóról az elmúlt pár hétben mióta megvan, de újravevős biztosan nem lesz. Olcsó ez tény és ha előtte arcot mostam valami arclemosóval, akkor lehozza a szemfestékfoltokat. Ha nem, akkor a smink jó része a helyén marad és közben sokszor csípi a szemem, nem valami kényelmes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Melitta76

2015. november 17.

A legjobb!!!! Évek óta ezt használom a vízálló spiráljaimra!!! Árban és hatékonyságban is versenyképes a "másrkásabb" társaival, sőt simán lepipálja őket!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Pantolactone