Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera

Ár:   425 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitticat, Módosítva: 2013. január 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Aloe Vera tartalmú, olajos, parfümmentes összetétel. A tökéletesen ápolt bőr eléréséhez az első lépés a tisztítás. A CV tisztító kozmetikai termékek alaposan és kíméletesen tisztítanak, és megteremtik a bőrápolás optimális eredményének előfeltételeit. A CV Face Kétfázisú szemfestéklemosó gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket az érzékeny szemkörnyékről.

Színtelen fázis: az Aloe Vera és a Panthenol intenzíven hidratálja és kellemesen puhává varázsolja a bőrt.

Kék fázis: az olivából nyert növényi Squalan intenzíven ápolja a bőrt és a szempillákat, támogatja a bőr rugalmasságát.

Aloe Vera: Védi a bőrt a nedvességvesztéstől, hidratál és elősegíti a bőrregenerációt.

Az eredmény: Gyengéden tisztított és ápolt szemkörnyék.

A CV Kétfázisú szemfestéklemosó nem zsírosít, parfümmentes és alkalmazható a kontaktlencsét viselők számára is.

Alkalmazás: Használat előtt rázza fel a készítményt a kék és a fehér fázisú folyadék teljes összekeveredéséig. Egy átitatott vattakorong segítségével törölje át a lecsukott szemeket. Bőrtűrőképessége dermatológiailag igazolt.

polkadot

2013. szeptember 1.

Nagyon szépen leszedi a sminket, végre nem kell 10 vattakorongot elhasználva órákig agyon dörzsölgetni a szemem. Még ha több réteg szempillaspirált viszek fel, azzal is könnyen megbirkózik a nap végén. A szememet nem irritálja, és aminek még nagyon örültem, hogy nem potyogtak ki a szempilláim lemosás közben.
Az ilyen kétfázisú szemfestéklemosók közül nekem ő az első amit kipróbáltam, de maradok is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

laeriel

2013. augusztus 1.

Én nagyon szerettem, jól működött, de azért kicsit többet kell használni belőle, ha vízálló a cucc a szememen. De nem irritált, mint pl. az Yves Rocher, nem volt utána vörös a szemem, se puffadt másnap reggelre. De ennél sokkal jobb a Kallos Love lemosója, ajánlom midnenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

andikaaa

2013. július 29.

Nem tetszik az állaga, és elég nehezen szedi le a vízálló szempillaspirálom. Nem rossz, de a régi Baleás lemosómat jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Andi17

2013. június 3.

Abszolút korrekt termék. Mivel az ilyen-olyan flancos sensitive termékek kikészítették a szememet, így dacból megvettem az egyik legolcsóbb sminklemosót és én mondom ez jött be a legjobban. Az olajossága miatt nagyon hatásosan, de gyengéden viszi le a sminket, amióta ezt használom egy letört szempillát sem találtam a vattakorongon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

unicole

2013. március 29.

Szerintem nagyon jó kis termék, nekem lehozza a sminket maradék nélkül. Ára szuper, az ilyen flakonokhoz már hozzá szoktam ezért nem zavar. Az, hogy olajos érzetet hagy nem érdekes, mert aztán még tonikkal úgy is áttörlöm az arcom. A szemem sem irritálja, mint más hasonló termék, pedig elég sok dologra érzékenyen reagál az arcbőröm. Tuti, hogy újra megveszem! Csak ajánlhatom nektek;)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

kitticat

2013. január 5.

Vízálló sminkkel nem nagyon tud mit kezdeni, de a nem vízállót egészen jól leszedi. Ha szembe kerül, egy picit csíp, de nem vészesen. A csomagolása borzasztó, mikor kinyitom, mindig "kilő" belőle egy adag, úgyhogy én egy vattát szorítok rá még kinyitás előtt. Elhasználható, 425 forintért végül is nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Pantolactone