CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

A gránátalma-kivonatot, hialuronsavat, niacint és zöldtea-kivonatot tartalmazó sminkrögzítő spray felfrissíti a bőrt és tartóssá teszi a sminket.

Sheila

2018. március 27.

Kb ugyanaz, mint a többi, mégis az összes hasonló funkciójú és árkategóriájú cucc közül ez jött be legjobban, mert amiben jobb a többinél: jók az összetevői, sminket ugyan tartósabbá nemigen teszi, de szépen egységesíti, nem lesz ragacsos, az illata OK és ennek legalább nem köpköd szembe a fújókája, hanem egyenletesen permetez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

UnicornTeardrop

2018. február 21.

Sminkelés után használtam eddig, de arra egyáltalán nem volt jó, elfolyik tőle a szemhéjpúder és összeragad a mozgószemhéjon. Nekem nem tetszik az illata, de kinek mi jön be. Azt olvastam róla, hogy jó smink felvitel előtt is, majd kipróbálom úgy. Mindenesetre nem fogom újra venni, hiába nagyon jó az ára.
Ui.: Sminkelés előtt egyáltalán nem ajánlom, foltokban összeragadt az alapozó és olyan érzés volt utána, mintha egy extra fólia réteg lenne az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

d-i_n-a

2018. február 14.

A Mac fix spray-t használom úgy általánosságban.
Azonban nagyon kevés volt már..és a Mac boltban nem volt sajnos.és nem is tudták megmondani, hogy mikor lesz legközelebb..Így spórolni akartam vele és elkezdtem keresgélni..sokat megnéztem, de a legtöbbje essence, catrice mittoméneknek az összetevője igazából egy semmi volt... :D Ebben meg elvileg van A gránátalma-kivonatot, hialuronsavat, niacint és zöldtea-kivonat így jobban hasonlít a Mac-re így végül megvettem ezt..
Olcsó volt..jók az összetevői..én szívesen fújkodom az arcomra..felfrissíti az arcbőrömet sminkelés előtt...az alapozót is az ezzel benedvesített szivaccsal viszem fel, valamint a sminkelés legvégén tökéletesen teljesíti, hogy a smink "porosságát" elveszi, természetesebb lesz tőle a végeredmény, valahogy összemossa, egységesíti a sminket.
ÉÉs napközben is szeretem frissíteni vele a sminkemet.....szóval szerintem megéri...remélem még kapható lesz egy darabig mert rá van írva, hogy limitált..

Plusz egy dolog..a Mac-nek egyszerűen utálom a fújókáját..rohadtul idegesítő..ennek viszont jó..nem azt érzem, hogy pofánköp..hanem szépen permetez tényleg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

A Mac fix spray-t használom úgy általánosságban.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.