CV Cadea Vera

Ár:   395 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Termálvízzel és hialuronsavval, alaposan, egyúttal gyengéden szabadítja meg a bőrt a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől.

szata1

2021. január 30.

Semmi extra. Jó érzetet ad használat után a bőrömnek, de ennyiben ki is merül a tudománya. Változást nem hozott, de ettől függetlenül én szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

bleauwsy

2020. augusztus 23.

Szépen leszedett minden sminket az arcomról, kivétel a vízálló szempillaspirál, abból azért maradt kicsi. Nem csípi a szememet, funkcióját ellátja, az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Maxina

2019. november 5.

Egy hete vásároltam Müller drogériàban. Nekem bevált ! Nem tudtam hogy 345 Ft ért mit kapok. Tetszett a leírása , az illata. Számomra felveszi a versenyt a drágább termékekkel . Bőröm puha kellően hidratált lesz tőle , jól tisztít ! Elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate