CV Cadea Vera

Ár:   595 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flp.csenge, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pórusok mélyéig hatolva tisztítja a bőrt és frissesség érzését nyújtja. Az olajmentes formula megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől, az elhalt hámsejtektől és a felesleges faggyútól. A cink hatékony a pattanásokat okozó baktériumokkal szemben, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. A szalicilsav megnyitja a pórusokat és megelőzi az újabb bőrproblémák kialakulását.

love_cinderella

2015. december 11.

Alapvetően elégedett vagyok a cadea vera termékekkel kivéve ezt...Az arcomra és a hátamra használom reggel és este. A hátam egy picit javult a használata után de az arcomon még több a pattanás így oda nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

FerJuci

2015. október 2.

Nemrégiben vásároltam, hát nem fogom újravenni. Valóban ragacsos maradtam tőle, valamint a színezék is az arcomra került, ugyanis egy másik tonikkal lemostam kíváncsiságból és lejött egy sárgás-zöldes réteg. Legutóbb úgy használtam, hogy kicsit nagyobb mennyiséget tettem a vattakorongra, majd félbehajtottam azt úgy, hogy belül legyen a zöld rész. Kicsit összenyomtam, hogy átázzon a vatta aztán úgy töröltem át az arcom. A túloldalon nem volt olyan zöld és lényegesen kevésbé lettem ragacsos, gondolom a színezék ragad, vagy nem is tudom. Nem szárít egyébként, eltávolítja a felesleges zsírt és szennyeződést, szóval a hatása nem rossz. Elhasználom, de ahogy elfogy, tovább keresem az igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Szasszaa94

2015. május 12.

Nem a leghatásosabb, de árba kedvező. Az illata nem zavaró, az alkohol nem erős benne. Amég el nem olvastam az összetételt azt gondoltam alkohol mentes. Engem nem szárít, a felesleges faggyút és szennyeződést szépen leszedi. Pattanások ritkán jönnek ki rajtam és a termék használata közben is elő jött 1-2 úgyhogy ilyen téren engem nem nyügözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

ffanny

2015. április 26.

nekem egyre több pattanásom lett tőle, viszont az ismerősöm nagyon szereti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

nekem egyre több pattanásom lett tőle, viszont az ismerősöm nagyon szereti..

feketesheep

2015. január 19.

Régóta használom, többször újra is vettem. Nem tudom, hogy pattanások ellen tényleg működik-e, mert több terméket használok erre a célra, azaz, nem tudom eldönteni, melyiknek köszönhetően csökkent a számuk, de szennyeződések eltávolítására, tonizálásra tökéletes. Nem szárít, nem hagy kellemetlen érzést maga után. sokáig elég, és olcsó is. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

emci91

2014. november 26.

Nagyon tetszett a termék. A szennyeződéseket nagyon jól eltávolította és az illata is nagyon tetszett. Aránylag sok ideig elég is volt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

temsethebest

2014. július 3.

Az öcsémnek vettem a Müllerben, neki nagyon zsíros a bőre. Azóta már a második üveget használja, sokat javult tőle a helyzet. Kíváncsiságból én is kipróbáltam, bizony a homlokomat nekem is szárította, de nem is az én kombinált bőrtípusomhoz találták ki. Az illata jó, ha én nem is érzem rajta a sárgadinnyét, valamint az arcom sem ragadt használat után. Szóval elégedettek vagyunk vele, főleg ilyen ár mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

tfaannii

2014. július 2.

Én most vettem először ezt a márkát,az ára nagyon kedvező és az illata is nagyon jó,én szeretem de tény hogy picit ragad az arcom utána,bár a szennyeződéseket maximálisan lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Rony

2014. április 14.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Nekem kifejezetten tetszik. Több, mint egy hónapja használom, szóval már kialakult róla a véleményem. Szerintem jó illata van, én érzem rajt a sárgadinnye illatot. Nekem nem szárította a bőröm, bár használok utána mindig termálvíz spray-t, valamint hidratálót is. Az orromon lévő mitesszereket is szépen elhalványította. A homlokom a használata után kevésbé fényesedik át, mint használata előtt.
Összességében én kifejezetten elégedett vagyok vele, főleg, hogy 500 Ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

ryara

2014. március 22.

Én elhasználtam egy üveggel, nekem segített az orrom körüli és az arcomon lévő mitesszereken. Kifejezetten zsíros bőrre ajánlott, így nem tudom mit vártak azok, akiknek kiszárította a bőrét... Én is elkövettem azt a hibát, hogy a homlokomra is tettem, és nekem is száraz lett tőle. Megoldás: ne tegyél oda! Ahol problémás a bőr, oda kell alkalmazni... És mivel ott szuperül teljesített, én adok rá négy csillagot :) Az illata miatt levonok egyet, mert valami hihetetlen büdös. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol