CV Cadea Vera

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A pórusfinomító hatású tisztítókendő nem tartalmaz olajat és pórusmélyen tisztítja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát.

Buklika

2020. december 25.

Sminklemosásra használom néha, de muszáj rögtön lemosni az arcomról, máskülönben csípi, égeti a bőröm, már 3-4 perc után is. Végülis, csak azért nem teljes pénzkidobás, mert jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

bongi

2020. október 9.

A Müllerben vásároltam és úgy vettem le a polcról, hogy meg sem néztem az összetevőit, gondoltam olyasmi lesz, mint a hasonló Baleas arctörlő, amit szeretek. De ezzel melléfogtam, egyáltalán nem jön be. Nagyon erős az illata, ami nem tudom miért kell egy arctörlőnek és nem is elég nedvesek a kendők. Smikeltávolítás első lépéseként használom el, hogy ne dobjam ki. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Honey