CV Cadea Vera

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nszolnoki, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiegyensúlyozó C-vitamin anti-ageing szérum hialuronsavval és tavaszi rózsakivonattal érett, fakó bőrre.  A koncentrált C-vitamin-származék támogatja a bőr saját kollagén termelését és védi a bőrt a környezet károsító oxidatív hatásától. Az E-vitamin a szabad gyökök ellen nyújt védelmet. A tavaszi rózsa rendszeres használa esetén csökkenti a bőr kipirosodását és természetes, friss megjelenést kölcsönöz. Az értékes hialuronsav nedvességgel tölti fel és belülről feszesíti a bőrt. A selymes, lány textúra könnyen beszívódik és friss, ragyogó arcbőrt kölcsönöz. Alkalmazás: arctisztítás után vigye fel arcára, nyakára dekoltázsra, utána használja  a Rosé Perfection nappali vagy éjszakai krémet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jadviga

2020. november 13.

@csaktom véleményei engem is mindig figyelemre késztetnek, és mivel rajtam eddig minden ascorbic acidos készítmény oxidálódott, nemrég tettem is egy gyors látogatást egy Müllerbe. A szérum egészen könnyű, tejszerű, bár számomra erősen rózsaillatú, amelyet én kevésbé kedvelek. Viszont gyorsan beszívódik, és jól tűri a fölé rakott rétegeket is. Igen kíváncsi leszek a folthalványításban elért hatására, amivel majd mégjövök frissíteni a véleményem. Addig az első benyomás és a rutinomba helyezés alapján erős négyest adok

Update 2020 november. Napi használattal (néha reggel+este is, de többnyire reggel) eddig tartott. Felpontozom 5 csillagra,most, hogy így nem gyártják, mert megvettem a helyette kaphatót, és ennek kicsit lágyabb volt az állaga, ami azért jobban tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 13.

Makk Zsuzsó

2020. november 3.

Nagyon jó kis low budget szérum volt ez, a megújított verziót még nem próbáltam, remélem, az is ilyen jó. Könnyű állagú, pikk-pakk beszívódik, enyhén hidratál és szerencsére az egyik legkorszerűbb, leghatékonyabb c-vitamin származék van benne, ami láthatóan halványítja a pigmentfoltokat. Reggel a CV primer szérumját használom, az is kiváló és főleg olcsó termék, szinte ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Bagette

2020. augusztus 3.

A nyakamra és dekoltázsomra kerestem C vitamin származékos szérumot, mert bár imádom a tiszta C-vitaminos (LAA-s) szérumokat az arcomon, sajnos mostanában irritálják az erősen savas pH-jú termékek a fentebb említett területeket.
Nagyon szimpi, hogy az Ethyl Aszkorbinsav ennyire elöl van az INCIben, bár sajnos a százalékot nem adják meg, de azért ez biztató, hogy nem elhanyagolható mennyiség van benne.
A termék nagyon enyhén hidratál, kellemes, nem ragacsos érzetet hagy maga után. Mivel megelőzési célból használom, nem tapasztaltam különösebb hatását, de ezzel nincs problémám, nincs is ezeken a területeken bőrproblémám.
Sajnálom, hogy parfümös, eléggé bódító rózsaillata van, gondolom a 60+ korosztályra lőtték be, ez szerepel is a terméken, hogy ennek a korcsoportnak ajánljàk. Ekkora baromságot :D
Gondolom emiatt akar nagyon prémium csomagolásúnak is tűnni a termék, a 30 ml egy indokolatlanul nagy, bumfordi vastag falú műanyag pumpás kiszerelésben van, aminek iszonyat nehéz leszedni a kupakját. Ezt mire nagy nehezen sikerül lehúzni, a kinyomókája gyakran leesik, amit még vissza kell varázsolni, hogy működjön a pumpája Szóval indokolatlan műanyagpazarlás és nuku praktikum level 1000.
A végére sikerült eléggé lehúznom, de igazából egy egész jó kencéről van szó egész jó áron, újravenni ha találok más alternatívát, az erős illat és csomagolás miatt valószínű nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

momo

2020. május 12.

Szintén @csaktom elhullajtott morzsáit követve jutottam el ehhez a termékhez, magamtól soha nem léptem volna oda hozzá a Müllerben. Még csak pár napja használom, de most kb. olyan puha és komfortos érzetű a bőröm, mint kozmetikus után szokott lenni. Enyhe, bájos illata van, egyáltalán nem zavaró, pedig nagyon háklis vagyok az illatosított termékekre. Nem tudom mennyi C-vitamin van benne, a korábban használt C-vitaminos szérum csípett, de azzal nyugtattam magam, hogy ez még jó is, hiszen "biztos benne van a cucc". Ez nem csíp, így nincs meg ez az érzet (igen, vállonveregetés kémiatudásomért), viszont annyira hidratál, hogy én nem szérumnak használom, hanem a reggeli hidratáló helyett.

Rá fogok nézni a többi CV-termékre is, elég korrekt márkának tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Rá fogok nézni a többi CV-termékre is, elég korrekt márkának tűnik.

Natalie

2020. április 12.

Mindig újra veszem,egyszerűen imádom ezt a krémet. Nem szeretem az illatosított arcravalókat,de ebben még azért is odáig vagyok,luxus illatú az orromnak. Könnyed állagú szérum,kiválóan táplálja az öregedő bőrömet,hidratálásban is remek,és tök ápolt hatást nyújt. A csomagolása nekem tetszik,de én abban amúgy sem vagyok hisztis. Nem csinálok belőle titkot,de csaktom véleményeit vadászom évek óta,többek között ez a termék is miatta lett megvéve. 4.flakont használom,soha nem okozott irritációt,nem szaporította a mitesszerel számát,szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 12.

Irving

2020. február 1.

Elég sokféle krém van már a hátam mögött. Sokat próbálkoztam drágábbnál is drágább termékekkel. Nem is tudom hogy keveredtem a bolt ezen polcához. Gondoltam ennyi pénzért nem veszít semmit az ember, így eljött velem ez a szérumocska. Több lépcsős rutin része lett. Nem tudok az egyedüli hatásáról beszámolni, de alapjába véve szereti a bőröm. Kellemes érzetet és bőrképet hagy maga után. Volt hogy elhagytam, de hiányzott.
Nem okoz pattanást, nem tömíti a pórusokat. Plusz pozitívum nálam, hogy semmilyen szinten nem irritál, még a szememet sem, ami nekem nagyon érzékeny mindenre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 1.

PB11

2019. október 17.

Nekem nagyon tetszett a csomagolása, de az állaga annyira nem jött be. Összességében nem rossz termék, de kimagaslóan jónak sem mondanám átlagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

summerrain

2019. július 11.

Tél vége felé elhasználtam egy üveggel. A bőröm szerette, nem irritált és a pattanások utáni foltok sokkal gyorsabban halványodtak. Mint páran már írták, az állaga inkább lotion-re hasonlít, én éjszakai krémként használtam. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

natasa

2019. április 25.

Nahát, de fura...Úgy emlékeztem, hogy már írtam véleményt erről. Na mindegy, akkor írok most.
Egy üveggel használtam el tavaly (vagy előtte). Én semmi különöset nem tapasztaltam a használatával. Lehet, hogy több üvegnyit kellett volna, de ezt is végül nyakra használtam. Jók az összetevők, és pattanást sem okozott, ezért nincs okom lepontozni. Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

tomkogy

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Első meglepetés a csomagolása volt, rácsodálkoztam a számomra igényes műanyag borításra, a benne látszó arany színű, pumpás "fiolával". Nekem tetszik, nem találom gagyinak. Mi ketten használjuk otthon, két korosztálynak kell megfelelnie, de helytáll. Az én érett bőrömet feltölti, kisimítja, szép a bőrképem - persze mást is használok mellette. A lányom pattanáshelyeit is szépen halványítja. Nálunk újravevős mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Forrás: ITT

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology