CV Cadea Vera

Ár:   715 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Higiénikus pontozó heggyel. Gyors és célzott hatás a pattanásokkal szemben. Szalicilsav és cink tartalmú összetétel, antibakteriális hatású.

Dea

2019. március 3.

Update: A hatása ugyanolyan, mint a többi ilyen gélnek, de a műanyag csomagolása miatt nem venném újra, megpróbálok,majd valami környezetbarátabbat keresni :)

Ez az egyetlen pattanás krém, ami parfümmentes, ezért ezentúl ezt fogom venni :D De nekem egyébként mindegyik egyformán működik, lehúzzák a pattanást, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Buklika

2017. december 27.

Írok egy véleményt mielőtt kidobom a tubust...
Semmi extra, azon kívül hogy szárít. Nálam napi többszöri használat mellett is hatástalan volt a pattanásokra. Eső után köpönyeg. Próbálkozni, játszadozni azért lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Írok egy véleményt mielőtt kidobom a tubust...

Akara

2017. április 14.

Még csak kb. egy hete van meg, de nekem bevált. Csökkenti a gyulladást, szárítja a pattanást. Nem ígéri, hogy rákened és azonnal csoda történik, írja, hogy szükség esetén naponta többször is alkalmazható. Szerintem optimális a hatása, nyilván egy ilyen készítmény sem tesz csodákat, de ha már gyorsítja a gyógyulást, csökkenti a gyulladást az jó. Az áráért szerintem különösen megéri. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

DawnMelody

2016. szeptember 19.

Mikor megvettem, nem fűztem hozzá különösebb reményeket, de elkezdtem használni és... szinte csodákat tett. De tényleg. Este felkentem a pattanásra és reggelre szinte nyoma sem volt! De úgy látszik minden csoda három napig tart, mert nem is olyan hosszú idő után mintha immunissá váltam volna rá, már kezdett szinte semmit se a pattanásokkal, sőt, azt vettem észre, hogy ahova kentem, ott körülötte másnapra kialakultak újabbak...Nem értem a dolgot, a két csillagos a kezdeti siker miatt adom, de nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

ftmea13

2016. június 30.

Tökéletes bevált. Ahányszor pattanásom van, egy kicsit rakok rá, megszárad és már szinte le is vitte a gyulladást, korrektorral utána pedig könnyedén eltűntetem. Alaptermék már évek óta, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 30.

Birkin22

2016. április 27.

Alaptermék, már nem is tudom hányszor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Alaptermék, már nem is tudom hányszor vettem újra.

LuciaNora

2015. november 18.

A nem tul gyakori pattanasaimra ez tokeletes...mar 1 nap alatt latszik a kulonbseg, es max 3 nap alatt vegleg eltunteti a pattanst! A TBS teafa olajnal ezerszer jobb es persze olcsobb!

Az egyetlen ami nem tetszik benne, hogy egy ilyen ragacsos hamlos reteget hagy a boron...(sminkeles elott el kell tavolitani).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Edina1015

2015. szeptember 17.

Néha megjelenik egy-egy pattanás az arcomon. Nagyon szépen eltünteti néhány pöttyözés után.
Múltkor vétettem és kinyomtam egy még kevésbé érett pattanást a homlokom közepén. Gondoltam hiphop megszabadulok tőle.... a művelet alatt kiderült, nem akar megszabadulni tőlem és elég csúnya sebet hagyott, olyannyira, hogy azt hittem, a helye is megmarad. A gélnek hála néhány nap múlva nyoma sem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Regi84

2015. július 23.

Egész jó termék. A pattanásokat nem tűnteti el, de azért hamarabb kisebbek lesznek plusz pozitív, hogy nem lesznek gyulladtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Shennny

2015. március 28.

CSODASZER!!! :) 1 nap alatt eltűnteti a rondaságokat és én nagyon hajlamos vagyok az extrém gyulladt pattikra :) alap cucc lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone