CV Cadea Vera

Ár:   495 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ryara, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A CV arcvíz tisztítja, hidratálja és megnyugtatja a bőr.

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatokkal támasztották alá. Az alkoholmentes formulának köszönhetően gyengéden tisztítja meg a bőrt a szennyeződésketől és az elhalt hámsejtektől. A hidratáló sárgadinnye kivonat puhává varázsolja bőrét. A B-5 provitamin megnyugtatja a bőrt és csökkenti a bőrirritációt. Az eredmény ragyogó bőrszín és puha bőr.

ReiShiltenphie

2019. január 27.

Nagy pozitívum, hogy olcsó és nem tud kevesebbet mint a drágább árkategóriában lévő társai. Teszi a dolgát szépen, nem szárítja a bőröm. Az első pár alkalommal amikor használtam, picit csípte az arcomat ami nem tudom miért lehetett. Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

berni88

2017. április 7.

Olcsó, sokáig kitart, az illatát mondjuk nem szeretem, de elillan. Viszont az én egyáltalán nem zsiros bőröm a használata utána csak úgy csillog.A szennyeződést, sminket leszedi, a szememre is használom, bár ott dörzsölgetni kell rendesen, amit annyira azért nem szeretek. Száritani nem szárit, irritáció sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

orsipanka

2016. január 13.

Nagyon olcsó, jól tisztít és nem szárít. Nem is irritál, bár nekem nem érzékeny a bőröm. Ez most a kedvencem, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Bettu

2015. május 17.

Megmondom őszintén, nem szeretem az ennyire "olcsó" arcápolási termékeket, de tegnap a Müllerben járva megpillantottam,és muszáj volt megvennem. 450ft körül volt az ára. Mielőtt kipróbáltam azért elolvastam az itteni véleményeket, azt hiszem be kell vallanom,hogy kellemesen csalódtam. Ki is próbáltam gyorsa. Az illata egyszerűen csodás, a sárgadinnyés orbit rágóra emlékeztet. Hosszabb véleményt a hatásáról később írok, mivel még csak kétszer használtam.Egyenlőre nincs vele problémám,így megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

feredith

2015. február 8.

Az illata nagyon tetszett. Kellemes, frissítő tonik, az utolsó, maradék szennyeződések eltávolítására használtam, szépen lehozta. Nem irritált. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

vargalipton

2014. november 11.

Ára nagyon kedvező és a termék is jó. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Ára nagyon kedvező és a termék is jó. Újraveszem.

ryara

2014. április 3.

Most kezdtem el használni, és eddig meg vagyok vele elégedve. Nem hagy zsíros, ragadós érzést a bőrön, az illata kellemes sárgadinnyés, bár nem érezni sokáig, Icipicit szárít, de közel sem annyira mint zöld színű testvérkéje. Jól tisztít, nekem már másnap halványodtak a mitesszereim (4 használat). Csak ajánlani tudom :))

Update: Hááát, mit is mondjak... Az arcomon még jó, de a homlokom reggelre tök zsíros lesz tőle. És aztán egész nap folyton púdereznem kell, hogy ne legyek diszkógömb... Nem értem, hogyan csinálja, mikor egyébként kicsit szárít. :D De ezért egy csillagot levonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.