CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2017. június 1.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás, zsíros és vegyes bőrre. Bőrkiegyenlítő és gondoskodik róla, hogy a zsíros bőrfelületek kevésbé zsírosnak hassanak és a száraz bőrfelületek kevésbé legyenek száraz érzetűek. A szalicilsav antibakteriális hatású, a cink szembeszáll a pattanásokat okozó baktériumokkal szemben. A panthenol megnyugtatja a bőrt, csökkenti a bőrirritációt és kipirosodást. Támogatja a bőr regenerálódási folyamatait, a bőr kipihentebb, kiegyenlítettebb és egyszerűen normálisabb.

Akara

2017. június 20.

Egyszerűen imádom. Csodaszer. Én rémesen aknés vagyok, amikor kúraszerűen használtam, nagyon látványos volt a hatás. Olvastam, hogy a szalicilsavat nyugodtan lehet minden nap használni, ezért azóta minden este feldobok egyet. Egyszerűen tökéletes.
Nem szárít (a pattikon kívül nagyon vízhiányos is a bőröm), nem hámlik tőle a bőröm. Egységesíti, finomítja a bőr felületét. Kicsit kisimítja a ráncokat és a pórusokat is összehúzza. Láthatóan tisztább a bőr, és a zsírosodásra való hajlamot is csökkenti. Ennek a csapatnak a többi terméke is egész jó szokott lenni, de ez messze a legjobb.
Oké, kicsit húzós a heti 1000 Ft így folyamatosan egyetlen termékre, de még mindig ezerszer jobb, mint a ragyák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Izabel

2017. június 16.

Ez a kúra már több alkalommal is kihúzott a csávából! A "nehéz" napok előtt/alatt/után szoktam pánikba esni, hogy mit kenjek magamra, hogy újra embernek nézzek ki. Akkor szoktam ezért a termékért nyúlni, s eddig még nem csalódtam. Ápol, segíti a gyógyulási folyamatokat és tényleg kiegyenlítettebbé teszi a bőrt. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone