Cynex

Ár:   275 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 19.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

pannab

2019. február 18.

Az illata szerintem se a legjobb viszont ezen kívül nekem nagyon tetszik. A legcserepesebb ajkakat ugyan egy-két használat után még nem teszi helyre de szinten tartásnak télen is tökéletes. Ár-érték arányban az egyik legjobb.
Update: a Himalaya Herbals és a Carmex utàn vissza gondolva finoman szólva sem jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Hester

2017. június 21.

Csak azért vettem meg télen, mert lusta voltam a kozmetikumos dobozkáim aljáról előásni a jól bevált ajakápolóm valamelyikét. Mindenesetre ez a termék alkalmatlan a feladatára, és mostanában többet ártott, mint használt. Szárítja a bőrt, de legalábbis nem hidratálja. Szenvedéseim között arra jutottam, hogy a gépzsír használata is eredményesebb lenne. Nem tudok róla jót írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

TaZsa

2017. március 7.

Otthon hagytam a carmex ajakápolómat amit pár napja vásároltam (és ugye tudjuk h nem olcsón) elégé kifújta a szél a számat ezért beugrottam a rossmanba h vegyek valami olcsó alternatívát amíg újra hozzá nem jutok az otthon pihenő carmexhez. Talán 200 Ft-ba sem került, és IMÁDOM! Nincs mellékíze, nekem az illata is tetszik nem erősen vanília, az állaga a számon nagyon jó krémes nem érzem azt h leakar folyni, és ami meglepő, hogy nagyon szépen egyenletessé és puhává tette az ajkamat. Nem érzek vékony hártyákat amit előszeretettel szerettem lecsipkedni. Ezentúl CSAK EZT fogom használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Ascyra

2017. január 19.

Most, hogy megnéztem az összetevőit, már ki is hajítottam a kukába. Sem az illata nem vanília - inkább valami vegyszeres vanília-aroma-utánzat, az állaga azonnal krém lesz, ha picit melegebb van a táskában, az első alkalommal eltört és inkább csak fagyasztott vazelinhez hasonlít a színe is... Nem jó, nem ajánlom senkinek. Érdemes beruházni egy bebe-be vagy egy labelloba, ha a szánk ápolásáról van szó - szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Labellonál jobb egy fokkal, bár annál csak jobb lehet bármi, de még így is tragédia ez a termék. Semmit nem hidratál, sőt szárít, bár annyira nem, mint a labello, viszont nem ez lenne a dolga. Senkinek nem ajánlom, ennél az is jobb, ha valami krémet ken az ember a szájára, nem külön ajakápolót.
Nekem a Carmex vált be a legjobban, de a Douglas Stop Cracking Up-ja is jó, illetve a Forever Aloe Lips is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

vikcsi

2016. augusztus 29.

A legrosszabb ajakápoló, amit valaha használtam. Lehet hogy csak romlottat fogtam ki, de az illata is kellemetlen volt számomra, illetve az érzés is, amit felkenés után a számon hagyott. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

-Agi-

2016. augusztus 29.

Finom az illata, olcsó, jól hidratál. Ár-érték arányban tökéletes, de azok a 'piros' összetevők eléggé szúrják a szemem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

skelly

2016. május 17.

Többféle ajakápolóval kísérletezgetek, de mindig visszatérek ehhez. Olcsó és jó. Tetszik az illata, és nem hagy fura fehér "valamit" a számon, mint az ajakápolók többsége, hanem szinte ráolvad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

bugosgizi

2016. március 3.

Mikor már láttam hogy az előző ajakápolóm fogyatkozni látszik elkezdtem gondolkodni hogy mégis milyen termékre is akarok így az ünnepek közeledtével beruházni... Nézelődtem a magasabb árkategóriás termékek között de egyben sem láttam túl sok fantáziát.
A szemem valahogy mindig le tévedt ennek a címkéjéhez. Persze nem volt sosem a boltban. Mindig mentem és sosem hoztak mindig azt hallgattam hogy majd lesz. A történethez még az is hozzá tartozik hogy én ezt a terméket már 4 éve használtam és az illatával már akkor is meg voltam elégedve nagyon. Ám az állagával volt némi probléma. Furcsán szemcsés volt vagy hogy is mondjam... De valahogy mindig azt éreztem vele kapcsolatban hogy az a nem megfelelő tárolás és hasonlók eredménye. Ajándékba kaptam szóval ki tudja meddig meg hol állt.
Bár akkor nem voltam ennyire ráégve az ajakápoló használatára mint manapság.
Végül a napokban érkezett a boltba ebből is és legnagyobb örömömre kettőt adtak egy csomagba. Hát ilyen árban nem is volt kérdés hogy megveszem e. Plusz akkor tört el az utolsó kis maradéka a másik ajakápolónak. Tehát adott volt a dolog.
A most vásárolt termék esetében is azt kell mondjam hogy az illat a kedvenceim közt maradt hisz nekem azt az illatot adja amire vágyom. Nem módosítottak rajta semmit szerencsére. Viszont most az állaga tökéletes. Nem találtam benne kivetni valót. Hidratáció szempontból is megfelelő. Az összetételi lista nekem nem a szívem csücske mint a másik ajakápolómnál... Na de ennyit elnézek neki.
Kényszeres szájrágóként azt kell mondjam ha nem is csodaszer de sokat segít hogy ne fájjon a kis heppem miatt a szám.
A régi önmagához képest pozitív csalódás. A többi alacsony árkategóriás terméken belül szerintem klasszul hozza az elvárható normál szintet.
Ja és hozzá tenném azt is hogy tetszik az ordítóan sárga színe mert így könnyebben találom meg a táskámban. Ami néha komoly feladat. :D

Update: Eltelt némi idő és a két ajakápolónak lassan nyoma sincs. Végig nagyon szerettem. Jó szolgálatot tett. A szájrágásom szinte teljesen megszűnt az aktív használattól. Remélem hogy ha más fajtát veszek akkor nem szokom rá vissza. Marad a maxos pontszám. 😊 Valószínűleg a következő telemet is ezzel a termékkel vészelem át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Bár akkor nem voltam ennyire ráégve az ajakápoló használatára mint manapság.

PinkBelleLab

2016. február 18.

Úgy vette nővérem és odaadta a párját, illata visszafogott, nekem nem ízlik, a 100ft-os bolti ajakápolók jutnak eszembe róla, a sárga kupak színe egyáltalán nem illik a vanilliához még a mai napig azt hiszem hogy citromos, akinek cserepes az ajka annak semmit sem használ.Sajnos engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin