Cynex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofta, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

bettina28

2016. december 17.

Szörnyű! Szárít és semmit nem csinál. Anno barátnőmmel hülyéskedésre használtunk el ebből kettőt kvázi zsírkrétaként. Sajnáltuk kidobni de a szánkra nem szívesen kentük fel őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

nanachan

2014. november 26.

Az illata miatt vettem meg állítólag cseresznyés, de ennek semmilyen illata nincs :( a színe szép bár kicsit szárítja a szám összességében megérte azt a kemény száz forintot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

evelin0710

2013. augusztus 27.

Jó színe van és még hidratál is :)
Az ára is nagyon olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Jó színe van és még hidratál is :)
Az ára is nagyon olcsó.

Bogirl*

2013. június 24.

Nekem tetszik ez a kis cucc. :) már évek óta minden szezonban megtalálható a sminkcuccaim között. Nem túl erős a hidratáló hatása, de nálam ez nem probléma, mert nem igényel sok ápolást a szám. Az illata nem túl erős, nem tolakodó, kellően ápol. Nekem a színe is tetszik, nagyon hasonlít a szám eredeti színéhez, így nekem tényleg jó választás. Alapvetően inkább szájfény vagy rúzs párti vagyok, de a nagy hőségben nyáron, inkább ezt választom. Amellett, hogy hidratál, szép fényt, egységes, természetes színt ad az ajkaimnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 24.

suxxx94

2013. április 27.

A színe miatt kap csak 4-et amúgy borzasztóan szárít...de ez az egyik legvilágosabb szájravaló amit eddig találtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

jane79

2013. március 31.

Duo csomagolásban vettem. Nagyon olcsó volt, bár én sem tudtam, hogy ilyen erős a színe, ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Astrid

2013. február 27.

4 csillagot érdemel.Rúzs helyett is használható,nekem speciel kifejezetten tetszett hogy színezett.tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Hime

2013. február 25.

Régebben vettem, kellett valami ajakápoló és rá esett a választás. Azt hittem, hogy színtelen lesz, meglepetésemre nem az (aminek sajnos nem örülök). Hatása különösebben nem volt, így csak vésztartalékként van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

papupanni

2012. november 5.

Én 200 Ft-ért vettem a kettős kiszerelést, szóval iszonyat olcsó. :) És ahhoz képest elég jó is. Nekem szeretik az ajkaim, nem szárít, vagy ilyesmi... Csak a színe nem tetszik annyira magamon (egyébként szépen színez, csak nekem nem áll jól), meg azért nem is egy csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Blame

2012. szeptember 20.

Ezzel az ajakápolóval is hasonlóan jártam mint a Labello Pearly Shine ajakápolójával. Néhány használat után feladtam. Nagyon szárít. Nem bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin