Cynex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekababa1216, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

Gyönyörűvé és ápolttá varázsolja az ajkakat.

HDorina

2019. szeptember 7.

Gyöngyházfényt ad az ajkaknak. Hidratáló hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Gyöngyházfényt ad az ajkaknak. Hidratáló hatását nem tapasztaltam.

AngelHeart80s

2018. október 18.

Nagyon csúnya a színe a szájon és semmi hidratáló hatása nincs! Ehhez képest roppant drága! Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Laura06

2018. február 20.

Nem állnak jól a piros ès sötètebb rúzsok, de az ilyen gyöngyház fènyű ès világos rózsaszìn igen, ugyhogy ajakápolás miatt nem ezt használom, szerintem hetkoznapra sok, viszont hètvègèkre ha megyek valahova nekem tökèletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

SzL

2017. december 30.

Mivel szinte "eszem" az ajakápolókat, a jó beváltam mellé mindig veszek 1-1 olcsóbb terméket hátha. Ezzel is így voltam, 2 volt egy csomagban jó árban. Na mondom jó lesz ez, ha kevésbé hidratál akkor is elfogy majd. Hát nem. Más 1-2 olcsóbb márka termékeihez se igazán ér fel. Nekem az illata nem tetszik, mert számomra nem semleges hanem van egy enyhe dohos szaga. Nem hogy nem hidratál, semmit nem csinál. De még csillog is hozzá. Kifejezetten nem szeretem ha egy ajakápolóban van csillámos adalékanyag. Nekem egy egyszerű nem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Lili2109

2017. augusztus 3.

Highlighternek jó :D de amúgy nem ér sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Highlighternek jó :D de amúgy nem ér sokat.

Vvn

2017. március 1.

Ha lehetne -5-öst adni, akkor annyit adnék.
Semmire nem használható.
Úgy néz ki az ajkamon, mintha 2 hónapos vízihulla lennék....
Szánalmas....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Ha lehetne -5-öst adni, akkor annyit adnék.
Semmire nem használható.
Úgy néz ki az ajkamon, mintha 2 hónapos vízihulla lennék....
Szánalmas....

Ildi19952

2016. november 3.

Undorító színe van, és a szárazságon sem segít.. ne vegyetek ilyet..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Undorító színe van, és a szárazságon sem segít.. ne vegyetek ilyet..:/

hartmanvivien

2016. november 3.

A mai nap folyamán vásároltam, mivel ez a hideg már most kiszárította.. :)
Az a helyzet, hogy kibontottam, felkentem a számra... Mintha Highlightert kentem volna a számra, kb. 15perc elteltével szárazabb,mint mielőtt bekentem..
DE! Highlighternek nagyon szuper! :D (csak ,hogy legyen valami pozitív vélemény is róla :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

A mai nap folyamán vásároltam, mivel ez a hideg már most kiszárította.. :)

rena96

2016. szeptember 12.

Gusztustalan színe van a számon... Úgy néz ki mintha highlighter lenne. Nagy nulla, semmit nem csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

-Agi-

2016. augusztus 29.

A régi verziót nagyon szerettem, a sima sötét-rózsaszínt. Ugyanebben a csomagolásban volt, nagyon jól hidratált, olcsó volt stb. Talán a legjobb ajakápolóm volt. Azóta viszont csak ezt a gyöngyházasat látom, ez olyan, mintha fehérre festeném a szám, borzalom. A régi verzió 5 csillagot kap, az új 1-et sem érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin