D.S.& Durga

Ár:   £148   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   £148
Lelőhely:   online külföldről

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: fás-ciprusos

Fejjegyek: japán cédrus, tömjén, sawara ciprus

Szívjegyek: juharfa, pacsuli, írisz

Alapjegyek: hinoki, bőr, moha

mrsgrob

2019. augusztus 18.

Imádatom tárgya, vettem egy kisebb üveggel. Hátránya hogy a férjem ugyanolyan lelkesen használja mint én. Csak 20 fok alatt nagyon kellemes, igazi hidegben még nem próbáltam. Komfortos, meleg, puha és mély de nem sötét, fás-bőrös illat. Igazi unisex, de akik a nőiesebb illatokhoz szoktak férfiasnak találhatják főleg az elejét. Magam örültem hogy végre találtam egy fás, de puhán meleg illatot ami nem nehéz, nem túl erős, hétköznapi használatra alkalmas és nincs benne vanília mégha olyan jó minőségű, sem rózsa, sem méz. Közepes tartósságú, vannak jóval hosszabban kitartó illataim de rövidebbek is. Hatósugara kicsi-közepes. Ha már nem érzem magamon, más akkor is de nem zavaróan.
Két megjegyzést tennék utólag. Az egyik, hogy amikor legelőször szagoltam, a bőrös jegyet roppant kellemes istállószagként definiáltam. A másik hogy számomra ez egy nyugodtan érzéki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.